Reporterka telewizyjna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,
Nie wiem dlaczego, ale zawsze odpowiadam jej kwestiami prawości.W końcu muszę jej kiedyś przyłożyć
Dieter Bohlen,
Ta roporterka jest dobra, szedłem odpowiedziami Prawości, i odpowiadałem zgodnie z prawdą, a zawsze pod koniec wywiadu mówi
"Fajnie, Shepard załatwił mnie już w moim własnym programie"
Eirin,
Nie moge sie powstrzymac - za kazdym razem musze jej strzelic w pape.
Ichizo,
a ona później z umierającym żniwiarzem zrobi wywiad po wygranej wojnie do newsów
Trzeci Kur,
W trójce pewnie będzie można rzucić ją żniwiarzowi na pożarcie ;p
Eirin,
Nie zdziwie sie, jak powroci w trojce.
Fodro,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia wtorek, 25 stycznia 2011, 11:16 napisał

Fodro, chyba nie.


A jednak tak

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia wtorek, 25 stycznia 2011, 11:16 napisał

za co admirał Hackett nas potem ochrzania


On nie ochrzania. Nie jest wtedy zły. No oczywiście zależy jak wspomniano od tego czy jesteśmy źli czy dobrzy
Krix,
Hackett mnie nie ochrzanił za wywiad a szedłem idealistą. Pochwalił za to, że poradziłem sobie z nią mimo tego, że było widać iż atakowała. Przy renegacie ona była usatysfakcjonowana a Hackett był zły. W 2 idealistą i renegatem ją zagadałem, nigdy nie uderzyłem.
Trzeci Kur,
@Ichizo - praktycznie wszystkie wiadomości z podziękowaniami i zaproszeniami, które dostajemy na komputer pokładowy, są "dla picu".
Kresselack,
Fodro, chyba nie. Jeśli przeprowadzamy czcionką dla Idealisty, to wygadujemy jej parę rzeczy (za co admirał Hackett nas potem ochrzania), po czym stwierdzamy, że nie możemy jej więcej zdradzić. I nie wychodzi na idiotkę, tylko dostaje to, czego chciała
Ichizo,
Oprócz tej reporterki która była w cytadeli i można było ją uderzyć dostałem jeszcze wiadomość od mojej " ulubionej reporterki - Emily Wong " można się z nią spotkać bo mówiła coś o wywiadzie na wyłączność czy to tylko taka wiadomość do ozdoby ? ... btw ja dla odmiany nie uderzyłem pani Al-Jilani tylko zrobiłem z niej głupią odpowiedzią renegata.
Fodro,
Czytając wszystko jakoś nie znalazłem odpowiedzi dla Couruna.
Chodzi o to, że kiedy wylądujemy na Cytadeli i po zejściu windą na SOC będzie stała reporterka. Będzie chciała przeprowadzić z nami wywiad. Wywiad będzie miał różny wpływ zależy od rozmowy. Jeśli przeprowadzamy go rozmową z niebieską czcionką czyli Idealisty, to wtedy wyjdzie ona na idiotkę i dlatego pewnie chciała się zemścić.
Azet,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dzikki dnia wtorek, 28 grudnia 2010, 11:27 napisał

Ale z was badassy, w rzeczywistości też bijecie każdego kto zada wam niewygodne pytania?


Nie, tylko gdy potrzeba mi punktów renegata
Ode mnie też dostała w facjatę :>
dzikki,
Ale z was badassy, w rzeczywistości też bijecie każdego kto zada wam niewygodne pytania?

Ale przyznam szczerze, że dwójce też ode mnie dostała, ale raczej za brak poszanowania pamięci ludzi(i obcych), którzy zginęli za Cytadele.
Withord,
Ja również jej strzeliłem w twarz
Przysłuchiwałem się później dokładnie wiadomościom w cytadeli i nigdzie nie usłyszałem o tym jak to niedobry Shepard napadł na biedną dziennikarkę.
Thal,
Przykro mi... skopałem jej dupę. Jakoś tak po KOTORze przyzwyczaiłem się do rozwiązywania problemów przemocą
Annah_bioware,
U mnie również dostała po dupie. Nie pamiętam czy w ME1 czy w ME2. Jak dotąd negatywnych skutków tego nie było.
Sosna,
Przyznam szczerze, że ja też zdzieliłem tę reporterkę, nie chciało mi się jej słuchać, a tak rozmowa skończyła się szybko i... no przynajmniej dla mnie, miło.
eimyr,
A może.
Luk' vas Poland,
Mam wczytane savy z ME1, musze sie tam rozglądnąć


Dupa nie ma go

Może w jedynce nie dokończyłem z nim wątką, już nie pamietam.
Wczytywanie...