Sesja Neuroshimy - zapisy! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Radzu,
Witam Wszystkich, jestem tu nowy i tez się zapisałem do sesji #
taanzen,
na forum możesz zwać mnie Taanzen
Ven'Diego,
Eh, po ciężkim dniu w pracy czeka tu na mnie niespodzianka. Uradowany myślałem że sesja ruszyła a tu zonk ;p
Wiktul,
Postacie, jak dotąd, przesłali mi:

Wertilion
CS
Ven
Lost
Adam (nie wiem jaki masz nic u nas)

Postaram się już dziś założyć im tematy. Pozostali nie stracą na tym bezpośrednio, więc proszę nie podglądać, tylko nadsyłać własne
Wiktul,
wiktul@o2.pl
Ven'Diego,
Poślij PM'ką
Lost,
Panie Mg, podaj pan maila
Wiktul,
Lepiej późno, niż później, wysyłaj spokojnie

A reszta niechaj się obudzi. Mam jak dotąd 3 postacie.
Gość_Lost*,
Dzisiaj się loguje na forum i tak do godziny wieczornych przesyłam KP. Sorry, że tak późno, ale dopiero teraz dotarła do mnie informacja, że coś fajnego się kroi
Bielu,
Niestety jestem zmuszony zrezygnować ze sesji. Ostatnio rzadko bywam przed kompem ze względu na naukę i niestety nie da rady, abym mógł codziennie wchodzić i się "wpisywać" ;(
Wiktul,
Planowo od niedzieli, później jeśli nie dostanę do tego czasu wszystkich postaci

[Dodano po 2 dniach]

Czekam cały czas na Wasza kraty postaci Zbieram je do niedzieli, im później je dostanę, tym później ruszy sesja (muszę wszak sobie wszystko przemyśleć, nie zwykłem zaczynać fuszerą).

Dotąd postacie przesłali mi:

Ven
Wert (częściowo)
CS (częściowo)
Chicago,
Od kiedy do kiedy będzie trawała sesja?
Ven'Diego,
Chicago,
Też bym chciał.
Wiktul,
Zapraszam na gg albo na PM, czyli prywatne wiadomości Na gg bywam zwykle w godzinach późno - nocnych, ale zawsze odpiszę.
Cichutki Spec,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia poniedziałek, 14 listopada 2011, 21:49 napisał

Ależ nie nie nie nie nie nie, błąd logiczny totalny Mnie jako MG i jak sądzę moim znajomym lepiej lub mniej graczom zależy jak najbardziej na nowych, "nieznanych" ludziach. Im więcej ludzi takich, jak Ty lub inni Twoi koledzy ze Schronu lub skądkolwiek, tym lepiej dla sesji - więcej możliwości, więcej stylów gry, więcej zaskoczeń dla MG i innych graczy. Nie ma żadnego znaczenia, czy jesteś tu od roku, czy przychodzisz tylko na sesję i nic więcej. Zapisuj się i skrzykuj kolegów, czy to z innych portali, czy też w ogóle z innej bajki


W takim razie (jak widać, piszę już jako zarejestrowany użytkownik ) jest mi niezmiernie miło, że mogę spróbować. Karta się tworzy i powstanie, mam nadzieję, do weekendu, czyli w terminie.

O ile pofantasić idzie sobie na wielu, do wyboru do koloru, grach z elfami i krasnoludami, o tyle znalezienie klimatów tego typu jest dosyć niełatwe, więc fajnie, że otwieracie też drzwi dla mutków spoza Texasu *hehe*. Aczkolwiek rozumiałabym zupełnie, gdyby takiej zgody nie było (Internet zbiera przeróżnych ludzi wszak).

Gdzie najlepiej kontaktować się z Tobą w razie wątpliwości, pytań, etc.?
Tym pytaniem znikam spać, póki co.
Wiktul,

Cytat

Zupełnie zrozumiałe jest dla mnie, że w takich wypadkach znane sobie ekipy wolą grę w sprawdzonym towarzystwie i że "swój" zawsze ma pierwszeństwo (w końcu oferta dotyczy konkretnego miejsca w sieci, ja znam ją dzięki 13S), jednak inicjatywa jest bardzo ciekawa, stąd moje może nieco dziwne pytanie właśnie.


Ależ nie nie nie nie nie nie, błąd logiczny totalny Mnie jako MG i jak sądzę moim znajomym lepiej lub mniej graczom zależy jak najbardziej na nowych, "nieznanych" ludziach. Im więcej ludzi takich, jak Ty lub inni Twoi koledzy ze Schronu lub skądkolwiek, tym lepiej dla sesji - więcej możliwości, więcej stylów gry, więcej zaskoczeń dla MG i innych graczy. Nie ma żadnego znaczenia, czy jesteś tu od roku, czy przychodzisz tylko na sesję i nic więcej. Zapisuj się i skrzykuj kolegów, czy to z innych portali, czy też w ogóle z innej bajki
Gość_CS*,
Witaj(cie)!

Mam takie pytanie: Jak się zapatrujecie na udział w sesji kogoś, kto zainteresowany samą sesją, ma niewiele wspólnego (wręcz okrutnie mało) z portalem? *Ktoś = autor tego posta, czyt. "niezarejestrowany zainteresowany*

Zupełnie zrozumiałe jest dla mnie, że w takich wypadkach znane sobie ekipy wolą grę w sprawdzonym towarzystwie i że "swój" zawsze ma pierwszeństwo (w końcu oferta dotyczy konkretnego miejsca w sieci, ja znam ją dzięki 13S), jednak inicjatywa jest bardzo ciekawa, stąd moje może nieco dziwne pytanie właśnie.

Pozdrawiam uczestników.
Bielu,
Ok, ja postaram się wysłać postać i wszystkie dane w piątek...
Wczytywanie...