SirCaptain - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Taramelion,
Mówisz, że nie masz żadnego ptaszka? Żart, ale nie mogłem się powstrzymać aż tak oczywisty...
Qwan,
 Nie masz fanów? W sumie to się nie dziwię. A taką sławę to sobie możesz sobie wsadzić w du... eee w ucho! 
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia czwartek, 26 stycznia 2012, 21:54 napisał

Jajco!

Dziękujemy za wyczerpującą odpowiedź
Vitanee,
Jajco!
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia czwartek, 26 stycznia 2012, 21:45 napisał

Pfff

No co?
Vitanee,
Pfff
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia czwartek, 26 stycznia 2012, 21:26 napisał

A nie jak kruk Starego Niedźwiedzia? "Ziaaaaarno! Stark! Ziaaaaaaarno! Stark! Śmierć! *

Yyy to z Gry od Tron?

Nie wiem, jeszcze nie czytałem (ani nie ogladałem serialu)
Vitanee,
A nie jak kruk Starego Niedźwiedzia? "Ziaaaaarno! Stark! Ziaaaaaaarno! Stark! Śmierć! *
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia czwartek, 26 stycznia 2012, 21:12 napisał

Dlaczego kruk?



Bo to jedno z moich ulubionych zwierząt. Lubię ptaki, a zwłaszcza orły, jastrzębie, wrony, kruki itp.
Jeśli miałbym posiadać jakieś zwierzątko domowe to zapewne byłby to tresowany orzeł albo jakiś inny drapieżnik
Taki jak np. tu:
Vitanee,
Dlaczego kruk?
Raven Captain,
Vitanee,
Taak Islandia to wspaniałe miejsce!
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 21:30 napisał

już masz fankę!


Gdybyś miał wybrać jedno miejsce na Ziemi, w którym byś miał mieszkać, jakie by to było i dlaczego?

Dziękuje, nie spodziewałem się, że ktoś chciałby być moim fanem/fanką


Hmm co do miejsca: może wyjechał bym do Islandii. Podoba mi się bardzo ta wyspa: ma w sobie to coś, spokojna, czysta, niezniszczona przemysłem, jest tam też ciekawa architektura budynków (nie to co te brzydkie szare bloki czy wieżowce). Po za tym trudno znaleźć bardziej magiczny kraj z tak niesamowitym klimatem
Vitanee,
już masz fankę!


Gdybyś miał wybrać jedno miejsce na Ziemi, w którym byś miał mieszkać, jakie by to było i dlaczego?
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cryticus dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 20:23 napisał

Squeeeeeeeee SirCaptain !!!!!!! *Mdleje teatralnie z perułką na głowie.*-Proszę masz jednego (Rąbniętego) fana

Ulubiony film z tego roku?

Czemu tylko jednego?

Nie mam ulubionego filmu z tego roku. Nawet żadnego tegorocznego nie oglądałem
Cryticus,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 20:07 napisał


Sławę kontroluję. W zasadzie niewiele się zmieniło, po za tym, że mam rangę, odznakę i tą superszpanerską grafikę którą wstawiłem sobie do profilu
A fanek nie mam



Squeeeeeeeee SirCaptain !!!!!!! *Mdleje teatralnie z perułką na głowie.*-Proszę masz jednego (Rąbniętego) fana

Ulubiony film z tego roku?
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Evrina dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 19:46 napisał

Dlaczego zacząłeś mi spamić w profilu? ; D
Ulubiona książka?
Ulubiona gra?


Nie tylko tobie, od czasu do czasu muszę zadbać o swoją reputację największego spamera na GeXe, a same posty to trochę za mało więc spamie też na profilach
A tak na serio to tak jakoś napisałem, Ty odpowiedziałaś i tak zaczął się mały profilowy spam


Ulubionej książki nie mam, jest ich zbyt wiele aby wybrać jedną ulubioną. Z tych które były moim zdaniem najciekawsze mogę wymienić ,,Wichry Archipelagu" Bradleia P. Beaulieu, ,,Imię Wiatru'' Patricka Rothfussa, ,,Pendragon'' D.J. McHalea, Eragon, Władca Pierścieni i wiele innych


Ulubionych gier też mam wiele, ale tutaj już łatwiej byłoby wybrać jedną najlepszą. I bez wątpienia byłby to ,,Wiedźmin''

[Dodano po 6 minutach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik manfret dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 19:50 napisał

Jakie to uczucie byc najwiekszym nabijaczem postow na GE? Czy sława powoli uderza do głowy czy jednak się kontrolujesz z tym? Fanki nie naciskają na Ciebie??

Sławę kontroluję. W zasadzie niewiele się zmieniło, po za tym, że mam rangę, odznakę i tą superszpanerską grafikę którą wstawiłem sobie do profilu
A fanek nie mam

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wybieraniec dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 19:53 napisał

Dlaczego dinozaury się zderzają i jaki ma to wpływ na zbiór bawełny w Polsce?

Dinozaury się zderzają w wyniku poważnych niedoborów spamu, które muszą systematycznie uzupełniać, ale nie zawsze im się to udaje. Po takim ,,zderzaniu się'' dinozura często boli głowa, więc idzie nazrywać bawełny, a potem robi sobie z niej mięciutką i milutką poduszeczkę na której może się wyspać i odpocząć przed kolejnymi ,,zderzeniami''
Wybieraniec,
Dlaczego dinozaury się zderzają i jaki ma to wpływ na zbiór bawełny w Polsce?
manfret,
Jakie to uczucie byc najwiekszym nabijaczem postow na GE? Czy sława powoli uderza do głowy czy jednak się kontrolujesz z tym? Fanki nie naciskają na Ciebie??
Noire Panthere,
Dlaczego zacząłeś mi spamić w profilu? ; D
Ulubiona książka?
Ulubiona gra?
Wczytywanie...