Mass Effect w CD-Action 8/2011 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_oskarmike*,
mam problem z instalatorem , kiedy wpisuje serial i wciskam dalej wyskakuje okno "instalacja anulowana" i tak za kazdym razem
Obserwator,
Zgadzam się w pełni z Lionelem ,ale pani komandor jest ok
Lionel,
Polecam angielską wersję, polski Shepard jest straaaszny.
Ati,
W ME można wybrać wersję dubbingową przy instalacji, jak dalej jest nie wiem, bo mi nie chce gra odpalić.
Courun Yauntyrr,
ME po polsku. Jeśli chcesz po angielsku, to zajrzyj np. tutaj. Co do Syberii - też po polsku.
Gość_sm*,
A mam pytanie, czy te gry są na płytce tylko w polskiej wersji językowej, czy może jest możliwość wyboru na anglojęzyczną?
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik bosiaxd dnia czwartek, 28 lipca 2011, 21:41 napisał

Już się nie mogę doczekac 3 części .


Ja też.
bosiaxd,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia czwartek, 28 lipca 2011, 18:41 napisał

Szkoda, że tego numeru nie wydali parę miesięcy temu, bo ME już mam. A co do Syberii to niegrałem, ale z tego co widać podobno jest niezła. Może kupię.


"Niezła" ? "Niezła" ? Człowieku, Syberia (obydwie części) jest wspaniałą serią . Zakochasz się w niej od pierwszego ... hmm ... kliknięcia ? Ta gra ma wspaniały klimat, ciekawych bohaterów, a fabuła jest nietypowa przez co wciągająca . Nie wspominając o zagadkach przy których się namęczysz, a bez poradnika na 100% nie przejdziesz .


Już się nie mogę doczekac 3 części .
krzyslewy,
Szkoda, że tego numeru nie wydali parę miesięcy temu, bo ME już mam. A co do Syberii to niegrałem, ale z tego co widać podobno jest niezła. Może kupię.
Lionel,
O rzesz ty! 'Syberia' to cudeńko! A do tego artykuł o 'GW2'. Nie ma co, trzeba kupić.
Ati,
Widać, żeś się spieszył, żeby ubiec Tokara z tym newsem, bo jest jeszcze jedna literówka "projekty mnij lub bardziej"
bosiaxd,
Yay, Syberia też będzie . Kocham tą serię .A i w tekście jest "Najnowszy CD-Action do nabycia od wrotku w cenie 15.99 PLN." ... Chyba od "wtorku" ).


Racja, poprawione
Courun Yauntyrr,
Miałbym nie dać newsa z niezłą kobietą Nornów na okładce? Sam się pewnie skuszę, bo w pierwszą część nie grałem a to uczciwa cena.
Tokar,
Ajjj.. ubiegłeś mnie Bywa

Pełna wersja smaczna, grzech nie zagrać, więc kto jeszcze nie miał okazji zasmakować w przygodach komandora Sheparda - marsz do kiosków.
Courun Yauntyrr,

Drugiego sierpnia do sprzedaży trafi najnowszy numer miesięcznika CD-Action. Wśród pełnych wersji znajdziemy pierwszą część gry Mass Effect wraz z oficjalnym dodatkiem.

cd action, mass effect

Ponadto, na krążku umieszczono także przygodówkę dla najmłodszych Rayman: Szalone Kórliki 2 oraz obie części przygodówki spod znaku Syberia.

W środku fanów RPG powinien zainteresować obszerny artykuł o nadchodzącej drugiej odsłonie sieciowego Guild Wars, jak też cztery strony o szóstej odsłonie serii Heroes.

Wśród publicystyki warto wspomnieć o tekście "Polegli wiedźmini", który zaprezentuje projekty mniej lub bardziej udanych gier i dodatków o świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Najnowszy CD-Action do nabycia od wtorku w cenie 15.99 PLN.

Wczytywanie...