[Inne] Nie grajcie w gry MMORPG!


Nigdy, przenigdy. Wasza babcia może z tego powodu ucierpieć...

Plik wideo nie jest już dostępny.

Ha! Przynajmniej już wiem dlaczego jestem taki popaprany! Szczęśliwie ten gatunek mnie tak strasznie nie kręci, dlatego moja dobroduszna babunia jest jeszcze cała i zdrowa. Bogu dzięki jest doktor Sambor, który mnie w porę przestrzegł i pokazał mi właściwą drogę.

Trzeba się jednak mieć na baczności, kto wie jaki szatan siedzi w cRPG. W końcu sami potentaci tego gatunku potwierdzają, że Geralt to alchemiczny ćpun, a naciskając jeden przycisk podczas potyczki w „Dragon Age II” stanie się „coś niesamowitego”. Shepard też nie jest święty (promuje libacje alkoholowe), że już nie wspomnę o Nowym Vegas, bo tam to jest kompletna Sodoma i Gomora. Jeszcze zacznę brać narkotyki i wyrżnę pół osiedla, aby podskoczyć na kolejny poziom doświadczenia. Gra nie warta świeczki.

Odpowiedz
Ale ten filmik był żałosny... Nie ma co, w produkcji takich gniotów mamy naprawdę niezłego skilla.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ha, gdyby temu dzieciakowi przed domem wylądował smok, to już by tak nie cwaniakował tym nożem.

'Na dobre i na złe' powoli się rozkręca. Teraz czekam na atak wściekłych wiewiórek.
Odpowiedz
.... "mnie nie oszukasz..." i przestalem ogladac, nie mam nerwow.
Odpowiedz
Oglądaj! Trzeba się hartować!
Odpowiedz
Nawet gdyby taka sytuacja miała miejsce w rzeczywistości, to ja bym raczej pogratulował matce wychowania psychola żyjącego w innym świecie Btw. fajny serial. Ostatni odcinek jaki w całości oglądałem był o ukraińskim budowlańcu, któremu nogę przebił jakiś pręt. To było jakieś 6 lat temu ;p
Odpowiedz
Zieeew.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Zanim taki dzieciak zacznie grać w MMORPG powinien mieć jakieś testy psychocośtam, żeby wiedzieć czy mu się tak mózg później zryje czy nie. Tak jak poprzednik- gratuluję rodzicom i współczuję pani psycholog, która zapewne potem rozmawiałaby z "Kacperkiem" o rzeczywistości.

P.S, A wam ile żyć zostało? xD
Odpowiedz
"Mam cię gdzieś!" *pew, pew!*
Nie miałem odwagi oglądać dalej.
Odpowiedz
Zawsze mógł wylosować opcję romansową z babcią.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I w ten sposób kładzie się do głowy ludziom, którzy nie mają pojęcia o grach, jakie to gry są złe itp. DNO!
Odpowiedz

Cytat

... "mnie nie oszukasz..." i przestalem ogladac, nie mam nerwow.


Cytat

Nie miałem odwagi oglądać dalej.


Widać nie jesteście godni, aby wstąpić do dystryktu najwyższego niebezpieczeństwa :~(

Cytat

Zawsze mógł wylosować opcję romansową z babcią.


Mnie tam ciekawi jaki drop miała babcia.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jaroslavus dnia czwartek, 30 grudnia 2010, 14:42 napisał

I w ten sposób kładzie się do głowy ludziom, którzy nie mają pojęcia o grach, jakie to gry są złe itp. DNO!

Właśnie chcialem zwrocic na to uwage, ze ludzie ktorzy tworza dialogi tez maja zero pojecia o tym co pisza.
Dla tego typu ludzi haker to zło, MMO to zło - myślą stereotypowo i niczym nasi ukochani redaktorzy wiadomosci w TV robia z igły widły. Tak, że jak w lato jest ciepło to jest katastrofa ekologiczna oraz efekt cieplarniany jest i ogolnie zagłada, a zimą jak zawieje zbyt mocno również jest zmiana klimatu przez czlowieka bo zamiast snieg padac na akrtyce i rosji pada u nas o.0
Odpowiedz
W tych serialach muszą wymyślać jakieś tematy, więc wybrali coś, co jest 'na topie' w ostatnim czasie. A żeby było ciekawiej, to wymyślili takiego młodego psychola, bo za nudny byłby odcinek pokazujący zwykłego, normalnego gracza...

Odpowiedz
Biedny ten chłopak, wyobraźcie go sobie za 10 lat i kolegów/koleżanki z klasy puszczających w kółko ten filmik i tarzających się po podłodze ze śmiechu.
Odpowiedz
No jak się robi tryliard odcinków i się nie chce, żeby się tematy powtarzały (za często) to się wymyśla jakieś debilizmy
Odpowiedz
Niech ktoś wreszcie napisze o szkodliwości polskich seriali
Odpowiedz
Gdzies widzailem na jakims innym forum o tematyce platform TV cyfrowej pewien temat zalozony przez troskliwego syna, ktory matce chcialby wylaczyc telewizje (1,2 tv4 polsaty itd) w godzinach od 14 do 20 czy cos taiego. Uznal ze wtedy tv robi szody w mozgu czlowieka i trzeba temu zaradzic

Art moze by sie przydal, ale to wiadomo, ze te seriale to debilizm. Jak to mawia moj profesor "to się wi".
Odpowiedz
← Nowości

[Inne] Nie grajcie w gry MMORPG! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...