Film o tematyce BG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_MIik321*,
W sumie to szkoda, że Christopher Lee nie żyje, bo moim zdaniem byłby idealny do roli Jona Irenicusa.
Siva,
Zborowski to nawet mógłby być Sarevokiem. Ogoliło by się go, trochę spiekło w solarce i Sarevok jak się patrzy.
Ati,
Osyda z tymi swoimi wielkimi oczętami i niewinnym pysiem jakoś mi na Aerie pasuje. ;p
Siva,
Luntek ma czarne włosy (z domieszką blondu ), a Imoen ma różowe. Poza tym ma kolczyki na twarzy. A Smoleń bardziej by pasował jako Jan.
P.S.: Foremniak jest za blada na Dynaheir
Lavo,
Lech Roch Pawlak jako główny bohater bard.
Piotr Zelt jako Minsc
Foremniak jako Dynaheir
Katarzyna Figura jako Viconia
Mandaryna jako Aerie
Doda jako Jaheira
Bohdan Smoleń jako Gorion
Walduś z Kiepskich jako Khalid
Luntek jako Imoen
Facet jedzący bigos w mam talent jako Sarevok
Siva,
Taaa... Kondrad może by się nadawał na Edwina.
Kresselack,
To ja będę Garrickiem. Też jestem czarującym blondaskiem ze słabą kondycją
Pandora,
A Arciuch jest Viconią i Alorą, co z tego? ; p
Thal,
No tak, ale Pazura jest już Coranem. Marek Kondrat może? Dolepi mu się brodę, trochę odmłodzi i na siłę jak znalazł.
Pandora,
Do głowy przyszedł mi jedynie Pazura ; p
Thal,
No wiesz, ciężko jest znaleźć aktora, który miałby podobny głos do innego aktora i wyglądał jak postać, którą ten "inny aktor" dubbinguje
Siva,
Nie jestem dobra w rozdawaniu ról, dlatego znów pytam o radę . Kto mógłby zagrać Edwina, bo żaden aktor, którego znam (z wyglądu ), nie ma takiego głosu.
Thal,
Gość, który gra Boczka w "Kiepskich" mógłby być Whintropem
Siva,
Tamara Arciuch mogłaby zagrać Alorę.
Tamc.,
Cezary Pazura - Coran.
Thal,
Zbrojewicz Mirek na przykład. Póki by się Siwy nie znalazł to Grucha Sarevok byłby nie do pokonania
Siva,

Cytat

Grzegorz Halama jako Ajantis xD

Z wyglądu to nawet jest podobny.

[Dodano po minucie]

A kogo wyobrażacie sobie jako Sarevoka?
Thal,

Cytat

Myślę, że Mariusz by idealnie nadał się na Boo. Oddawałby jego wewnętrzną, gigantyczną kosmiczną wielkość.


Umysłowo też by pasowali.

Grzegorz Halama jako Ajantis xD
Maeg,
Myślę, że Mariusz by idealnie nadał się na Boo. Oddawałby jego wewnętrzną, gigantyczną kosmiczną wielkość.
Kresselack,

Cytat

Hmmm... a może Mariusz Pudzianowski jako Minsc?


Prędzej jako Tazok. Podobne wymiary.
Wczytywanie...