Chciałbyś pomóc w rozwoju GameExe? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ranger Krzyś,
To fajnie. A co z samym zapytaniem?
Wiktul,
Ten temat zdaje się najbardziej odpowiednim do tego typu zapytań
Ranger Krzyś,
Hej wszystkim! Od jakiegoś czasu zagladam na waszą stronę, czasem też coś mądze (lub nie mądrze) skomentuję, inaczej mówiąc - już coś o GE wiem. Chciałbym zaproponować wam pewną zmianę na stronie głównej - macie porobione rozmaite zakładki - część z nich poświęcona jest cyklom (np. Dumka na dwa głosy). Brakuje mi tu pewnej kategorii, która może cyklicznie się nie pojawia, a jednak stanowi dośc sporą grupę newsów, których wyszukanie jest dość problematyczne. Chodzi mi mianowicie o incjatywę "Tygodnia z...".


W związku z tym mam pytanie - Czy możliwe byłoby utworzenie wzmiankowanej zakładki na stronie głównej?
Mikeal,
Żeby mi się tak w realu udawało
Charon,
O, widzisz jakie mamy fajne babki? Ledwie słówko i już się tobą zajmują
Vitanee,
Już piszę do Ciebie PM.
Charon,
To napisz coś, co ci podchodzi najbardziej i uderzaj na naszego maila rekrutacyjnego . Tylko sprawdź na stronie, czy przypadkiem nie mamy już danego tekstu w zasobach
Mikeal,
Może recenzje albo pisanie tekstów na temat gier.
Charon,
A czym konkretnie byłbyś zainteresowany? Pisaniem tekstów nt. gier? Felietony? Recenzje? Newsy? Grafika? Korekta tekstów? U nas roboty dużo
Mikeal,
W sumie ja byłbym zainteresowany.
manfret,
Chodziło mi o pisanie innych poradników bo 'Bóg Interpunkcja' też mnie nie lubi i zsyła 'złe dary'
Mortton,
Postaram się najlepiej jak mogę. Oby Bóg Interpunkcji zesłał hojne dary.
manfret,
Spoko, znowu pewnie zniknę na kilka miesięcy podczas pisania poradnika. Ktoś będzie musiał mnie zastąpić.
Mortton,
Atakiem ad personam chce się wkręcić do interesu, nic się nie przejmuj manfredziu.
manfret,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia niedziela, 1 lutego 2015, 23:11 napisał

Solucje do większości gier też pozostawiają troszku do życzenia.
(Cicha sugestia )


Postaram się popracować nad nimi skoro pozostawiają sporo do życzenia
Mortton,
Zawsze, obcinają, mi, punkty, za, interpunkcje. To, się, ogarnie, spokojnie.
Vitanee,
Wiesz, Mortton, możesz usiąść, napisać, przesłać - a co dalej, zobaczymy.

[Edit] Spóźniłam się, Mortton wcześniej odpisał - ah!
Mortton,

Co ja?! No skoro proponujesz, niech tylko wróci mój blaszany wojownik z nowym dyskiem. Jakieś tam wypociny napiszę i podeślę.
Noire Panthere,
To może chcesz się nimi zająć?
Mortton,
Solucje do większości gier też pozostawiają troszku do życzenia.
(Cicha sugestia )
Wczytywanie...