Własna muzyka, dźwięki itp - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bard Card,
Co do muzyki mam pytanie jak dodać utwór"pencity" z modułu Niespodzianka na imprezie do edytora aurory toolset by można było go wykorzystywać do własnego tworzonego świata?
Rigafilm,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Fugiel dnia sobota, 6 listopada 2010, 17:40 napisał

Heh... angielski

Co do portretu ok, mam. Tylko pytanie, jak zrobić, żeby ten portret był w edytorze dla NPów. Jest w ogóle taka możliwość?

Analogiczna sprawa z portretami(zresztą prawie ze wszystkim) jest tak jak i np z tym forum,aby móc mieć coś do powiedzenia musisz się zarejestrować i za to jest odpowiedzialny plik o nazwie "portraits.2da".Tam należy wszystkie swoje portrety "rejestrować".Plik ów akurat należy do jednych z łatwych ,nie powinieneś mieć żadnych problemów z rozczytaniem.Następnie robimy haka,albo wrzucamy do folderu "override" i cieszymy się nowymi portretami.
Fugiel,
Heh... angielski

Co do portretu ok, mam. Tylko pytanie, jak zrobić, żeby ten portret był w edytorze dla NPów. Jest w ogóle taka możliwość?
Fugiel,
Witam. Mam do was pytanie... czy w edytorze NWN(wraz z dodatkami SoU i HoT) jest możliwe(do własnego modułu) dodanie własnej muzyki/dźwięku z innego formatu, np. mp3, lub wav? Albo jeszcze lepiej, czy do Neverwintera można dodać muzykę z innych gier, np Baldurs Gate 2 ?
Interesuje mnie też tworzenie własnych portretów... z tego co znalazłem na internecie wydawało mi się to dość skomplikowane.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Wczytywanie...