Kiedy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

marcineczek22,

Użytkownik DIEGO dnia czw, 30 gru 2004 - 09:49 napisał

Normalnie już się nie moge doczekać. Jak myślicie kidy bedze można go ściągnąć z internetu :???

[post="8700"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nielegalnie napewno
DIEGO,
Normalnie już się nie moge doczekać. Jak myślicie kidy bedze można go ściągnąć z internetu :???
xenox,
Dostępna w sprzedaży: od stycznia 2005 Wiec wszystko jasne
Nazin,
jak by to znowu przełożyli to poprostu byłby to szczyt chamstwa
Medivh,
Haha. Noc Kruka już niedługo. Premiera przełożona na styczeń. CD - Project się postarał. Żeby tylko znów nie spartolił roboty tłumaczeniem... I żeby nie przełożył znowu premiery.
Angela,
21 sierpnia 2003
Danek,
A czy może mi ktoś powiedzieć kiedy NK wyszła w Niemczech? Na jednej stronie czytałem że w sierpniu 2004; na drugiej zaś że w sierpniu, ale 2003 roku. Kiedy dokładnie wyszedł ten addon w Niemczech?
Medivh,
Już wolę nie dostac tej giery wogóle niż dostać spartaczoną. Chociaż tak na pewno będzie. Udają, że pracują ciężko a tak naprawdę to jeżdżą po świecie i zwiedzają
olo,
To jednak Oni nawet w swoją głupotę wierzą, brak mi słów :567:
Nazin,
oczywiście że mają
http://www.cdprojekt.info/forum.asp
topic noc kruka jest już założony i 2500 odpowiedzi, czytajcie jeśli wam się chce
olo,
A moze napisac na jakims forum i zobaczyc co inne strony(szczegolnie to o Gothicu ) mysla na ten temat.
P.S Acha czy oficjalna strona CD-projectu ma swoje forum (pewnie nie bo boja sie opierdzieli), jezeli maja to tam mozna zadac pytania na ktore tak oczekujemy odpowiedzi??
Nazin,

Cytat

Moze jakiegos maila wyslac do nich i w tymze liscie ich zjechec jak psa.


Myślisz że to coś da? Zapewne już dastali niejednego takiego maila i ląduje napewno od razu w koszu, oni czymś takim się nie przejmują
olo,
Moze jakiegos maila wyslac do nich i w tymze liscie ich zjechec jak psa.

A co do ceny to ja im podziekuje(co za mysliciele tam musza byc zeby zastanawiac sie nad cena prawie pol roku??) i mam nadzieje ze za te pol roku to cena bedzie o wiele nizsza. Bo wtedy to Ja im podziekuje i udam sie na bazar!!

Acha tak sie zastanawialem czy to nie bedzie jak z ta gra Doom 3 przekladali przekladali i co?? gowno z przecietna fabula i grafika.
Ide o zakladad ze bedzie podobnie z Noca Kruka tylko ze nie beda tego robic przez 4 lata.
I mysle ze grafa bedzie wtety nie wcale taka dobra... :roll:
Rincewind,
Może próbują coś z ceną zrobić, bo przecież ma być dość niska. Sam już nie wiem :? . Ale, że aż o tyle przesunęli. Nie, to się w pale nie mieści! Kochani ubolewam razem z wami .
olo,
Masz racje!!

Jestem ciekawy dlaczego oni tak opozniaja??
Bo cos mi sie nie chce powoli wierzyc ze to przez te ferelne tlumaczenie :?: przeciez ile mozna tlumaczyc no nie??
Mysle ze maja jakis inny durny problem!!
Angela,
tak to juz jest ze najlepiej jest zwalic wine na kogos innego szczegolnie jesli niema on mozliwosci obrony ;]
olo,
Gdzies czytalem zeprzyczyna przesuniecia daty premiery jest to ze zaistnialy problemy od strony firmy Jo Wood, ciekawe ciekawe cos mi sie nie chce w to wierzyc!!

P.S Ja tez bym mial problemy z wejsciem na nasze polskie realia z dobra gra!!
Nazin,
o ile znowu nieprzesuną.... :evil:
olo,
Cytuje:W sprzedaży od 2005-03-31 KURDE KURDE

Onie sobie w kulki leca.

P.S Bede mial fajny prezent na urodziny
Wczytywanie...