Bugi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tamc.,

Cytat

Używałem wtedy kodów. Bez kodów oczywiście ukończyłem.

Taaa...

Podstawowy bug, który wykorzystywałem to możliwość wchodzenia, dosłownie gdzie-się-chce, poprzez wyciągnięcie broni. Strażnicy zamiast informować nas, że w dane miejsce wejść nie możemy, wołali o opuszczenie broni.

Dzięki temu dostawałem się wszędzie.
Gresh,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia nie, 21 maj 2006 - 11:15 napisał

Jest taż taki bug, niestety niesprzyjający graczowi że gdy jesteśmy zanurzeni w wodzie a ktoś w wodzie jest nad nami to nie możemy wpłynąć nawet 10 metrów dalej!


Mi się tak zdarzyło z topielcem.

A raz było tak :

- Jestem przy golemie
- Klikam 'O'
- Bezi ucieka tak szybko jak po miksturce prędkości
- Zamieniam się w Beziego

Efekt : Ciągle biegnie tak szybko

Używałem wtedy kodów. Bez kodów oczywiście ukończyłem.
Theoden,
W Nowym Obozie jest jak wiecie wielki kopiec rudy. Byłem wtedy akurat w V rozdziale. Użyłem kodu F8 ( lewitacja) i niefortunnie zleciałem przez kraty na kopiec. Niestety zginąłem. Milten tam stał i na plecach miał mój... URIZIEL!
Sosna,
Ja miałem taki bug (nie wiem czy zawsze działa, bo tylko raz próbowałem), podchodzimy do patelni w starym obozie koło Gravo, a tam zamiast piec mięsa mnożymy je x2 i tak w nieskończonośc
Theoden,

Użytkownik Cor Angar dnia nie, 04 lut 2007 - 00:02 napisał

Ja gram w tę grę ok. tyg. i znalazłem extra bug na nabicie kasy(niewykończonych mieczy). Idzie się do nowego obozu i na kamieniu szlifierskim(tym na którego jak się nakieruje to nad nim nie pisze "kamień szlifierski" i robić miecze...nie potrzeba ani ostrza ani nic.

[post="53791"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Też to odkryłem. Nazwałem to "Magiczna osełka".Jednak nie potrzebnie ostrzyć miecze ( a właściwie tworzyć) i potem je sprzedawać, bo i tak ruda jest nam nie potrzebna. Na koniec gry miałem około 22 tys. bryłek.
Archol,
Ja znam świetny sposób na zdobycie sporej ilości rudy. Atakujemy jakiegoś strażnika i dajemy się pokonać. Jak zapewne każdy doskonale wie strażnik zabiera nam wtedy połowę posiadanej przez nas rudy. Wystarczy potem pokonać go a okazuje się że posiada on dwukrotnie więcej rudy niż nam zabrał!! Tak więc im więcej bryłek posiadamy tym więcej ich zdobędziemy korzystając z tego sposobu .
Donovan,

Użytkownik Marek788 dnia Feb 9 2007, 05:14 PM napisał

A ja wczoraj wykorzystałem następujący bug:)
Miałem na zbyciu 30 punktów nauki. Teleportowałem się więc do Nowego Obozu i porozmawiełem z Lee - chciałem sie wyuczyć broni dwuręcznej na poziomie adepta. Wszystko piknie- komunikat o wyuczeniu zdolności i Lee zaczął opowiadać o technice walki. Do zdolności mistrzowskiej brakło mi 40 PN. Przez przypadek kliknęłem jednak wyuczenie tejze zdolności. Wyskoczył komunikat że mam za mało PN jednak Lee jakby nigdy nic zacząl opowiadać o walce bronią dwuręczną. Po wszystkim spojrzałem w statystyki i mam wyuczone broń dwuręczna na poziomie mistrz!!! Kodów nie używam bo to tylko psuje zabawe, ale wyuczyłem zdolność za 40PN za darmo!! byłem bardzo zadowolony!

