Twórcy gier RPG wolą brunetki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,
Lubię panie ze wszystkimi kolorami włosów .Oczywiście osobowość też się dla mnie liczy . Co do wirtualnej kobiecej postaci do której czasami powzdycham jest...* tu Obserwator zawiesił głos czekając na reakcje pozostałych uzytkowników* Bastila Shan.W serii ME w roli drugiej połówki Sheparda wybrałem podobnie jak krzyslewy Tali.Przyciągneła mnie jej osobowość a nie zewnętrzny wygląd.Bioware w swoich grach dało nam dużo pań do wyboru i pragnę zauważyć ,że zdecydowanie przeważały tam brunetki.Czyżby to one były najbardziej popularne w grach komputerowych niż blondynki czy rude?
krzyslewy,
A ja tam lubię i blondynki i brunetki. Choć zależy też od twarzy i innych rzeczy... W serii ME właśnie brakowało mi jakieś blondynki lub innej ładnej towarzyszki (wszystkie były brzydkie, Tali nie liczę, bo była w hełmie), a w Drakensangu żałuje, że nie można mieć romansu z Gwendalą.
Gość_mumin*,
Mało blondynek?
Nie-Sława, Aerie, Jaheira (w GB2 zmienia się z szatynki w blondynkę) Shandra Jerro, Gwendala...

Aż trudno mi uwierzyć że autor tego żenującego tekstu nie grał w Planescape: Torment, BG2 oraz NwN1/2 czy Drakensang oraz że nigdy nie słyszał o genach recesywnych u rudzielców i blondynów.

Nooo, ale za to wiemy już na widok jakich panienek szanowny autor ćwiczy grabę

PS. Następny tekst pewnie pędzie nosił tytuł " Inteligencja a wielkość mózgu' xD
Gość_*,
A ja również wspomnę o dwóch "wyjątkach": rudowłosą Cate Archer z NOLF, w której swego czasu podkochiwała się spora część gierczanej braci i rudowłosą heroinę z mieczem, promującą ongiś Dungeon Siege
Redhorn Steelaxe,
Szatyn to taki jasny brąz więc ni z prawej, ni z lewej Morrigan czy Bastilla na szatynki nie wyjdą.
Chyba że zmruży się oczy... trochę pomaga
Gość_Daltonista*,
Eeee... Bastilla i Morigan to szatynki a nie brunetki -__-'
Redhorn Steelaxe,
Może kiedyś, gdy jeszcze była w dobrej... formie.
Był siwa bodaj...
VL,
A czy matka bohatera-człowieka (też z DA) nie była czasem blondynką? Nie pamiętam teraz za bardzo.
Bishin,
"Zrobienie ważnej kobiecej postaci o kolorze blond". Coś mi się nie widzi taka opcja;/.

Cytat

Krolowa Anora z Dragon Age byla blondynka!


To mamy już 3.
Eirin,
Krolowa Anora z Dragon Age byla blondynka!
VL,
Ogólnie wiadomo, że niebieskie kolor oczu i blond włosy to geny recesywne zatem łatwo wypierane, gdy następuje krzyżówka z innymi kolorami. Dlatego tak trudno o naturalny blond.

Odnośnie gier jedyną odmianą tutaj jest gra Morrowind i Nordowie, którzy stylizowani na wikingów, obfitują w blond (o ile takową postać zrobimy. Nie przypominaj sobie ważnego NPC płci K). Tak więc w najnowszym dziele TES'a może znajdą się ciekawsze/ważniejsze przedstawicielki płci pięknej o kolorze włosów blond.
Bishin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik VL dnia niedziela, 18 września 2011, 21:35 napisał

W ogóle nie przyszło mi to na myśl, ale można nad tą tematyką pofilozofować. Droga ku temu wolna ;]



Jak wspominałem większość kobiet to brunetki. A w grach kobiet wogle jest bardzo mało, a te które odgrywają jakąś ważniejszą rolę w grze jeszcze mniej. Więc spotkanie innego koloru włosów niż (poloniści zamknijcie oczy)brunet to wyjątki. Wyjątkowo skromne.
VL,

Cytat

A nie nad kolorem włosów wogle?


W ogóle nie przyszło mi to na myśl, ale można nad tą tematyką pofilozofować. Droga ku temu wolna ;]
Bishin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik VL dnia niedziela, 18 września 2011, 21:02 napisał

Rozumiem.

Akurat post/news poruszył do refleksji nad kolorem blond w grach ;] I o to chyba chodziło.



A nie nad kolorem włosów wogle?
Pandora,
Bardzo kiepski żart -_-
VL,
Rozumiem.

Akurat post/news poruszył do refleksji nad kolorem blond w grach ;] I o to chyba chodziło.
Courun Yauntyrr,
Nie chodziło mi o wszystkie gry, stąd nie ma Lary czy Rayne. A to o nieudanym zabiegu to taki żart
Redhorn Steelaxe,
Ktoś sobie tutaj nagrabił u brunetek

Ja od siebie dodam że nie kolor się dla mnie liczy a fryzura. Jak fryzura jest brzydka to i twarz kobiety prezentuje się gorzej, kolor to kwestia drugorzędna
Wczytywanie...