Chcesz zgarnąć nagrodę? Daj dziecku na imię Dovahkiin - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Maciej Krok*,
Zabawne... dopóki jakiś geniusz z ameryki nie "wykona" tego questa. Tego moje poczucie humoru już nie przełknie.
Matthias Circello,
Kiedy się rodziłem nie było jeszcze ani Albusa, ani Anakina (Elrond był), szkoda. :c

[Dodano po 57 sekundach]

Cytat

Szkoda, że nie zrobili takiego konkursu dla imienia "Bhaal". Nawet Rodowicz, znana okultystka i nekromantka znająca tajemnicę wiecznego życia, swego czasu śpiewała "niech żyje Bhaal".


Zawsze mnie musisz rozwalić na kawałki.
D N,
Wolę jednak swoje imię.
Gość_*,
A wy pewnie bardzo żałujecie, że was rodzice nie nazwali Anakin, Albus albo Elrond
Trzeci Kur,
Szkoda, że nie zrobili takiego konkursu dla imienia "Bhaal". Nawet Rodowicz, znana okultystka i nekromantka znająca tajemnicę wiecznego życia, swego czasu śpiewała "niech żyje Bhaal".
Gość_Yarpen*,
Tak szczerze mówiąc to czy ja wiem czy takie niesmaczne już u Barei była "Tradycja" więc wiecie. A poza tym są setki głupszych, śmieszniejszych czy dziwniejszych imion. Z drugiej strony jak ma to dzieciakowi zapewnić dożywotnią pensje to też nie jest już takie złe. A jako zabieg marketingowy sprawdza się popatrzcie na ilość komentarzy i na bloog'a Bethesdy.
Matthias Circello,
Lepsze to niż ten koleś, który nazwał swoje dzieci "Lech" i "Arka", od ulubionych drużyn piłkarskich. -_-
Gość_*,
Wręcz debilne. To może być krzywda dla dziecka, które później będzie odstawać od rówieśników. Jak ktoś chce mieć takie ekstrawaganckie imię to niech sam się tak nazwie, a nie skazuje swoje dziecko na to.
Etheriel,
Niesmaczne? Zabawne? Genialne? Nie-e, po prostu głupie.
Taramelion,
Tak w ogóle, ten quest ma za zadanie powiększyć populację geeków na ziemi?
Taramelion,
Jako że mój ojciec chciał mi na pierwsze dać Kosma (niestety rodzina go powstrzymała - przeklinam ich za to do dnia dzisiejszego) podoba mi się to imię.
Gość_*,
moim zdaniem to jest niesmaczne
Gość_*,
Nawet jak komuś się imię nie podoba to,(osobiście uważam że fajne jest może dać je jako drugie i prawie nikt się nie dowie.
Medivh,
Challenge accepted...

Dlaczego po ptokach, 9 miesięcy w listopadzie mija
Gość_Tenses*,
Jak ktoś by chciał jeszcze wziąć udział "od zera" to chyba, że tak powiem, po ptokach już.
Ati,
Brzydkie to dziecko ;p
Pandora,
Jestem ogromną miłośniczką dziwacznych imion, ale niestety, w połączeniu z większością polskich nazwisk brzmią trochę śmiesznie : p No i współczuję paniom biorącym udział w konkursie za namową partnerów, ta presja, żeby wcelować w datę... Brr! : p
Eirin,
Jak dla mnie - imię, jak każde inne. To samo co taki Chlebosław czy Bogu-mił. Przecież nie raz nazywa się dzieci po nazwie miejsc - Paris - czy sławnych ludzi. Do imienia niczego nie mam, ale jeśli faktycznie ktoś się tej misji podejmie, to powinien porozmawiać ze specjalistą, skoro gry mają na niego aż taki wpływ.

Chyba, że nagrodą jest kupa kasy, która może dziecku zapewnić pójście na studia. To wtedy nie mam absolutnie nic przeciw!
Lily,
Nie spodziewałam się pozytywnych komentarzy pod tym newsem... Według mnie pomysł jest po prostu głupi. Jak można tak nazwać dziecko?... :x
Raion,
Kurcze, przerypany quest. Gdyby tak datą narodzin mógł być dowolny dzień tego roku, to bym się zastanowił.
Wczytywanie...