Krowa... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Majarek,
Raczki elbląskie?
Eirin,
Krówki są mniam. I fakt, te kruche są lepsze.

Poza krówkami dobre są jeszcze raczki!
Majarek,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia środa, 18 sierpnia 2010, 12:32 napisał

Krówek nie lubię. Kojarzą mi się z upałem, potem, niesmakiem w ustach i sklejoną gębą.


Podpisuję się wszystkimi pięcioma kończynami.
Medivh,
A ja nie lubię ani kruchych, ani mordoklejnych
eimyr,
Kruche, nie ciągutki. Popularna jest krucha.
Kresselack,
Ostatnio miałem próchnicę jakieś pięć lat temu, ale naturalnie nie ma tego dobrego, co by na złe nie wyszło, bo dziwnym trafem utrąciłem sobie kawałek górnej jedynki. Nie wiem jak, nie wiem kiedy.

Krówek nie lubię. Kojarzą mi się z upałem, potem, niesmakiem w ustach i sklejoną gębą.
Ammon,
Higiena. Dopiero niedawno zrozumiałem, że fajnie mieć zdrowe ząbki i od jakiegoś czasu niemal każdego poranka i wieczoru te przechodzą gruntowne czyszczenie. Pamiętajcie, nic tak nie sprzyja próchnicy jak codzienne jedzenie krówek popularnych bez późniejszego czyszczenia zębów!
eimyr,
Żrę tego ile widzę. Wszystkie zęby mam swoje. Kwestia higieny, czy mściwy brat podrzucał kamyki między cuksy?
Ammon,
@eimyr

Wiem. W dzieciństwie masę zębów popsułem sobie na nich. Nie tak dawno również miałem okazję ją skosztować i pewnie tylko dlatego obrazek wylądował w tym temacie.
Majarek,
+18

eimyr,
@Ammon

Krówka popularna z Żywca. Najlepsza na świecie.
Ammon,


Ten temat to jakieś nieporozumienie.
Taramelion,
gały są mniam
Majarek,
Jaja bycze są... bycze.
Medivh,
Z krowy to tylko wołowinę lubię.
Lionel,
Bo Paula to jest krowa na maxa odjazdowa, co budyń robi pełen łat a pyszny tak, że niezły czad (CO)!.

Wiesz, co robią krówki?? Krówki robią muu i dają mleko, a z mleka jest śmietanka, a ze śmietanki.. Kiri!
Tamc.,
A ja najbardziej lubię krowę widzianą okiem Wiktula.
Mortton,
A ja nie lubie mięsa cielęcego.
I:

szalonakrowa.jpg
Eirin,
Muuuuuuuuuuuuuuuu!


(Trzymam się tematu!)
Kiyuku,


Też chcę takie mieć!

A z krowy najlepsza jest łopatka, o! Ten smak...
Wczytywanie...