[Mass Effect 2] Rybki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_dracarris*,
rybki to jeszcze nie są takie złe ale kupowanie książek w ME2 to dopiero wyrzucanie kredytów w błoto
Szakal,

Cytat

Chomik do Overwatcha


Raczej do Baldur's Gate .
Gość_Nexon*,
Rybki są nawiązaniem do filmu 6 element ,Chomik do Overwatcha kulka nie pamiętam ale też w jakimś filmie było coś takiego
Withord,
To nie jest jakiś tam Kosmiczny Chomik. To jest Boo!
Gość_garg2000*,
zapominacie o jednej ważnej rzeczy młodzi adepci mocy....ten chomik!! To kosmiczny chomik!! xD
Gość_*,
A Varren zjadłby prędzej Pyjaki, niż one pokarm dla rybek.
Gość_entrop*,
Pyjaki niezawodnie zeżarłyby pokarm dla rybek.
Gość_*,
Varren nie przepada za mięsem ludzkim - woli mięso Pyjaków.
Gość_gość*,
Vakarian na Tuchance można "oswoić" Varrena, tylko niestety jest on tylko na jednej planszy i nie można go zabrać na statek.

A poza tym, jakbyś miał Varrena, to rybki by ci zdechły, bo Varren zjadłby Kelly. xD
Vakarian___,
Chomik jest śmieszny... chociaż nie musiano go dawać przy samej toalecie Ja tam wolałbym mieć w kajucie varenna, oswojonego oczywiście... inaczej musiałbym za każdym razem gdy do siebie zabieram sojusznika w którym się zabujałem... od razu szukać kolejnego
eimyr,
Bo zjada ryby.
shiro995,
Dziwne, że ryby zdechną jak ich nie nakarmimy a chomik żyje, żyje, żyje i ma się dobrze bez karmienia.
Vakarian___,
Nigdy nie lubiłem rybek Stwierdziłem po pierwszej grze, iż nie ma sensu wydawać kredytów na nie, ale to prawda Kelly jest rozwiązaniem problemu zdychających rybek.
Gość_B8008*,
Jeśli dobrze zaprzyjażnisz się z Kelly to będzie karmić rybki gdy cię nie ma na statku i problem zdychających rybek zniknie.
Gość_kaion*,
Pamiętajcie, że z rybkami jest jeden problem - trzeba je po każdej misji karmić, inaczej zdechną.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Rybki", znajdującym się w dziale "Mass Effect 2". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...