Ilu mamy użytkowników - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,
Dobra ogólnie wszystko już wiemy dzięki sośnie.
Temat do zamknięcia.
Sosna,
Właśnie podałem informacje z forumowej wyszukiwarki, z czego wynika, że w ciągu ostatniego miesiąca w jakiś sposób udzieliło się ok 90 osób, a drugie tyle weszło ale nic nie napisało.

Jednak jeśli chodzi o te maile, to w tej sytuacji można zrobić np. akcje "Przypomnij sobie o GE".

Matt, a jeśli chodzi o pomoc dla redakcji, to jak widzę masz już nowego kandydata
Ulu-Mulu,
Jaaaaaaa jestem nowy i aktywny Bo to forum jest naprawdę zajefajne ;p a co do tematu to raczej nie da się zliczyć wszystkich aktywnych użytkowników
Sosna,
Nie wiem jak to będzie z czasem, to że teraz mam chwilę nie znaczy, że za miesiąc, albo dwa będzie tak samo. Sam dobrze wiesz jak było
A co do wyników, wydają mi się całkiem optymistyczne (spodziewałem się czegoś znacznie gorszego).
Matthias Circello,
Sosna, lepiej wracaj do Redakcji, skoro masz tyle energii do wykorzystania.

Jak znajdę więcej czasu, to się tym zajmę.
Sosna,
Widzę, że temat utkwił w martwym punkcie (chyba, że jest teraz omawiany na wyższym szczeblu), a wydaje mi się, że pomysł jest warty realizacji, nie jestem już tutaj aktywny jak dawniej ale widzę, że forum nie jest jakoś specjalnie oblegane przez userów, wiele działów stoi w martwym punkcie, a taki jeden mail (połączony np. z ankietą) może to w jakimś stopniu odmienić. Często bywa tak, że ludzie w przeciągu 3-4 lat zapominają o tym, że kiedyś uczęszczali na takie czy inne forum, ale kiedy im się o nim przypomni, okaże się, że z chęcią wróciliby, żeby porozmawiać ze starymi znajomymi, albo chociaż spojrzeć co się tutaj zmieniło, w ostatnim czasie.

[Dodano po 5 dniach]

Kilka konkretnych informacji z wyszukiwarki forumowej:
W ciągu ostatniego miesiąca na forum było zalogowanych ok 180 userów, z czego 87 pozostawiło jakiś wpis.
Jako ciekawostkę można też dodać, że liczba osób, które napisały więcej niż 100 postów wynosi w tej chwili 204
Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia piątek, 21 maja 2010, 14:11 napisał

Ejże, nie ma takiego offtopowania. ;p

Zabawienie się w akcję pt. `Przypomnij sobie o GameExe` wcale nie musi być skazane na porażkę. Wydaje mi się, że można tak zadziałać.

Święta racja.

[Dodano po 8 dniach]

Już wiemy ile mamy ogólnie użytkowników (5672) a teraz czas policzyć tych aktywnie biorących udział w życiu forum.
Sosna,
Wiele osób mogłoby nawet wrócić, w końcu kilkuletniej działalności GE wiele osób się przewinęło, niektórzy dość dawno temu, a kto wie, może teraz po latach wróciliby do starego towarzystwa
Matthias Circello,
Ejże, nie ma takiego offtopowania. ;p

Zabawienie się w akcję pt. `Przypomnij sobie o GameExe` wcale nie musi być skazane na porażkę. Wydaje mi się, że można tak zadziałać.
Shasfana,

Cytat

Wyspę? Ja słyszałem, że teraz to jest tam Atlantyda.


Półwysep i wyspy. I wara mi od tego, bo moje. Nie ma zabierania ;p
Mone,
Zawsze może zabrać ze sobą osła.
Rangramil,
Wyspę? Ja słyszałem, że teraz to jest tam Atlantyda.

Ale schodzimy z tematu. Proponuję spis powszechny. Fundniecie kami ładny notesik i będzie chodzić od drzwi do drzwi, pytając o aktywność na forum.
Lavo,
Dobra, to ja biorę wyspę Kraków. I wypędzę smoka spod Wawelu, co to się ostatnio tam zagnieździł
Kresselack,

Cytat

Ja biorę archipelag wysp śląskich : P


Ja też. Siedź pan w tym swoim Danzigu albo Ortelsburgu, od Schlesien mi wara ;p
kami,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavourrin Li'Vassar dnia czwartek, 20 maja 2010, 08:25 napisał

A potem podbijemy świat!

Ale to już się dzieje...

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Enemir Orme dnia czwartek, 20 maja 2010, 13:02 napisał

Ja biorę archipelag wysp śląskich : P

No to chyba w afryce... Ja się nie zgadzam, choćby dla samego faktu.
Sosna,
To zobaczmy ilu jest tych pomniejszych posiadaczy, co w tym złego. Spam z innych forum jest znacznie częstszy (tzn. w GE dotychczas takie akcje się nie zdarzały), więc nie wiem w czym tu problem.
Medivh,
Tak technicznie rzecz biorąc to forum posiada Nazin
Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mone dnia czwartek, 20 maja 2010, 13:20 napisał

Wam to się dopiero nudzi.

Mone nam się nie nudzi po porstu ciekawi nas ilu użytkowników posiada to forum !
Mone,
Wam to się dopiero nudzi.
Enemir Orme,
Ja biorę archipelag wysp śląskich : P
Wczytywanie...