[Planescape: Torment] Zmiany charakteru - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jezid,
Bądź ... zimnym pragmatykiem. Tak jak chcesz.
Gość_Jajx*,
Ja mam pytanie odnośnie grania innym typem postaci. Postanowiłem wrócić sobie do tormenta i pomyślałem że będę grał zimnym pragmatykiem który idzie po trupach do celu ( trochę jak jedno z wcieleń bezia). Czy ktoś może mi podpowiedzieć , czym mam się kierować w swoich wyborach by taka postać uzyskać ?
Gość_yggy*,
Czy da się zmienić natury np. Mortego z dobry chaotyczny na dobry praworządny?
Gość_Alamar Alsou*,
jako dobry* i wykonalem wszystkie chyba mozliwe questy.
Gość_Alamar Alsou*,
Ja przechodzac brama z Zakopanego miasta do katakumb nie zaplacilem "lapowki" za przejscie (nie chcieli przyjac 10miedzi tylko wiecej) wiec sam sobie otworzylem brame wtedy oni zawsze atakuja (czerwien) przy kazdym przechodzeniu w jedna i druga strone i sa nowi i poza pierwszym razem nie ma opcji aby ja zaplacic. Wiec to ja bylem atakowany i ich zabijalem broniac sie przez jakis czas przechodzac w jedna i druga strone az nieoczekiwanie charakter zmienil mi sie na chaotyczny zly, wtedy zaczalem po prostu ich wymijac gdy mnie atakowali, ostatecznie gre skonczylem jednak z charakterem dobrym chaotycznym choc ten uzyskalem niedlugo przed koncem mimo ze postepowalem przez cala gre w zasadzie wylacznie jako dobry, wiec to taka ciekawostka, nawet jesli to nas atakuja a nie my atakujemy kogos jako pierwsi to i tak ma to wplyw na charakter.
Medivh,
Tak, tak, dzięki za wskazanie chochlika. Poprawiłem
Gość_Wrathu13S*,
We wskazówkach jak uzyskać zły charakter jest napisane:
"Kostnica – Pierwsze Piętro. Po powrocie z Tartaru żałuj złych uczynków." Żałując złych, uzyskuje się dobry charakter, także chodzi tu o dobre uczynki.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zmiany charakteru", znajdującym się w dziale "Planescape: Torment". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...