"Gra o Tron" w odcinkach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Taramelion,
No to też już wykombinowałem pierwszy tom. Zaczniemy raz jeszcze czytać i wtedy będę mógł się z wami wykłócać że moja racja jest najsłuszniejsza a nie wasza.

Tylko nie wiem, coś mi się spać zachciało...

Matthias Circello,
Ja tam mogę dalej dyskutować o Martinie, właśnie jestem w trakcie czytania jego opowiadań
Taramelion,
O ile? Zaraz nabijemy...
Nazin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia wtorek, 23 listopada 2010, 11:58 napisał

No graty, to chyba news z najdłuższą dyskusją...


Nie przed tym newsem są 4 z dłuższą
Matthias Circello,
Nie musisz dziękować. ;p
Taramelion,
No graty, to chyba news z najdłuższą dyskusją...
Wiktul,
(Hehe, ale newsa dowaliłem )
Lionel,
Ale ja, jako osoba nie znająca twórczości autora, zainteresowałem się właśnie przez tą "kontrowersję" tym tytułem, więc podziałało.
Pandora,
Zgadzam się. Gdyby nie ten wątek, to nawet by mi do głowy nie przyszło, że ktoś serio może tak postrzegać sprawę ; p
Matthias Circello,
Eee tam. Akurat Martin nie sprzedaje się dobrze z powodu jakiegoś tam epizodziku, który tutaj urósł do rangi mega zdarzenia. Sprzedaje się dobrze, bo jest genialnym pisarzem.
Lionel,
Jednak kontrowersja zawsze się dobrze sprzedaje, nawet jeżeli chodzi o kopulację nastolatek.
Matthias Circello,
Nie uraziłaś nikogo, przynajmniej mnie.

Niemniej chyba trzeba już zakończyć ten wątek - Ty patrzysz na to wszystko przez pryzmat życia realnego/ swoje rodzeństwo/ cokolwiek innego, a ja widzę w tym jedynie cząstkę opowieści fantasy, która nigdy się nie wydarzyła, bo jest wymyślona. Dlatego uważam, że nie ma co się oburzać czy ekscytować, chyba, że kogoś rzeczywiście podnieca czytanie o tym. Wtedy całkiem możliwe, że potrzebna mu pomoc psychiatry.
Gość_Niezabudka*,
Fantazje o 13nastolatce szczęśliwej z powodu uprawiania seksu z facetem którego nie zna i nie mówiącego nawet w jej języku .. to ja jednak się faktycznie nie znam na takim fantazjowaniu

Nie chciałam nikogo urazić , po prostu w domowym inwentarzu posiadam młodsze rodzeństwo i fizycznie i psychicznie to dzieci (tak samo jak ich koledzy i koleżanki ) ...może dlatego na pomysł ukazywania dziecka jako dorosłej osoby radośnie uprawiającej seks ...reaguje agresją.
Matthias Circello,
Właściwie to, co piszecie to zniesławienie!

A na poważnie - chyba macie poważny problem z rozgraniczeniem świata fantastycznego z realnym. Przykro mi, ale na to nic niestety nie poradzę. ;p
Pandora,
Tobie można powiedzieć, że masz dziwne wyobrażenie o świecie przedstawionym i fantastyce. Tylko po co? ; )
Gość_Niezabudka*,
"Właśnie w pierwszych scenach tego NIE ROBI. No, ale jak już napisałem, nie dogadamy się w tej materii. :D"
Masz dziwne wyobrażenia o dzieciach w tym wieku i o ich potrzebach ...trochę mnie to przeraża no ale to nie moja sprawa .
Gość_Nikiel*,
Pozwól chłopaczyną pomarzyć o "dorosłych" trzynastolatkach
Matthias Circello,
Właśnie w pierwszych scenach tego NIE ROBI. No, ale jak już napisałem, nie dogadamy się w tej materii.
Gość_.....:(*,
Jak już wspomniałam sam fakt że książka ma mocne sceny mnie nie gorszy, przeraża mnie tylko że komuś wydaje się że 12-13letnia dziewczynka zacznie krzyczeć „tak tak” na perspektywę seksu z nieznajomym 30letnim facetem a potem z uśmiechem będzie wspominać to co zaszło ... to brzmi po prostu jak sen amatora galerianek lub wczasowicza jadącego do Tajlandii. Dany przecież w pierwszych scenach z Drago właśnie tak reaguje, nie zna faceta ma 13 lat i ciągnie jego rękę w stronę swego łona ...powtarzając „Och tak” ....na nie wiem czy to realistyczna sytuacja
Matthias Circello,
Maeg, sam wyglądasz jak Narnia!

Dobra, nie ma co gadać o tym, każdy sobie to odbiera jak woli. Nikogo się nie przekona, że Martin nie przesadził, jeśli ktoś myśli zupełnie innymi kategoriami.

Spytam tylko: a nie gorszyło Was jak Arya kogoś zamordowała? Jak musiała sobie radzić? Nie gorszyły Was sceny przemocy, ucięte kończyny, wybite i zmasakrowane całe wioski, spalone kobiety i dzieci? Myśląc w ten sposób powinno się tej książki zakazać na całym świecie.
Wczytywanie...