Rozruszajmy forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Matthias Circello,
Ostatnio coś kombinowałem z innym rodzajem newslettera, forumowym, ale Nazin mówi, że musi coś najpierw naprawić.
Medivh,
Ten spam u nas się nazywa, zaskakująco, Newsletter. I dostają go właśnie zasubskrybowani. Jako że podupadł i nie ma się kto nim zajmować, to i nie jest wysyłany, stąd brak maili od nas na skrzynkach.
Lionel,
A tak z inne beczki, chociaż sąsiedniej.

Czy u nas działa subskrypcja? Bo jakiś czas temu zapisałem się do niej i jakoś nie zauważyłem e-maili dotyczących strony.
Wiktul,
Może sobie być, ale będzie dla samego bycia. Już tera mamy opcje spamowania przez dzienne zbiory tematów w ramach Mojego GE, więc to niewielka różnica.
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia czwartek, 29 lipca 2010, 12:32 napisał

Ten od nigeryjskich prawników czy o pompce powiększającej przyrodzenie?


Czy wy na prawdę porównujecie list przypominający o naszym forum do pompki? Jeżeli e-mail będzie odpowiednio zatytułowany, to nie sądzę, by od razu go usunięto.
Poza tym jeszcze nigdy nie dostałem spamu dotyczącego sfery seksualnej, prócz ofert pracy w barze ze striptizem, ale to było po angielsku, a mało kto czyta e-maile właśnie w tym języku, jeżeli kierowane są do skrzynki śmieci.
Nie rozumiem waszego oporu (tak wnioskuję z tych rozmówek) dotyczącego wysłania takiej przypominajki.
eimyr,
Chcesz dowiedzieć się, który spam jest ciekawy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nigeryjscy-prawnicy-i-pompka-do-...-Remover v0.04 BETA, już dziś, dla Ciebie, zupełnie za darmo! Wystarczy, że przelejesz dobrowolną, dowolną kwotę w wysokości 9,99 (euro) na konto ...
Tokar,

Cytat

a poza tym spam niekiedy jest ciekawy i może zainteresować.


Ten od nigeryjskich prawników czy o pompce powiększającej przyrodzenie?
Lionel,
Od jednego spamu nikt nie umarł, a poza tym spam niekiedy jest ciekawy i może zainteresować.
Wiktul,
To się nazywa "spam".
Mortton,
Może tak jak w przypadku liczenia użytkowinków roześlemy e-maile zachęcające do częstego wchodzenia i wypowiedania się na forum. Jakieś hasła wierszyki nie wiem.
PS: Ja tylko podaje sugestie.
Medivh,
To się go przeniesie Nic konstruktywnego odnośnie rozwiązań się nie pojawiło tu i się na to nie zanosi.
Matthias Circello,
Dlaczego? Ten temat może się jeszcze przydać. :>
Medivh,
Archeo.
eimyr,
Nie narzekamy na brak tematów. Narzekamy na brak chętnych. To troszkę różnica.
Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 3 lipca 2010, 11:19 napisał

Reklamą nie musicie się kłopotać, mamy już od tego wprawnego marketingowca Bardziej, jak pisał eimyr, potrzeba nam aktywnych użytkowników, a widzę, że macie energię i chęć do działania, dlatego nie krępujcie się, macie moje błogosławieństwo w zakładaniu nowych tematów i postów, ku uciesze znudzonych modów

Och dziękujemy za błogosławieństwo o pani. Ulu-Mulu bierzemy się do roboty!

[Dodano po 23 godzinach]

Skarżycie się na brak dyskusji. Ja założyłem cztery temat w których można podyskutować i tłumów tam nie ma.
Ati,
Przydałoby się zajrzeć na stronę do redakcji
Lionel,
Kresselack,
A kto jest tym wprawnym marketingowcem? Przydałoby się znać swoich.
Ati,
Reklamą nie musicie się kłopotać, mamy już od tego wprawnego marketingowca Bardziej, jak pisał eimyr, potrzeba nam aktywnych użytkowników, a widzę, że macie energię i chęć do działania, dlatego nie krępujcie się, macie moje błogosławieństwo w zakładaniu nowych tematów i postów, ku uciesze znudzonych modów
Mortton,
Ja reklamuje forum w szkole jak narazie z marnym skutkiem.
W domu, w szkole czy na dworze o gameexe zapomnieć nikt nie może.
Wczytywanie...