Burnt out punks - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
Szkoda tylko, że przez to dyskusja umarła. ;p
Matthias Circello,
Hyhy, ale poszalałyście. Zaraz poczyszczę temat.

[Dodano po 2 minutach]

I od teraz na temat, a prywatne animozje poza forum.

[Dodano po 2 minutach]

I tak, zedytowałem Wasze posty i wywaliłem z nich offtop. ;p
Ati,
Jakoś nie mój klimat, zbyt nadęte to trochę i poza techniką nic nie pokazuje. W sensie, jakby nie miała pomysłu na przedstawienie, a mi właśnie o ten pomysł chodzi. Tak jak np jeszcze u Mamadoo. Cały czas właśnie piszę o tym, że podziwiam pomysł, nie technikę. Tak właściwie to jeden filmik nijak ma się do drugiego.
Pandora,
Zainteresowanym pierwotnym tematem podrzucam kogoś, kto może mniej spektakularnie, ale technicznie IMO perfekcyjnie wykonuje swoją robotę:

http://www.youtube.co...?v=PM4W49tOxhY
Ati,
Najwyraźniej po prostu nie zrozumiałam co chciałaś przekazać. Wybacz pewnie, nie rozumiem Twojej muzyki

I twierdzisz, że każdy z polskich kuglarzy odważyłby się na to co oni wyczyniają? Imo to tak na dobra sprawę dwie oddzielne ligi, bo BoP nie robią stricte kuglarskiego fireshow tylko cyrk współczesny.

A dyskutować chcę, bo dyskusje są fajne i przynajmniej coś się na forum dzieje
Pandora,
Czyi twierdzę, że nie wiem, po co chcesz ze mną dyskutować, jak moją odpowiedź i tak skwitujesz soczyście cyniczną niezgodą ; p

Nie, mam namyśli dokładnie to, co napisałam. Poza kasą nie mają nic, czego nie miałaby cała masa innych kuglarzy, a w kwestii umiejętności - nawet mniej. I to, że polscy kuglarze są świetni w tym co robią, tylko nie mogą pokazać swoich umiejętności w taki sposób, jaki by chcieli.
No i wydaje mi się, że napisałam także, że wygląda to fajnie i że pomysł jest świetny...

Zaraz. Nie możesz po prostu przeczytać mojego posta? Bo mam wrażenie, że się powtarzam.
Ati,
Czyli twierdzisz, że dobre szoł zrobisz tylko wymiatając na sprzęcie?
Pandora,
<--- Nie zgadza się.
Ati,

Cytat

nie trzeba umieć super-uber trików na poiach, kijach, czy innym stuffie.
Czyta się.
Pandora,
Odejmując od tego 'szoł' pomysł, akrobację na której się totalnie nie znam i masę kasy, jaką w to wsadzono... Inaczej, jeśli chodzi o czyste kuglarstwo, to nie reprezentują niczego, czego 'polscy kuglarze nie potrafią', wręcz przeciwnie, znam masę 'polskich kuglarzy' którzy w kwestiach technicznych przewyższają ich o drapacz chmur ; p To co robią z kijami, pojkami, linami i pluciem to są absolutne podstawy i odejmując kije, którymi zajmowałam się tylko przez chwilę - nie widziałam tam żadnego tricku jakiego bym nie umiała, a zaznaczam, że niewiele wykraczam ponad podstawy ; p

No ale fakt, pomysł i aranżacja są świetne, lecz wiem, że wiele polskich ekip, z takim budżetem jaki włożony był w te przedstawienia, zrobiłaby coś lepszego : p
Sosna,
Oglądanie tego na YT nie zrobiło na mnie praktycznie żadnego wrażenia, możliwe, że gdybym obejrzał to na żywo zmieniłbym zdanie.

Rysowanie na piasku lepsze
Ati,
Trochę więcej. Chociaż też wycięli sporo fajnych momentów.
Arcodes,
Beczka paliwa, a w niej koleś i do tego ogień... Brzmi fajnie i musi wyglądać fajnie na żywo może sam bym się o coś takiego pokusił. Mi się podoba bo lubię takie rzeczy, gdy człowiek zachowuje się trochę inaczej niż inni .
Ati,
Nawet nie wiem, jak on żyje, tym bardziej nie wiem czy bym tak chciała. ;p Chodziło o to proste "życie jest żeby się nim bawić".
Matthias Circello,
No spoko, szanuję ich przekonania i styl życia i w ogóle, ale ja tam bym nie chciał żyć jak `Animal`. ;p Jeśli wierzą w to, co robią i jest to dla nich coś więcej niż sposób na zarobienie kasy - jestem za.
Ati,
Filmiki nie oddają wszystkiego Matt. Naprawdę jest znacznie lepiej, kiedy ogląda się to na żywo. A polscy kuglarze pytani odpowiadali niejednokrotnie - "proste sztuczki, nic niezwykłego, po prostu otoczka niesamowita"

No i jeszcze inaczej to odebrałam kiedy pogadałam z Animalem i wyszło, że dla nich to nie tylko szoł. Oni naprawdę tak się zachowują, żyją i w ogóle.
Mortton,
Ja wypowiem się krótko i zwięźle: Nawet nawet.
Poprostu nie lubie tego typu pokazów akrobatyczno-pirotechniczno-kaskaderskich.
Matthias Circello,
Mi się momentami podobało. ;p Tricki wcale nie były takie proste, niektóre nie do zrobienia dla polskich kuglarzy, moim zdaniem. Ogólnie takie Jackassy ogniowe, mogę sobie obejrzeć i się pośmiać, ale bez jakiegoś przesadnego zachwytu.
Ati,
Na początek Trailer.

Cytat

The show is a one hour long gasoline-drenched punk circus. In which some of the most experienced fireartists in Scandinavia are showing off their timing and complicité. The mix of fire-dance, brutal comedy, acrobatic and clowning leaves nobody untouched. The audience will be laughing at the sick humour, admiring the beautiful choreografies and be shocked by the total lack of common sense. All to the heavy thumping rythmes from Swedens weirdest DJ


Robią naprawdę niesamowite szoł. Aż ciężko to opisać. Udowodnili coś o czym nie wie chyba większość polskich kuglarzy - nie trzeba umieć super-uber trików na poiach, kijach, czy innym stuffie. Trzeba mieć pomysł, trochę wyczucia rytmu i odwagi. I oczywiście dystansu do siebie. Udowadniają też, że przedstawienie może być tylko komedią albo tylko poważnym/tematycznym/nie wiem jak to określić. Tylko mogę być mało obiektywna, bo naprawdę podoba mi się klimat ich przedstawienia. Aż nie umiem tego opisać słowami, dlatego podrzucę może jeszcze kilka filmów.

1
2 (Animal z Massive Attack )
Malta Festiwal w Poznaniu
Noo i Sztukmistrze sprzed 3-4 dni
Finał!

Mindfuck niesamowity. A wam się podoba?
(I w ogóle Animal )
Wczytywanie...