Magda Kozak jednym z rannych w Afganistanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
Szczerze to sama nie byłam pewna, bo informacje były różne, dlatego wolałam powołać się na inne źródła. Gdyby AutorKA mogła sprecyzować zapewne by to zrobiła.
Gość_Zimny*,
To była w konwoju, który wjechał na IED czy była w bazie Warrior, w którą uderzyła rakieta? Może autor by sprecyzował bo jakoś nie mogę zakapować z tego mixu na górze...
Ati,

Czterech polskich żołnierzy zostało rannych wskutek ataku na konwój, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – poinformował rzecznik polskiego kontyngentu w Afganistanie. Przydrożny ładunek wybuchowy eksplodował, gdy drogą przejeżdżał polsko-amerykański patrol inżynieryjny. Do zdarzenia doszło na trasie Highway 1, kilkadziesiąt kilometrów od bazy Warrior o godz. 6.30 czasu lokalnego. - pisze Wprost24.

magda kozak

Jak poinformowała AW Runa, za pośrednictwem swojego oficjalnego bloga, wśród rannych była również Magda Kozak, polska pisarka znana z takich powieści jak wydany niedawno "Fiolet", czy cykl "Nocarz".

Autorka jest lekarzem przy polskim kontyngencie. Na szczęście jednak jej obrażenia są niewielkie – oparzenia i kilka niewielkich ran.

"Miała niesamowite szczęście, że skończyło się na lekkich ranach i oparzeniach, ponieważ rakieta wybuchła w sąsiednim pomieszczeniu. – informuje Anna Brzezińska w oficjalnym oświadczeniu, współwłaścicielka AW Runa. – Mimo to postanowiła za kilka dni podjąć na nowo służbę, bo w ostrzale zostali ranni również inni lekarze i jest po prostu potrzebna. Trzyma się dzielnie, nie zamierza wracać do Polski przed upływem terminu i wszystkim dziękuje za pamięć i pozdrowienia."

Ekipa GameExe życzy jak najszybszego powrotu do zdrowia! A ja osobiście pozostaję pełna podziwu dla takiego hartu ducha.

Wczytywanie...