„Mass Effect 3” – kolejne fakty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Eirin,
@Trzeci Kur - mów mi jeszcze. Zaczynam się zastanawiać czy ja w ogóle 'po jakiemuś' potrafię.

Widmo, duch czy zjawa - nie podoba mi się ta decyzja i tak.
Trzeci Kur,
@Eirin - kiedy "spectre" to właśnie "widmo";p Wstydź się, tak angielskiego nie znać.

Na wieść o opcji podpalania przeciwników coraz bardziej skłaniam się ku tej nowej klasie ;>

No i nie podobają mi się te Cannibale - jak już powiedziała Eirin, wystarczą mi huski i całą reszta tego krzemowego syfu;p
Courun Yauntyrr,
Co tam oni - ważne, że powróci Tali. Mogą sobie być nawet Członkami Rady - byle tylko ich wątek został przeprowadzony i poprzedzony czymś więcej niż suchą informacją czy infantylnym filmikiem. Żywe pochodnie - na pewno nie raz się będę tym bawił
Eirin,
Ach, Jezus Maria, juz kapuje. Gram w ME po angielsku i nie mialam pojecia, ze 'spectre' przetlumaczyli na 'widma'. Lo matko, a myslalam, ze beda jakies duchy.


Czekajcie... Kaidan bedzie widmem? Serio Bioware?
Krix,
Jedno z nich przeżyło w naszym akompaniamencie nie lada walkę w 1. Moim zdaniem oboje nadają się na widma. Dziwi mnie, że Garrus widmem po 1 nie został. Zresztą fajnie by było jakby w 3 rozjaśnili trochę widma. Niby do nich należymy a przez dwie części 3 widma się przewinęły.
Gość_Bosia*,
O żesz w mordę jeża ! Kaidan u mnie będzie Widmem ?! Ja pierdziu O.O !!! Jestem w totalnym szoku !!! Nie wpadłam na to, żeby zrobić z niego Widmo (z Williams też bym na to nie wpadła)... Nie no.. Po prostu S.Z.O.K.!!!! O.o
manfret,
Mam nadzieje ze beda to postacie przylaczalne A co co widma to mialem podobne mysli, ze Rada nakazala im nas scigac...
Krix,
Raczej to że to które przeżyło zostało teraz widmem. Pewnie będzie pomagać Shepardowi bo zrozumiało, że ten miał racje w 2. Dzięki temu znów będziemy mieli poparcie rady. Może, że zrobią ładny twist i nasz były towarzysz został wysłany przez radę by powstrzymać zbuntowane widmo i albo będzie walka albo dołączy mimo rady. Nie, pewnie nie wpadli na ten pomysł.
Gość_Ewerlord*,
Kaidan/Ashley zapewne dostapi statusu widma by ścigac Shepharda
Eirin,
Jeeeeeeeeeest! Będzie Jack!

Nie za bardzo kapuję o co chodzi z Kaidanem i Ashley? o.O W sensie, że będą, ale 'ich nie będzie'?

Woooohoho! Cannibale? Ja się wystarczająco już boję, jak na mnie huski (te zombiaki) wylatują...!!!
Tokar,

Wstawać! Nie spać! Służba nie drużba – Shepard przesadził chyba dzisiaj z kofeiną, bo zamiast smacznie chrapać, zarzuca nas smakowitymi nowinami prosto z frontu. Żniwiarze nie próżnują, co potwierdzają gońcy ze zrujnowanego Londynu. Najnowszy numer brytyjskiego czasopisma „PlayStation 3 Magazine” rzuca trochę więcej światła na sprawę komandora i jego niezmordowanej ekipy.

mass effect 3

Oczywiście, w rozwinięciu wieści natraficie na nisko latające spoilery. Uwaga na głowy!

Tak więc w telegraficznym skrócie:

  • Alleluja! Struktura całej intrygi będzie przypominać tą znaną z pierwszej części „Mass Effect”. Skupimy się na misternym odkrywaniu poszczególnych kawałków tajemniczej układanki, a w tle wyczujemy nutkę zagrożenia, wręcz strachu przed nieznanym i będziemy wiedzieć, że z każdą kolejną misją jesteśmy coraz bliżej wymierzenia pokuty Żniwiarzom.

  • Intrygujące – Ashley / Kaidan (niepotrzebne skreślić) dochrapał(a) się statusu „Widma”.

  • Potwierdzono dwie kolejne postacie, które pojawią się w grze – Tali’Zorah oraz Jack. Ta druga ponoć nabierze więcej wstydu, odzieje się w coś bardziej odpowiedniego oraz nie będzie już tak kląć na prawo i lewo. Bohaterka przeszła jakąś wewnętrzną przemianę i dojrzała.

  • Odwiedzimy planetę Rannoch – dawną ojczyznę Quarian, obecnie opanowaną przez Gethy.

  • Pewnych przeciwników nie będzie można pokonać za pomocą konwencjonalnego oręża. Konieczna będzie wyrafinowana taktyka i zwabienie takich bydlaków w pułapkę.

  • Żniwiarze lubią eksperymenty. Stworzyli nową rasę zwaną „Cannibal” – obrzydliwa i heretycka hybryda Batarian, Ludzi i Żniwiarzy. Kluczowa będzie szybka eliminacja, gdyż podczas walki potwór może się regenerować, dzięki konsumpcji zwłok walających się po polach bitew.

  • Odkryto umiejętność dla klasy Heavy Melee – „Lighting Up”. Dzięki niej, o ile znajdziemy się w odpowiednim miejscu, zamienimy przeciwników w żywe pochodnie przy pomocy Omni-klucza.

  • BioWare da większe pole do popisu w kwestii personalizacji Sheparda (bronie, zbroje, ubranie). Jednakowoż żadna operacja plastyczna nie wchodzi w grę, jeżeli zdecydujemy się na import postaci z „Mass Effect 2”.
Wczytywanie...