Organizatorium 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Siedzem. Zaraz napiszem.

[Dodano po 4 miesiącach]

Hahaha! Odpowiedzi będą za parę godzin, gdy wrócę z pracy!!!

[Dodano po miesiącu]

Odpowiedzi po powrocie z treningu, około 21

[Dodano po 5 godzinach]

Przepraszam za obsuwę, mieliśmy dodatkową godzinę omówienia taktyki, co przełożyło się na dodatkową godzinę powrotu do domu. Robię sobie kolację i odpisuję. Posiedzę trochę dłużej, więc kto ma chęć i czas może dzisiaj również popisać więcej

[Dodano po 6 minutach]

Przepraszam za obsuwę, mieliśmy dodatkową godzinę omówienia taktyki, co przełożyło się na dodatkową godzinę powrotu do domu. Robię sobie kolację i odpisuję. Posiedzę trochę dłużej, więc kto ma chęć i czas może dzisiaj również popisać więcej

[Dodano po 4 dniach]

Odpowiedzi dziś, niebawem. Weekend minął pod znakiem wyjazdów na koniec Polski na turnieje i siedzenia cały dzień w pracy.

[Dodano po miesiącu]

Odpowiedzi dzisiaj.
Ven'Diego,
Wiktul,
Odpowiedzi po południu
Ven'Diego,
Lionel,
Powrócę do sesji po sesji ... Po 10 II.
Wiktul,
Odpowiedzi in e minyt...

[Dodano po 5 dniach]

Odpowiedzi dziś jeszcze przed północą

[Dodano po 23 dniach]

Odpowiedzi nocą
Ven'Diego,
Dwa razy niy godej
Wiktul,
A ja z utęsknieniem wyczekuję kolejnego odpisu w sesji Tokara
Tokar,
To jak, bawimy się w to dalej? W jakąś sesję bym sobie popykał, ale same wampiry i mroczne światy na forum, więc z wytęsknieniem spoglądam na FR
Ven'Diego,
Wiktul,
Faktycznie, kłamałem. Choć nieświadomie. Oto właśnie odzyskałem i net i komp. Ale w expach i tak wynagrodzę
Ven'Diego,
Wiktul,
Odpowiedzi dzisiaj. Absencja spowodowana pracą, sesją realną i turniejem piłkarskim. Chwilę potrwa zapewne, kolacje, gexowe sprawy itd, ale dzisiaj.

[Dodano po 7 dniach]

Odpowiedzi jutro w nocy, weekendowy ciąg praca-mecz-sesja wyłączył mnie od komputera.

[Dodano po 5 dniach]

Odpowiedzi dziś w nocy po północy.

[Dodano po 2 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj, albo w trakcie dnia przy chwilowej przerwie w pracy, albo w trakcie nocy, przy chwilowej przerwie w dniu.

[Dodano po 4 dniach]

Odpowiedzi jutro, teraz już nie mam siły. Trochę zbyt czwarta rano, by odwalać byle co

[Dodano po 14 dniach]

Postaram kopnąć się w dupę i wycisnąć ze swej mózgowej gąbki odpowiednie odpowiedzi. Napisałem, więc mam na piśmie zobowiązującą motywację. Termin przybliżony - dzisiaj lub niedługo po.

[Dodano po 3 dniach]

Odpowiedzi dziś, późniejszą nocą. Przerwa w transmisji standardowo spowodowana nocną zmianą i odsypianiem owej.

[Dodano po 5 dniach]



Odpowiedzi in progres

[Dodano po 7 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj w nocy, miałem problemy techniczne ze zdychającym kompem, dojeżdżam go póki jeszcze ciepły i drga trochę

[Dodano po 17 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj w nocy po północy.

[Dodano po 2 miesiącach]

Odpowiedzi dziś za dnia, gdy się ożywię. Byłem 20 godzin w pracy, spałem ostatnio w sobotę, więc padam na pysk

[Dodano po 14 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj

[Dodano po 24 dniach]

Wybaczcie, tym razem siły zła pod postacią anginy i robotniczo-murzyńskiego festiwalu zbierania bawełny zwyciężyły, nawet dzisiaj jestem z doskoku.

[Dodano po 10 dniach]

Przepraszam jak jasna cholera, ale tym razem to NAPRAWDĘ nie moja wina - komputer mi zdechł w zeszły wtorek, nie miałem dnia wolnego na podejście do serwisu, co zrobiłem przed momentem, przy okazji wchodząc do roboty, skąd właśnie piszę. Jutro odbiorę od brata jakąś protezę kompa do przeglądania netu, więc będę mógł nadrobić zaległości. Wynagrodzę w expach Nawet MG wyrzuca czasem krytyczne porażki
Ven'Diego,
Its suck to be you
Wiktul,
Przepraszam za przestój, ale ułamki wolnego czasu do jubileuszu staram się poświęcić na jubileusz. Do wtorku powinno się unormować.

[Dodano po miesiącu]

Odpowiedzi jutro

[Dodano po 2 dniach]

Tak, wiem. Jutro właśnie stało się wczoraj, ale jestem po kolejnym maratonie roboty od świtu i rozmaitych aktywności do zmierzchu, więc znowu jadę na oparach po kilkunastu godzinach snu przez cały tydzień. A jutro znowu idę na rano i znowu wracam o północy, zatem darujcie, nie będę pisał byle czego na odwał. Natomiast jutro, nawet po zmaltretowaniu dniem i dwoma treningami, będę miał komfort nie wstawania rano na wtorek, więc już na pewno jutro jedziemy dalej z koksem
Ati,
Dobranoc
Wiktul,
Och nie, co ja zrobię ;]

[Dodano po 12 dniach]

Sory za kolejny przestój, kolejny shitstorm huraganowy. Gówno lata sobie wkoło, wcale nie jest mi wesoło, ho-ho-hoooo. Ale może chociaż Wam będzie, jeśli nie stwierdzicie, że to wszytko pierdolicie i nie gracie dalej

[Dodano po 9 dniach]

Odpowiedzi jutro. Dziś jestem kolejne czterdzieści parę godzin bez snu, więc się nie zabieram. Na siłę nie lubię nawet srać, nie mówiąc o pisaniu czegoś, co w założeniu ma być fajne dla Was i dla mnie
Hassan',
Z powodu PGA mogą być problemy z naszymi (moim und Ati) odpisami, Wiciu, a jak już będziemy odpisywać, to może być tak - o zgrozo! - że będziemy widzieć swoje tematy.

Więęęęc... Żadnego obgadywania!
Wiktul,


[Dodano po 6 dniach]

Byłem daleko za miastem, dziś wróciłem, dziś odpowiedzi.

[Dodano po 5 dniach]

Jeszcze przed zaśnięciem dziś dam Wam odpowiedzi

[Dodano po 28 dniach]

Odpowiedzi albo dzisiaj w wolnej chwili z pracy, albo w niedzielę, bo dziś wieczór prowadzę ludziom sesję w SW, więc nie będę już wchodził po powrocie
Lionel,
A ja nadal nie wiem o co chodzi. Podejrzewam wszystkich o zdrady i konszachty z Thay xD. Nie bawcie się tak z moim umysłem!
Wczytywanie...