Nutella... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Z rogalikami francuskimi. Na to ser żółty. Zdrowe? Nie. Będę się przejmować później.
Maeg,
W sumie, kiedyś zdarzyło mi się wyjadać ze słoika. Ale nożem, nigdy łyżką.
kami,
Stare konserwy z was bułkowe i tyle.
Maestrill,
Najlepiej sobie jeść na raz, nutelle i nerkowce. Albo laskowe, albo zrobić ciasto z nutellą, albo zrobić ciastka z nutellą.
Maeg,
Żółta zaraza się nie zna na jedzeniu nutelli, ot co.
Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia środa, 30 czerwca 2010, 08:32 napisał

Ja wyrzucam za gadanie tu o maśle orzechowym, ot co!

Dzisiaj jadłem nutellę łyżką (obudziłem się i nie miałem siły na nic innego) i muszę szczerze powiedzieć, że to tak, jakbym próbował wchrzaniać schabowego chińskimi pałeczkami - po prostu nie wolno. Bułka musi być.

W takim razie jestem chińczykiem.
Kresselack,

Cytat

Kress, nie bądź świnia, bo z tematu o maśle orzechowym założyciel też cię może wyrzucić i wielce ci się będzie należało.


Ja wyrzucam za gadanie tu o maśle orzechowym, ot co!

Dzisiaj jadłem nutellę łyżką (obudziłem się i nie miałem siły na nic innego) i muszę szczerze powiedzieć, że to tak, jakbym próbował wchrzaniać schabowego chińskimi pałeczkami - po prostu nie wolno. Bułka musi być.
kami,
Chyba kolegi
Kerganker,
Dziś jadłem Nutellę łokciem.
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szept dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 15:23 napisał

Ja podgrzewam i wysysam przez słomkę.


To brzmi trochę narkotycznie.
Szept,
Ja podgrzewam i wysysam przez słomkę.
Lionel,
Mmmm, pieczywo ryżowe, uwielbiam, takie chrupkie i lekkie.

Zmieńcie temat na bardziej ogólny, bo niezły OT się tu robi.
Maestrill,
Ja Nutelle wyjadam palcami, albo pieczywem ryżowym Masło orzechowe też paluszkami. Obie rzeczy są boskie, ale jadam je raz na rok, może rzadziej.
Mortton,
Ej ludzie to jest temat o nutelli, a nie o maśle orzechowym.
kami,
Kress, nie bądź świnia, bo z tematu o maśle orzechowym założyciel też cię może wyrzucić i wielce ci się będzie należało.

Co do masła samego w sobie - jest GEnialne xD xP
Pandora,
Dlatego masło orzechowe się je ze słonymi chipsami ; D <3 <3 <3 co tam taka słodka nutella - fuj! ; [
Maeg,
Masło orzechowe też dobre, najlepiej właśnie jak jest słone .

Ale dżem też niczego sobie. Ale wy jesteście wybredni.
eimyr,
Generalnie chleb z czymś słodkim i jednocześnie nieowocowym przywodzi mi na myśl hiszpańską inkwizycję, z tą tylko różnicą, że ja chleba z nutellą się spodziewałem, a Wy inkwizycji w tym temacie nie.
Lionel,
Masło orzechowe jest takie słone i . Dżemik też nie za dobry, sam cukier!
Eirin,
Nutella: na podgrzewanym chlebie bądź toście, szybko nałożona, żeby się ładnie stopiła do końca. BEZ masła.
Ale jak dżem na chlebie... To tylko z masłem! Chleb z dżemem bez masła, to jak jajecznica bez ketchupu. To niszczenie potencjału jedzenia.

Masło orzechowe !!!
Wczytywanie...