Jubileuszowe wyniki! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_*,
Dzisiaj nadeszła przesyłka Dzięki za wspaniałą nagrodę i zabawę, jesteście WIELCY Dziękuję!
Gość_*,
Dziękuję! Moja narzeczona też nie może się doczekać Nie zdajecie sobie nawet sprawy, ileż sprawiliście wszystkim radości!
Medivh,
Nagrody miało wysłać EA. Niestety, w weekendy nie pracują, więc damy znać jakoś po nim, co z tymi nagrodami, gdy się skontaktujemy z nimi
Gość_*,
Witam, wygrałem w konkursie pakiet Dragon Age, ale przesyłka jeszcze do mnie nie dotarła. Martwię się, że może zaginęła gdzieś po drodze... Czy wiadomo coś w tej sprawie? Czy nagrody zostały wysłane?
Pozdrawiam, M. G.
Medivh,
Skąd masz moje zdjęcie ze szczotką?! Było tak pilnie strzeżone ;(
Ati,
Uuu... A jaki jest kolor szczotki do pleców Medzia? Matta to nie chcę - widziałam na Polconie o poranku i dość powiedzieć, że mój kacowy poranny wygląd go przebija Tamera chętnię
Mogę się wymienić ewentualnie na JEDYNE zdjęcie Tokara, prawdopodobnie z ukochaną, bo ściska pod pachą lampkę z hawajską tancerką w szczególny sposób. Wiktula w dwuznacznej pozycji w otoczeniu macek i czarnych węży z alabamy (moje ulubione ) albo Ammona pochlipującego podczas czytania Zmierzchu. Albo dwie czikias z bikini z kostek do gry. To takie najciekawsze, ale jeszcze nie miałam czasu wszystkiego przejrzeć ;>
Tamc.,
Uuuu... Lio, obnażanie takich tajemnic na oczach zwykłych śmiertelników zwykle kończy się dołączeniem do mego grona, toteż strzeż się.
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia czwartek, 13 stycznia 2011, 00:36 napisał

Tej, Lionel, masz jakieś fajne nowe focie? Może chcesz się powymieniać? :> Też mam kilka fajnych od swoich groupies


Tylko powiedz, które chcesz. Mam do wymiany:
Med w dwuznacznej pozycji z szczotką do szorowania pleców w wannie z mnóstwem piany (polecam! jest na co popatrzeć),
Rozczochranego Matta po wstaniu z łóżka (prawdziwy rarytas, rzadko widzimy go bez tony makijażu, a na tym zdjęciu widać całą prawdę),
Tamc. podczas szorowania swoich kości pastą Colgate (tajemnica zdrowych i błyszczących kości rozwiązana!)
oraz hit sezonu
Eirin, rusałka polna, hasająca wczesnym rankiem po zroszonej rosą trawce wśród świńskiego towarzystwa!

Za co się wymienisz, Ati?

Revan-Ghost,
Aha, rozumiem, że wyniki Smoczego Konkursu też będą "niedługo", zgadza się? (Jeśli tak, to doprecyzowanie czy "niedługo" to dzień czy tydzień byłoby miłe )
Tokar,
Wyniki pojawią się za niedługo. Prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości
Gość_Gwiazdeczka*,
Mam pytanie nie związane z tematem, za co przepraszam:)
Kiedy będą wyniki zakończonych 9 stycznia konkursów?
Ati,
Tej, Lionel, masz jakieś fajne nowe focie? Może chcesz się powymieniać? :> Też mam kilka fajnych od swoich groupies
Kiyuku,
Gratulacje

@Tar: Fail, Kress wygrał już kiedyś
Crushnik,
Gratuluje zwycięzcom!
Taramelion,
Kress ty odpadasz, masz uglyface.
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia poniedziałek, 10 stycznia 2011, 22:10 napisał

A tak właściwie to jak są wyłaniani zwycięzcy? Zastanawiało mnie to ostatnio.


Na drodze plebiscytu urody! ;D Przysyłajcie więcej wyuzdanych zdjęć, a zwiększycie swoje szanse.
Kresselack,
A tak właściwie to jak są wyłaniani zwycięzcy? Zastanawiało mnie to ostatnio.

Down:

Hahahah. Uśmiałem się
Anne,
Czyli znając moje szczęście ja będę baaaaardzo długo czekać
Hehehehe... może przed końcem roku dojdzie
Matthias Circello,
Niektórzy mogą poczekać na paczki dłużej, bowiem wysyłane są z różnych miejsc w Polsce )
Gość_FlameMan*,
Dziękuję i również gratuluję pozostałym zwycięzcom. Cieszę się, że już dzisiaj odebrałem paczkę z nagrodą.
Wczytywanie...