(MT) Zioła - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qwan,
Ja piernik. ZNALAZŁEM. Nawet nie wiecie jak się cieszyłem. Jest koło Areny Wiecznego Ognia. Za kołem szlifierczym. Acha byłbym zapomniał Dragot jest na drodze do trolla. I dziękuję (bo przedtem tego nie zrobiłem (chyba byłem za bardzo wnerwiony)).
Redhorn Steelaxe,
Oj facet, daawno grałem.
Jedyne skrzynie z ziołami o których wiem są w orkowym mieście. W sumie nigdy nie zwracałem na to uwagi
Qwan,
Redhorn. Mam naostrzonego kata obr. 92 siła 55. Chodzi mi o HP! Orkowe ziela zebrałem. Dziękuję. Ale... Czy wiesz może czy jest skrzynia w której są orkowe ziela? Potrzebne mi są do uważenia rosołu(+2 do siły).       PS. Fiska, magnatów, thangora, serwina, kowala w No, Lee, łowców orków i jeszcze kilku już obrobiłem.
Redhorn Steelaxe,
Wklep strażnikowi w sekcie (tym na trapie), masz broń 71
Wklep Lee w NO, masz broń 105

enjoy

Dragot to ''chyba'' był na drodze do krypty z NO, bądź w jaskini koło samej krypty. Tam gdzie Milten ci z ogniskującym pomaga.
Orkowe ziele jest albo przy największym stadzie wargów albo na tej drodze z miejsca zrzutu.
Qwan,
No dobra mam czarne ziele (w jaskini z jajem smoka) było ciężko, ale się udało (level 10). Redhorn przed obozem sekty już zebrałem, koło draxa i radforda też (to samo nasiono). A wracając do miasta orków.... No dobra można mnie uważać za wariata, ale aż takim samobójcą nie jestem. NIE PÓJDE DO MIASTA ORKÓW Z 19 LEVELEM!PS. Kolejny problem gdzie jest DragotPPS. Czy wie ktoś gdzie są orkowe ziela?
Redhorn Steelaxe,
Któraś z tych roślin jest w orkowym mieście.
A jedno z nasion na kamieniu, trochę przed obozem sekty.
Qwan,
Mnie coś chyba trafi. Dostałem questa od alchemika, żeby mu dostarczyć orkowe ziele, krucze ziele i czarne ziele. No i mam problem. Nie wiem gdzie jest czarne ziele. Prosze o pomoc. (A o co innego mógłbym prosić?) PS. Wiem, że potem dostane od niego następnego questa z nasionami czerwonego czegośtam i wysokiego czegośtam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie to jest?
Wczytywanie...