Gdybym był władcą galaktycznego imperium to bym... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,

Cytat

9. Taki jest limit. Ale wytrenowalibyśmy więcej sztygarów.


O co chodzi?
Hassan',
A ja w EVE. Och, ilużbym miał górników w swojej flocie!

9. Taki jest limit. Ale wytrenowalibyśmy więcej sztygarów.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
A ja W Warhammera.
Ranger Krzyś,
Zmusiłbym ludzi by grali ze mną w 4. edycję D&D...
Wiktul,
Połącz się z bladym, stworzycie razem antypolitykierską dyktaturę haremową
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Miałbym kilkanaście żon i wykorzystywał swój status aby je zdradzać.
No tylko 1 głos można oddać to co...
blady2917,
Ja siebie widzę tak : Przeprowadzałbym inspekcje w jednostkach wojskowych i wyżywałbym się po kapralsku (mi przysługuje...), ale na oficerach. Każdy zflaczały opas, każdy napuszony cwaniak, każdy wojownik kancelaryjny, zupak czy inny markierant usłyszałby co się należy : "Jak pan wyglądasz!!! Popraw pan ten mundur!!! Buty wypastuj!!! Pas dociąg!!! Uginanie przedramion w pozycji leżąc : ĆWICZ!!! itd..." Rządzenie zostawiłbym ministrom, sam bym ich tylko rozliczał (na swój sposób).

I chyba nie ma wątpliwości co ze mnie za jeden...
Qwan,
A ja, ponieważ jestem z natury podejrzliwy to bym cały czas podejżewał, gdzieś zdradę i knuł spiski przeciwko wrogom.
Obserwator,
Oczywiście rządziłbym mądrze i sprawiedliwie ale wątpie czy to by mi się udało.Moją prawą reką byłaby Maiev Shadowsong . Jako stratega oczywiście wybrałbym Loghaine z DA:O a ekipe wypadową prowadziłby Garrus Vakarian z seri ME .Cóż byłby ze mnie za władca gdybym nie miał przybocznej gwardii.Wiem jakie osoby wybrałbym z gexe, ale to już będzie moja tajemnica .
Kiyuku,
Właściwie, to powinna być ankieta wielokrotnego wyboru. Zaznaczyłem ostatnią możliwość - ponieważ, starałbym się rozwijać gospodarkę i finanse, prowadził częste wojny, no i to co najlepsze, knuł intrygi i spiski Do tego obowiązkowo: Gwardia fanatycznie oddanych przybocznych, gotowych palić, grabić i mordować w słusznej sprawie(znaczy się na moje jedno słowo ), Dwie ręce, szef wywiadu pokroju Wiedźmińskiego Dijkstry, i strateg pokroju Dragon Age'owego Loghaina Do tego zniósłbym zakaz niewolnictwa.
Etheriel,
Oddałbym władzę jakiemuś młodzikowi i został szarą eminencją.
Kresselack,
Żelazną ręką utrzymywałbym porządek, bezlitośnie tłamsił występujących przeciwko mnie, szefem mojego wywiadu byłby ktoś pokroju Dijkstry z 'Wiedźmina'. Poza tym pewnie miałbym mnóstwo kobiet i oddawał się ciekawym formom samodoskonalenia się, na przykład uczył gry na harfie, latania myśliwcem albo przygotowywania przystawek z owoców morza.
krzyslewy,
Ja także rządziłbym dobrze i sprawiedliwie, ale gdyby ktoś się mi sprzeciwił i nie miał racji to minimum wygnanie z państwa i kop w tyłek na pożegnanie
Mortton,
Prosze dwie nowe opcje dla wybrednych.
Rangramil,
Brakuje mi tu opcji: oddałbym władzę bratu, a sam opierniczałbym się cały dzień, wykorzystując zaplecze rozrywkowe pałacu.
Mortton,
Wiem, że temat troche głupi ale ma on posłużyć badaniu waszej psychiki wystawionej na władze.
Sosna,
Rozwijał gospodarke i finanse.

To to samo co mądre zarządzanie imperium, a sprawiedliwym nie da się być zawsze
Mortton,
Wyobrażcie sobie że jesteście władcami galaktyktycznego imperium. I teraz pytanie: Co byście zrobili z władzą?
Ja bym rządził mądrze i sprawiedliwie.
A co wy byście zrobili z władzą?
Wczytywanie...