[Świątynia Pierwotnego Zła] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

aniolbezskrzydel,
Z jednej strony krótka, kiepsko zooptymalizowana i dająca małe możliwości rozwoju postaci (bo co to jest 10 lvl?). Z drugiej świetnie odworowana mechanika DnD, wymagające i wciągające walki oraz ciekawe zakończenie. Mam wrażenie, że Troika nie wyrobiła się i wypuściła na rynek niedopracowaną grę, która jednak mimo to broni się po latach, o czym świadczy tętniące życiem do dziś forum Co8, na którym w dalszym ciągu rozwijane są fanowskie mody, które mogę z czystym sumieniem polecić.

[Dodano po 39 minutach i 48 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jezid dnia wtorek, 8 maja 2018, 20:46 napisał

Mam namiar na tłumaczenie.

@Jezid
Możesz podrzucić namiar na to tłumaczenie? Kilka lat temu pamiętam, że na jakims (nieistniejącym już forum - Tawera Hrotgara albo podobnie) niejaki Aurelius dokonał tłumaczenia moda Co8, ale jego praca przepadła chyba wraz z forum, a poza tym od tamtego czasu Co8 dorobił się kilku nowych wersji i poza tympojawił się drugi mod KotB. Pozdrawiam
Jezid,
Mam namiar na tłumaczenie.
Courun Yauntyrr,
Patche działają, ale czasem gra się wysypuje. Próbowałem tego moda i jest ok, ale tylko do anglojęzycznej wersji gry, czyli cyfrowej.
dunio1,
No właśnie widzę że nie ma po pl cyfrowej wersji gry : /
Jezid,
Masz jakiś patent na stabilność gry? Bo ostatnio miałem problemy, a chciałbym w końcu ograć fanowski dodatek.
Courun Yauntyrr,
Czasami odpalam i ja. To nadal dobry tytuł, chociaż szkoda, że na GOG.com nie po polsku, przez co zawsze szukam płyt
dunio1,
Gra się jeszcze czymś broni, czy nie?
Lionel,
Nie, nie... bardziej właśnie myślałem o tej z 2000 roku.
Ranger Krzyś,
Obawiam się, że byś się jednak rozczarował. Gra zwyczajnie się zestarzała (jakby nie patrzeć - rok premiery przypadł w 1988), chyba, że chodzi Ci o część 2


Ps. wideo-recenzja Poola: http://www.youtube.c...ture=plpp_video
Lionel,
Po dłuższym zastanowieniu jednak tak. W ogóle muszę zagrać wreszcie w "Pools of Radiance", bo podobno dobre.
Ranger Krzyś,
Zgoda, gdyby postała cała seria gier-przygód opartych na 3,5 D&D, można by to uznać za wspaniałą inicjatywę, na wzór dawniejszych gier spod znaku "Gold Box". Które pracując na silniku "Pool of Radiance" zaprezentowały szereg scenariuszy opartych o drugą dedycję AD&D. Być może, taka była intencja twórców, niemniej produkt spotkał się ze śladowym zainteresowaniem i wszystko spaliło na panewce.

Przyznaj, z perspektywy czasu, podniósłbyś ocenę "Świątyni" o jedno oczko, bądź pół do góry, co?
Lionel,
Zawsze liczyłem na dodatek lub kolejną część, bo system był ciekawy, chociaż czasem irytujący, ale jednak gra była zbyt krótka i tylko zaostrzyła mi apetyt na końcu fabuły.
Czarny Kruk,
Ja uważam , że gra jest dobra , naprawdę się fajnie gra , ale żeby się gra rozwineła potrzeba czasu , albo żeby nasza drużyna była wystarczająco dobrze dobrana , żeby pokonać licznych wrogów trzeba posiedzieć te kilka godzin. Sama gra jest ciekawa (podziemia, labirynty itp.) lecz to co mnie boli to to , że walki są bardzo wymagające i to iż sama historia postaci nie wciąga ale i tak z chęcią bym zagrał i to nie raz.
Ranger Krzyś,
Veto! Nie zgadzam się z oceną. Jak tylko znajdę wolny czas, - odpalam Świątynię, przechodzę i biorę się za kontr-recenzję jednej z moich ulubionych gier cRPG.
Gość_lutek*,
ja bym w minusach dopisał podpunkt nawiązujący do muzyki...
jest ona tak przymulająca ze nie raz zdarzyło mi się spać na klawiaturze. nie zaskakuje. nie wpada w ucho. nic. >.<
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Świątynia Pierwotnego Zła"!

W momencie, gdy firma BioWare ogłosiła, że "Icewind Dale II" ma być ostatnią grą opartą na legendarnym silniku Infinity, półświatek gier z trwogą przyjął zmierzch dwuwymiarowych cRPG w rzucie izometrycznym. Jednakże kilka tygodni później pojawiły się informacje dotyczące prac nad przeniesieniem klasycznej przygody opartej na systemie D&D przez Troika Games, która znana była ze świetnego tytułu – "Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi". Tak więc papierowa kampania pt. "Świątynia Pierwotnego Zła" trafiła na nasze ekrany.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...