[post="54115"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




lol miałm podobnie jak sie uczyłem u Scatego adeptu broni jednoręcznej i zrobiłem tak samo jak ty i tez tak miałem [heh dużo nie zyskałem] ale zawsze coś
Marek788,
A ja wczoraj wykorzystałem następujący bug:)
Miałem na zbyciu 30 punktów nauki. Teleportowałem się więc do Nowego Obozu i porozmawiełem z Lee - chciałem sie wyuczyć broni dwuręcznej na poziomie adepta. Wszystko piknie- komunikat o wyuczeniu zdolności i Lee zaczął opowiadać o technice walki. Do zdolności mistrzowskiej brakło mi 40 PN. Przez przypadek kliknęłem jednak wyuczenie tejze zdolności. Wyskoczył komunikat że mam za mało PN jednak Lee jakby nigdy nic zacząl opowiadać o walce bronią dwuręczną. Po wszystkim spojrzałem w statystyki i mam wyuczone broń dwuręczna na poziomie mistrz!!! Kodów nie używam bo to tylko psuje zabawe, ale wyuczyłem zdolność za 40PN za darmo!! byłem bardzo zadowolony!
Cor Angar,
Ja gram w tę grę ok. tyg. i znalazłem extra bug na nabicie kasy(niewykończonych mieczy). Idzie się do nowego obozu i na kamieniu szlifierskim(tym na którego jak się nakieruje to nad nim nie pisze "kamień szlifierski" i robić miecze...nie potrzeba ani ostrza ani nic.
Tomizzo7,
U mnie gylo tak: w świątyni śniącego gdy przebijałem serca nigdy nie pojawiał sie Książe demonów!!!!!!!!
Wojownik ADANOSA,
Jest taż taki bug, niestety niesprzyjający graczowi że gdy jesteśmy zanurzeni w wodzie a ktoś w wodzie jest nad nami to nie możemy wpłynąć nawet 10 metrów dalej!
Finkregh,
Taa, on potem gdzieś martwy leży... Też wziąłem jego kamienie ogniskujące
Tomo,
Albo pod koniec gry miałem taki bug że saturas zginął nie wiem jak bo widziałem tylko jego ciało martwe i wziąłem jego 3 kamienie ogniskujące
Berkel,
Ciekawym bugiem/trickiem dzięki któremu możnało w GI zostać i strażnikiem i magiem Bo jak jesteś cieniem i chcesz zostać magiem to idziesz do Corristo gadasz z nim i on wchodzi na góre a ty zamiast iść z nim to idziesz do Thorusa i gadasz o wstąpieniu do straży Potem nauczysz się od niego walki dwuręcznym i od skorpiona z kuszy to idziesz do Corristo zostajesz magiem a jak obóz się rozpada to idziesz do nowego obozu rozszerzasz swoją przysięge i zostajesz magiem ognia i wody... Potem pozostaje już tylko zostać nekromantą. Uważam ten bug(bo raczej zamierzony nie był) za bardzo przydatny.

A jeśli chodzi o ten bug, że jak gadasz z kolesiem to on sobie idzie dalej to jeśli chcesz grać dalej to musisz sobie kody wpisać: nieśmiertelność > na trolla lub golema, który cię uderzy a ty odlecisz i będziesz mógł dalej grać normalnie. Nieprzyjemne ale innego wyjścia nieznam.
Tomo,
Dla mnie super bugi jak gorn niechcący wyrzuca broń lub Cor Angar albo gorn w kopalni nie ma toporu a poza kopalnią ma dziwne
Angela,
ten bug z nieodejmowaniem sie sily i zrecznosci wystepuje tylko po wpisaniu kodu na niesmiertelnosc ;] tak samo jest w gothicu 2 a co do drugiego buga to strasznie mnie on denerwowal i jedyne co po nim zostaje to zrestartowac gre
Maximus,
Czasem jest taki wałek że jak masz pierścień siły albo zręczności i jak go założysz będziesz miał +5 siły/zręczności a jak go zdejmiesz to nieubędzie ci jej.Czasem działa a czasem nie.


Bug uważam za neutralny bo pomaga ale i troche psuje nastrój.

[ Dodano: 31-01-2005, 13:41 ]
Czasami gdy kogoś pobijemy i potem chcemy z nim rozmawiać to ekran przemieszcza się w taki sposób jak do rozmowy, ale gość z którym chcieliśmy rozmawiać idzie sobie dalej i tak już pozostaniemy w tej pozycji, niemogąc się ruszyć.Gdy wciśniemy ctrl+alt+F8 (czy jakoś tak)To normalnie będziemy mogli chodzić ale nie zapiszemy już gry.
Medivh,
Nazina napisał:

Cytat

wyjść jest prosto, wystarczy przy nich miecz wyciągnąć to coś ci zaczną chrzanić żebyś go schował, a wtedy przechodzi i chowasz


Medivh napisał:

Cytat

Na samym początku gry możemy wejść na dziedziniec zamkowy w Starym Obozie. Wystarczy podejść do bramy gdzie strażnicy mówią, że nas nie wpuszczą. Kiedy skończą gadać wyciągamy broń zza pasa. Oni też wyciągną i mówią żebyśmy ją schowali. Wtedy chowamy broń i szybko wbiegamy na dziedziniec. strażnicy chowaja broń i nic nam nie robią. Możemy wtedy dać list Corristowi, okraść skarbiec itp. Wrócić musimy tym samym sposobem


To już to w 1 poście w tym temacie napisałem Ale nie o to mi chodziło. Nie napisałem tego. Chodziło mi o to, że jak ktos nie zna triku z bronią za pasem to nie wyjdzie... Sorki :oops:
Nazin,
wyjść jest prosto, wystarczy przy nich miecz wyciągnąć to coś ci zaczną chrzanić żebyś go schował, a wtedy przechodzi i chowasz
Medivh,
Mam coś jeszcze związanego z zamkiem. Nie wiem czy to jest bug czy to jest specjalnie zbrobione ale jest ciekawe... No więc gdy pobijemy (nie do nieprzytomności tylko uderzymy) Wrzoda to on ucieka do zamku. Strażnicy go przepuszczają. I jak go gonimy to strażnicy nas tez nie zatrzymują. Ale gorzej jest już z wyjściem z zamku...
Wczytywanie...