Kolejny artwork i screen z Diablo III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Redhorn Steelaxe,
Heh, obstawiam na artwork krowiego króla swoista ikona diablo...
Co do klikania, jest czy nie,... mnie tam to rynka- i tak dowiaduje się o nowościach stąd. Gdybyście o tym nie wspomnieli nawet bym się nie dowiedział o tej Blizzardowskiej akcji kolekcjonującej klikanie:)
Tokar,
Kolejny nachalny, facebookowy marketing i próba usilnego lansu Myślałem, że Blizzard nie potrzebuje takiej reklamy i nie zniży się do takiego poziomu, ale jak widać się przeliczyłem. Wyczuwam tu chciwe łapska Koticka i Activision
Matthias Circello,
Albo stu. Ja już przestałem czekać na Diablo, jak będzie, to będzie. Męczy mnie już ten Bashiok. Nie chcę, żeby D3 kojarzyło mi się głównie z tym panem, dlatego omijam szerokim łukiem dyskusje na temat D3. ;p
Courun Yauntyrr,

Rośnie liczba osób, które "lubią" Diablo III za pośrednictwem portalu Facebook. W nagrodę otrzymujemy kolejne screeny i artworki z gry.

diablo 3diablo 3

Tym razem, dzięki 825 000 kliknięć na "lubię to", Bashiok publikuje kolejne materiały graficzne z gry.

Liczba miłośników kanału Diablo III powoli zmierza do miliona, zaś fani spekulują, czy w ramach nagrody nie czeka nas kolejna niespodzianka. Jak powiedział Bashiok, "Mamy coś fajnego w zanadrzu, jednak będzie to coś na wzór tego co do tej pory pokazywaliśmy. Nie będzie to nic wstrząsającego, a jedynie coś fajnego by uczcić okrągły milion". Wygląda więc na to, że będziemy musieli zapomnieć o dostępie do otwartej bety.

Kto wie, może potrzeba dwóch milionów?

Wczytywanie...