Zmiany, zmiany... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
homo sapiens też człowiek xD
Rozumiem, że można nie znać znaczenia słów stricto naukowych, ale nie róbmy z ludzi idiotów i nie naśmiewajmy się z ich niewiedzy.
Courun Yauntyrr,
Póki co nieco cierpi stabilność i drażni mnie, że automatycznie z gameexe.pl robi mi gexe.pl. Myślałem, że jak działają oba adresy to nie będzie mnie nikt zmuszał, bym nadal nie wpisywał tego dłuższego
Taramelion,
Lionel,
Co wy z tymi gejami? fajni ludzie są.
Dany,
Bardziej by mi chyba pasowało GEexe, ale GExe może być. Byle nie gejowskie gekony
Amral,
Właśnie musiałem próbować hasła swoje... a mam ich za dużo:P ale trzecie próba i jestem w domu.

Zmiana oczywiście na lepsze:) ale czekam na nazwę G.pl wtedy to już skojarzenie będzie dotyczyło jednego punktu:P
Frey,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Orish Shanlen dnia niedziela, 26 września 2010, 10:22 napisał

Gexe, Gexe...



A zmianie domeny głównej się dziwię trochę, nazwa Game Exe jest płynna w przeciwieństwie do "Insi-cosia", w adresie mogło się mylić tylko podwójne "e" (ktoś gamexe.pl zajął?). 301 to zawsze jakieś ryzyko, a i domena jest młoda, więc trzeba będzie sporo czasu, żeby odbudować trust rank. No i teraz będziecie nazywani "gexe.pl". Ale rozumiem, że tu chodzi o coś więcej niż te 3 literki w adresie mniej :>


No faktycznie wymówienie Inisimilion nie jest takie łatwe, wiem to z doświadczenia
Pandora,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia sobota, 25 września 2010, 19:03 napisał

Ja nigdy nie pamiętam swoich haseł. Wymyślam tak pokręcone, że są tajemnicą nawet dla mnie...


Ale nie dla mnie : pp

Ja nie wierzę w zmianę serwera, już mi się raz zacięło coś ; x
Orish Shanlen,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia sobota, 25 września 2010, 13:57 napisał

Chłopcy z Insi już nie chcą się z nami bawić i nie przedrzeźniają nas to sami z siebie się pośmiejem.
A domenę ge.pl jeszcze zdobędziemy :>

Gexe, Gexe...



A zmianie domeny głównej się dziwię trochę, nazwa Game Exe jest płynna w przeciwieństwie do "Insi-cosia", w adresie mogło się mylić tylko podwójne "e" (ktoś gamexe.pl zajął?). 301 to zawsze jakieś ryzyko, a i domena jest młoda, więc trzeba będzie sporo czasu, żeby odbudować trust rank. No i teraz będziecie nazywani "gexe.pl". Ale rozumiem, że tu chodzi o coś więcej niż te 3 literki w adresie mniej :>
Lily,
Tja, też się dziś rano z hasłem męczyłam, aż w końcu musiałam zgłosić wysłanie nowego... -_-
Matthias Circello,
Ja nigdy nie pamiętam swoich haseł. Wymyślam tak pokręcone, że są tajemnicą nawet dla mnie...
Courun Yauntyrr,
Ja nie bardzo pamiętałem, było kilka prób. Nie stresujcie mnie następnym razem
Taramelion,
Trilu a pamiętałeś jeszcze hasło?
Tril Khaerin,
Ale force redirect to zło, musiałem się od nowa zalogować! ;<
Taramelion,
Chłopcy z Insi już nie chcą się z nami bawić i nie przedrzeźniają nas to sami z siebie się pośmiejem.
A domenę ge.pl jeszcze zdobędziemy :>
Shasfana,
a wiesz ile byłoby w momencie wejść na stronę? ;p
Tokar,
Raczej tak jest lepiej, bo inaczej to byłby jeden krok do deprawacji młodzieży. Komuś by się musnął klawisz na tym nieszczęsnym "j" i wtedy bylibyśmy bohaterami "Uwagi" czy ichniejszej "Interwencji", a po co nam to? :'d
Matthias Circello,
Ano szkoda. Ktoś zajął i nie chce oddać.
Courun Yauntyrr,
Szkoda, że nie ge.pl
Kiyuku,
Jak już się bawimy w przeinaczanie nazw - 63)(3 Nie którzy pewnie ogarną, o co chodzi
Wczytywanie...