[Inne] Nie grajcie w gry MMORPG! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wroobelek,
To babcia nie miała sejwa? :-D
Arcodes,
"Ona ma jeszcze 7 żyć" po tym tekście padłem po za tym koleś jest na wyższym poziomie ewolucji skoro on do grania w gry komputerowe już nie potrzebuje blaszaka i internetu

Ten serial aż kipi od sztuczności, więc jeżeli ktoś uwierzy w taki wizerunek gracza to zacznę wątpić w jego inteligencję.
Crushnik,
Gdzies widzailem na jakims innym forum o tematyce platform TV cyfrowej pewien temat zalozony przez troskliwego syna, ktory matce chcialby wylaczyc telewizje (1,2 tv4 polsaty itd) w godzinach od 14 do 20 czy cos taiego. Uznal ze wtedy tv robi szody w mozgu czlowieka i trzeba temu zaradzic

Art moze by sie przydal, ale to wiadomo, ze te seriale to debilizm. Jak to mawia moj profesor "to się wi".
Gość_Nali*,
Niech ktoś wreszcie napisze o szkodliwości polskich seriali
Withord,
No jak się robi tryliard odcinków i się nie chce, żeby się tematy powtarzały (za często) to się wymyśla jakieś debilizmy
Gość_Len*,
Biedny ten chłopak, wyobraźcie go sobie za 10 lat i kolegów/koleżanki z klasy puszczających w kółko ten filmik i tarzających się po podłodze ze śmiechu.
Lily,
W tych serialach muszą wymyślać jakieś tematy, więc wybrali coś, co jest 'na topie' w ostatnim czasie. A żeby było ciekawiej, to wymyślili takiego młodego psychola, bo za nudny byłby odcinek pokazujący zwykłego, normalnego gracza...
Crushnik,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jaroslavus dnia czwartek, 30 grudnia 2010, 14:42 napisał

I w ten sposób kładzie się do głowy ludziom, którzy nie mają pojęcia o grach, jakie to gry są złe itp. DNO!

Właśnie chcialem zwrocic na to uwage, ze ludzie ktorzy tworza dialogi tez maja zero pojecia o tym co pisza.
Dla tego typu ludzi haker to zło, MMO to zło - myślą stereotypowo i niczym nasi ukochani redaktorzy wiadomosci w TV robia z igły widły. Tak, że jak w lato jest ciepło to jest katastrofa ekologiczna oraz efekt cieplarniany jest i ogolnie zagłada, a zimą jak zawieje zbyt mocno również jest zmiana klimatu przez czlowieka bo zamiast snieg padac na akrtyce i rosji pada u nas o.0
Tokar,

Cytat

... "mnie nie oszukasz..." i przestalem ogladac, nie mam nerwow.


Cytat

Nie miałem odwagi oglądać dalej.


Widać nie jesteście godni, aby wstąpić do dystryktu najwyższego niebezpieczeństwa :~(

Cytat

Zawsze mógł wylosować opcję romansową z babcią.


Mnie tam ciekawi jaki drop miała babcia.
Gość_Jaroslavus*,
I w ten sposób kładzie się do głowy ludziom, którzy nie mają pojęcia o grach, jakie to gry są złe itp. DNO!
Medivh,
Zawsze mógł wylosować opcję romansową z babcią.
Withord,
"Mam cię gdzieś!" *pew, pew!*
Nie miałem odwagi oglądać dalej.
Lionel,
Widziałem ten odcinek! xD Zabójczy. Taki psychodeliczny.

Tylko zastanawiam się, gdzie była doktor Zosia i jej mądrości życiowe. Ona by już wyperswadowała dziecku komputery.
Vitanee,
Zanim taki dzieciak zacznie grać w MMORPG powinien mieć jakieś testy psychocośtam, żeby wiedzieć czy mu się tak mózg później zryje czy nie. Tak jak poprzednik- gratuluję rodzicom i współczuję pani psycholog, która zapewne potem rozmawiałaby z "Kacperkiem" o rzeczywistości.

P.S, A wam ile żyć zostało? xD
Dany,
Zieeew.
Kresselack,
Nawet gdyby taka sytuacja miała miejsce w rzeczywistości, to ja bym raczej pogratulował matce wychowania psychola żyjącego w innym świecie Btw. fajny serial. Ostatni odcinek jaki w całości oglądałem był o ukraińskim budowlańcu, któremu nogę przebił jakiś pręt. To było jakieś 6 lat temu ;p
Ati,
Oglądaj! Trzeba się hartować!
Crushnik,
.... "mnie nie oszukasz..." i przestalem ogladac, nie mam nerwow.
Ammon,
Ha, gdyby temu dzieciakowi przed domem wylądował smok, to już by tak nie cwaniakował tym nożem.

'Na dobre i na złe' powoli się rozkręca. Teraz czekam na atak wściekłych wiewiórek.
Wczytywanie...