Wczoraj SOPA, dzisiaj ACTA - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Redhorn Steelaxe,
Ja protestowałem we Wrocławiu.
UWAGA!

Umowa musi być jeszcze ratyfikowana. W przyszłym tygodniu protesty będą powtażane. Najprawdopodobniej odbędzie sie to ponownie w środę (jak ostatnio w większości).
Zachęcam do demonstracji bo na teraz zostałem (jak wszyscy co wyszli na ulice) zrównany z: szantażystą, nie-polakiem, proPiSowcem, antifą i kibolem. Za co mojemu rządowi jestem kur...sko wdzięczny.
Mogą być pewni że w moich oczach jest to dla nich polityczna smierć.
Withord,
To nie bajka.
Pandemon,
Niewiele to ma wspólnego z ACTA, ale sądzę, że powinniście to przeczytać:
http://kwejk.pl/obraz...ic,polske.html
Mimo iż nie mam żadnej, absolutnie żadnej pewności, że taka sytuacja naprawdę zaistniała (co przeraża jeszcze bardziej, jeśli tak było naprawdę), ale nawet jeśli to tylko bajeczka - dobrze przedstawia to, co możemy jeszcze dla Polski zrobić. My - szarzy obywatele.
Raven Captain,
Wersja z polskim dubbingiem

Tom21,
Żeby Amerykanie mogli ścigać nas za łamanie praw autorskich ich towarów. Przykład : Nowozelandzki serwis Megaupload zamknięty na polecenie FBI a jego właściciele postawieni przed nowozelandzkim sądem na wniosek FBI.
Wybieraniec,
Skoro nic nie zmieni, to po kiego grzyba ją podpisywać?
Ciekawi mnie co wyjdzie z tymi środowymi protestami, czy coś dadzą i czy w ogóle się odbędą.... Sam wybieram się do Torunia.
Squonk,
Wchodzę na Fejsa - ACTA, wchodzę na Game Exe - ACTA, otwieram lodówkę...

Na Trzynastym Schronie nie ma sr*czki w tym temacie, bo nikomu się o tym pisać nie chce. I problem się sam rozwiązuje
Tom21,
No tak zawsze można potem ponarzekać jakie to one są beznadziejne w komentarzach a co do ACTA to co jeśli zaraz się okaże że stronę trzeba zamknąć bo publikuje screeny z gier do których się niema praw autorskich? na YouTube już jest sieczka amerykańskich filmików które są blokowane z powodu muzyczek w tle. I co z modami do gier??? Przecież modyfikacje są niezgodne z ACTA. Bez praw autorskich takie mody są nielegalne, a legalne są tylko te od właścicieli praw, czyli DLC.
eimyr,
No cóż, portal jest fantastyczny, ale temat aktualny. Wszystkie serwisy informują o niebezpieczeństwie ACTA, informujemy i my.


A newsy o serialach o wampirach mają wbrew pozorom całkiem spore zainteresowanie
Gość_EjczOłesEj*,
Osobiście mi sie wydaje, że ma Holden racje. Ja jestem waszym stałym czytelnikiem, a o waszym forum nawet nie wiedzialem i nawet nie bede tam zagladał, mimo ze teraz wiem. Tak akcja jest uniwersalna i nie psuje mi to jakos klimatu fantastyki. Wole to niz tutaj jakies gnioty o serialach z wampirami etc.
Tom21,
ACTA jest jak broń masowego rażenia. Niby ma nieść zwycięstwo nad wrogami(piraci) a jednak najbardziej cierpią osoby niewinne. Takie rzeczy w ogolę nie powinny powstawać. Z tego co wiem to Polska już się wycofuje z tego po atakach hakerów i ogólnemu niezadowoleniu społeczeństwa - rząd się boi o stołki.
Matthias Circello,
Moim zdaniem każda "kampania" przeciwko ACTA jest dobra. Im więcej osób zda sobie sprawę cóż to za twór, tym lepiej. A jeśli mamy możliwość przekazywania informacji pewnej ilości osób - dlaczego z tego nie skorzystać?
Holden,
Pozostawie twoje zdanie do oceny innych użytkowników.
Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Holden dnia poniedziałek, 23 stycznia 2012, 10:46 napisał

Naprawdę głupio mi to wyjaśniać innemu redaktorowi... oprócz portalu zajmującymi się fantastyką i rpg jesteśmy również redakcją - ten akt prawny realnie nas dotyczy, za kilka dni może oznaczać naszą likwidację w najbliższym czasie... muszę pisać coś więcej?


Już był o tym news i jest o tym temat na forum. Nie rzecz w tym, czy samo działanie prawodawców jest dla nas korzystne, ale w tym, że są do tego lepsze miejsca na forum.
krzyslewy,
Filesonic chyba jest zamknięty. Pisze tak:

"All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.
If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager."
Holden,
Naprawdę głupio mi to wyjaśniać innemu redaktorowi... oprócz portalu zajmującymi się fantastyką i rpg jesteśmy również redakcją - ten akt prawny realnie nas dotyczy, za kilka dni może oznaczać naszą likwidację w najbliższym czasie... muszę pisać coś więcej?
Wczytywanie...