Najlepsza broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kacpero,
Osobiście moje ulubione uzbrojenie to pistolet, karabin szturmowy i snajperka. Co do karabinu z lunetą, to dzięki zmianie systemu celowniczego każdym przyjemnie się strzela i kwestia wyboru między nimi leży w naszym upodobaniu do stosunku między zadawanymi obrażeniami a zapasem amunicji. karabin szturmowy świtnie spełnia swoje zadanie na krótszych i średnich dystansach, przy czym preferuje mściciela nad windykatora, bo nastawienie na krótkie serie, nawet jeśli sam staram się graniczać by zyskać na celności jest irytujące. Pistolet Kat to idealny przyjaciel na średnie dystanse i przeciwko potężniejszym wrogom, zwłaszcza jeśli w karabinie szturmowym bierzemy Zjawę. Z broni ciężkich moim ulubiencem jest miotacz cząstek Zbieraczy. Ze względu na typ strzału pozwala na większą kontrolę zużycia amunicji, więc jest on użyteczny w większej liczbie sytuacji.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Co do broni, to najlepiej z piąchy jak zombiaki.
Iluandar,
Może to przez grę strażnikiem, ale moim faworytem był pistolet maszynowy. Nie potrzebny był mi karabin kiedy to małe cacko mi go zastępowało. Oczywiście nie jest tak potężny, ale i tak spełniał swoją rolę. Problemem była walka na długi dystans, ale ten problem załatwiła dodatkowa specjalizacja w broni snajperskiej.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Ja Adeptką robiłem tak:
Tarcze/Bariere rozpiepszałem takim fajnym ciężkim karabinem zbiezaczy.
Na słabych pistolet maszynowy.
Na mocnych pistolet ciężki oraz biotyka.
Jeśli wrogowie byli by Explorerem to: !
VeLo,
Ja swój głos oddałem na kochane i niezawodne Karabiny Szturmowe, ponieważ od ME1 zawsze były moim zdaniem najlepsze i żadna inna bron nie mogła się z nimi równać a dodatkowo ratowały mi skore no już parę ładnych razy
Dieter Bohlen,
Karabin Snajperski- Wdowa
Karabin maszynowy X-76e Zjawa
M-920 Kain(Bardzo przydatna broń na Ludzkiego Zniwiarza)
Działko ręczne X-6e Kat
Strzelba X-22e Patroszyciel( Pobrane z Sieci Cerberusa)

Wystarczy mieć te wszystkie bronie ulepszone na Full, i niezły zamęt w polu, choć bez ulepszeń też są niezłe.
Obserwator,
Tylko karabin snajperski. Nie ma to jak pozbawić przeciwnika jednym strzałem
Ichizo,
Karabin snajperski. Z nim nic się nie porównuje
Trzeci Kur,
Czy ja wiem - w jedynce snajperki dawały radę. Częściej korzystałem z nich tam niż w ME2;p
manfret,
Ja oddalem glos na snajperki. W jedynce zupelnie nieprzydatne, w 2 zas to smiertelna bron z racji tego ze gralem szpiegiem. Oczywiscie karabin typu "Wdowa" rzadzi
Azet,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia wtorek, 11 stycznia 2011, 20:44 napisał

Chyba chodzi ci o Kaina.


Tak jest :> Ja pierdyknałem z niego do pretoriana podczas ucieczki ze statku zbieraczy :> Ofc zabiło również wszystkich collectorsów poniżej
Trzeci Kur,
Ho, ho - też użyłem go tylko raz (bo nie wiedziałem na jakiej zasadzie się ładuje x]) - podczas misji na Haestrom. W ostatniej lokacji przed pomieszczeniem z Tali (tj. tam, gdzie pomagaliśmy jej pobratymcy walczyć z gethami pałętającymi się po placu) jeden strzał załatwił wszystko co się ruszało, łącznie z kolosem ;D
Withord,
Chyba chodzi ci o Kaina.
Ja też strzeliłem z niego tylko raz w życiu, ale widok tego wybuchu, no i natychmiastowe unicestwienie helikoptera bojowego zaćmienia głęboko wrył mi się w serce.

Poza tym moimi ulubionymi są: karabiny snajperskie(te jednostrzałowe), pistolet maszynowy Grom oraz granatnik. Nie umiem się zdecydować którą lubię najbardziej.
Azet,
Najbardziej spodobała mi się Lawina (chyba taka nazwa?).
Strzeliłem nią raz na 4 przejścia gry ale natychmiastowo zdobyła moje serce. Mini wybuch atomowy to coś, co sprawia że chce się żyć :>
Vakarian___,
Strzelby mi się podobały w ME1 tym bardziej, że posiadały zdolność rzeź. W ME2 też są niezłe, ale znacznie bardziej polubiłem ciężkie pistolety i karabiny szturmowe. Ja pistolety maszynowe znacząco polubiłem dopiero w momencie otrzymania szarańczy. Snajperki są fajne, ale chyba nie jestem stworzony do nich A jeśli chodzi o broń ciężką powiem krótko: z nimi można zrobić taki bajzel w szeregach wroga, że aż miło.
Frey,
W jedynce wolałem pistolety. Jednak w dwójce nie ma to jak porządna strzelba snajperska. Ma siłę ognia prawie jak broń ciężka
dzikki,
Szczelby. Czysta przyjemność płynąca z chmary śrucin szatkujących ciała wrogów.

Ciężkie pistolety też są spoko.
Szakal,
A ja bardzo polubiłem pistolety maszynowe, za dużą szybkostrzelność i pojemny magazynek i to na nie oddałem głos . Lubię też snajperki.
Luk' vas Poland,
Na pierwszym miejscu karabiny szturmowe, potem ta broń zbieraczy i karabiny snajperskie.
Wczytywanie...