Ilu mamy użytkowników

Tutaj takie pytanko: jak myślicie ilu mamy użytkowników na tym zajefajnym portalu ?
Odpowiedz
Na tę chwilę 5761 zarejestrowanych.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Dobra inicjatywa, zaprawdę. )
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Hm. Dobra, bo się zliczymy. Zła, bo wynik może być negatywnym zaskoczeniem No ale patrzmy pozytywnie.
Odpowiedz
Od razu negatywnym. Żaden wynik nie będzie dla mnie negatywny. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zależy co uznać za aktywność

Odpowiedz
Niech każdy się tu wpisze?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia środa, 19 maja 2010, 17:22 napisał

Ale tu chyba chodzi o tych żywych i praktykujących. Akcja -- Policzmy Gejmexowiczów

Nie Lionel. Chodzi mi o wszystkich zalogowanych i tych, którzy "praktykują"
I o tych drugich, którzy tego nie robią.
Medivh dobra inicjatywa z tym wpisywaniem.
Wpisujcie się!
Zliczmy gamexowiczów!;D
Chyba mam policzyłem na kalkulatorze (łał )
że mamy dokładnie 5762 użytkowników, (choć mogę się mylić).
Odpowiedz
Czemu by nie zrobić z tego oficjalnej inicjatywy?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Może rozesłać jakieś ankiety na maile do użytkowników, przy okazji przypomniałoby się oGE, jednorazowy "spam" raczej nikomu nie zaszkodzi.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia środa, 19 maja 2010, 20:14 napisał

Czemu by nie zrobić z tego oficjalnej inicjatywy?

Dobry pomysł !
Odpowiedz
Nie macie czego robić...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Niech im będzie. Jak nagle roześlecie 5 tysięcy maili, to od razu was wrzucą na spamlistę ;p
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
No to roześlemy nie-od-razu. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A potem podbijemy świat!





Odpowiedz
Wam to się dopiero nudzi.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mone dnia czwartek, 20 maja 2010, 13:20 napisał

Wam to się dopiero nudzi.

Mone nam się nie nudzi po porstu ciekawi nas ilu użytkowników posiada to forum !
Odpowiedz
← Karczma

Ilu mamy użytkowników - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...