[Game Exe] 13 najlepszych gier cRPG ostatnich 10 lat - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Spoznionyzaplon*,
Ludzie. Przybywam z przyszlosci, wlasnie odkrylem Sacred Gold musicie zagrac!
Gość_Stary wyjadacz RPG*,
Baldur's Gate II na pierwszym miejsce, BRAWO dla autora artykułu, zna się na rzeczy.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Grrrrr... Coś wam się stało z klawiaturami i mylicie 1. i 8. !
Gość_Dusiciel*,
Przyznam gothic to bardzo dobra gra jednak dziwi mnie że jest wyżej od arcanum i, że wogóle jest tak nisko
ponieważ arcanum daje takie możliwości w fabule rozwoju postaci wielkości świata nie mówiąc już o ilości
questów pobocznych których jest niezliczenie wiele. bije napewno większość tych gier bezkonkurencyjnie
ponieważ to mają być rozbudowane gry a nie gry typu diablo zabijasz zdobywasz item idzesz do gościa
wracasz walczyszaż do końca gry... rozbudowanie ma być pod wieloma względami: możliwości rozbudowy
postaci i wyboru bycia np. dobrym lub złym, długość gry, rozbudowa świata , questy ilość przedmiotów.
vFooxu,
9. Gothic - "Pierwsza część mogła zaoferować odbiorcom tytułu świetną jak na tamte czasy grafikę" - "jak na tamte czasy grafikę": Dla mnie ta gra ma najlepszą grafikę do tej pory :cry:.
Wiktul,
Pewnie, jeśli szukamy idealnego strzału w sam środek gustu każdej tarczy pod postacią indywidualnych gustów, to od razu lepiej strzelić sobie w łeb Niemniej warto było zebrać opinie całej ówczesnej redakcji, z której spora część została dzisiaj w "czynnej służbie". I rzecz oczywista, że dzisiaj, parę lat i tytułów później, mógłbym nieco dodać lub zmienić. Wówczas choćby wspomniane "Bloodlines" znalazłoby się bardzo wysoko, ale poznałem je dopiero miesiąc przed wiszącą w Graciarni recenzją
Sosna,
Z doborem tytułów mniej więcej się zgadzam, choć ustawiłbym je w innej kolejności, jednak to wszystko kwestia gustu, przez co takie rankingi są nieco bezsensu.
Wiktul,
Eem.... to się wytnie
Ranger Krzyś,
Do jasnej cholery! A gdzie na tej liście znajduje się Bloodlines!
Gość_rogozin*,
Polecam Planescape Turment i Arcanum. Pozostałe wymienione tu gry są pozbawione klimatu a więc dla mnie niegrywalne - grałem w te starsze tj wyprodukowane do 2oo5r
Amrors,
Jest Icewind Dale, Dragon age i Neverwinter. Dla mnie bomba.
Jak widać jeszcze wielu rzeczy nie przejrzałem. Dzięki za pokazanie tego rankingu.
Ranger Krzyś,
Może dlatego, gościu zdupy, że oba liczące się w naszych oczach Fallouty (1 i 2) miały premierę w 1997 i 1998, a ranking obejmuje gry wydane w dekadzie 2000 - 2010. Fallout 3 zaś jest grą kontrowersyjną i nie każdy musi ją umieszczać na liście "top ileśtam".
Gość_zdupy*,
no żeby fallouta żadnego nie wymienić!
Gość_prawy86*,
Najlepszy z Gothiców Gothic 2 + Noc Kruka, z Baldurów się zgadam druga część z Tronem Bhaala najlepsza, z ME, to Mass Effect 2 najlepszy, Wiedźmin 2 lepszy, Risen 2 lepszy, z Diablaczów 2 najlepsza, bo 3 jest wg mnie krótsza, ze wszystkich Neverwinterów najlepsza jest część 2 o Masce Zdrajcy, Planescape Torment powininen być w tym zestawieniu powyżej na drugim miejscu, to gra legenda stworzona przez naprawdę MEGA MÓZGI. Ze wymienionych gier we wszystkie części grałem i wiem co w trawie piszczy:)
Gość_makarow7*,
Strata cennego czasu.Tobie nie przyniesie żadnych wymiernych korzyści.Lepiej pojeździć na rowerze,popływać lub uczyć się języków.To jest dopiero coś!!!
krzyslewy,
Dla mnie i tak najlepszy "Gothic" i "Gothic 2" ale z resztą się zgadzam, chociaż "KOTOR" według mnie powinien znaleźć się wyżej
Gość_gracz*,
szkoda ze nie ma fable
Gość_siva97*,
o tak. bg2 na 1 miejscu z tym się muszę zgodzić
Gość_gość*,
Osobiście uważam, że umieszczenie tu pozycji jak Wiedźmin, Dragon Age, Mass Effect czy chociażby stary Icewind Dale było tu niezbędne i nie byłem specjalnie zaskoczony czytając te tytuły.
Hassan',
Trochę smuci, że nigdzie nie przewinął się Deus Ex, ale z drugiej strony z większością listy się zgadzam. Jedynie Gothiki nie przypadły mi aż tak bardzo do gustu, zaś reszta tytułów... Tygodnie wyjęte z życia.
Wczytywanie...