Przegląd telewizyjny: 20.09-23.09 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Matthias Circello,
O, o, o... już złożyłem zamówienie w hurtowni "Der Wpierdol GmbH". Podobno w Polsce to dobro zakazane, ale u sąsiadów w każdym zakładzie pracy jest już na porządku dziennym. ;p
Pandora,

Cytat

23:25, TVN 7, Gnijąca panna młoda;


Hah! Już wiem, kiedy wpadam do rodziców! ; D
Matthias Circello,
Masz plusa. Jeszcze dwa i "wpierdziel". ;p

A na poważnie: żałuję, że jestem odcięty na tę chwilę od TV, bo np. "Gnijąca panna młoda" czy "Austin Powers" to świetne produkcje.
Lily,
Nie wiedziałam, że ten "wpierdziel" odbija się aż takim echem...

Dość późno leci "Wiedźmin", ale w sumie nic dziwnego, takie to żałośnie słabe...
Tokar,

simone, al pacino

Naczelny zaczyna powoli narzekać, że pewni informatorzy opierdzielają się z robotą i nie wyrabiają określonej normy. Niby trochę tam racji ma, aczkolwiek „szef wszystkich szefów” nie pomyślał o tym, że generalnie na chwilę obecną nie ma za bardzo o czym pisać, bo albo redakcyjni koledzy pozabierali co smaczniejsze kąski, albo nie warto sobie danym tematem zawracać głowy. No, ale on wie przecież lepiej! Ustalone standardy trzeba wyrobić i nie ma to tamto! Nawet ostatnio powiało grozą, bo w kuluarach dworskich chodzi plotka, że Matthias zaczął pobierać od Schroniaków lekcje tzw. „wpierdzielu” i zamierza wypróbować nowo nabyte umiejętności perswazji, przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Dlatego też, w rozpaczliwym poszukiwaniu tematu na smaczną informację, postanowiłem podwędzić pomysł naszej cnej redaktorki Ati i przedstawić Wam mini-raport telewizyjny. Jakie smaczne kąski fantastyczne będzie można upolować w najbliższych dniach? Znajdzie się coś dla fanów Skywalkera oraz Solo, a i wielbiciele talentu boskiego Ala Pacino nie będą mogli kręcić nosem – tyle zdradzę.

Poniedziałek, 20 września 2010:

Wtorek, 21 września 2010:

Środa, 22 września 2010:

Wczytywanie...