[Dragon Age: Początek - Przebudzenie] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Mika*,
Nuda - Ta elfka czarodziejka zostala zrobiona na podobienstwo Morrigan. Anders na podobienstwo Alistaira. Fabula taka se. Potwory za latwe,skoro na poczatku gry ma sie lv 18,potwory tez powinny byc silniejsze...-.-
Gość_franek*,
Niestety, ale bardzo się zawiodłem!!! A więc tak historia opowiedziana w Przebudzeniu jest dość dobra. Nowi towarzysze może i są ale poza dwoma wyjątkami są bezbarwni, teraz ich sympatie zdobywamy tylko po przez dawanie im prezentów (w kilka chwil mamy 100%)- nie można z nimi rozmawiać.............. no czasami można.Lokacje ładniejsze, nowe umiejętności czynią naszego bohatera tak potężnym, że teraz najwyższy poziom trudności to ...... to nawet nie normalny z podstawki!!! To teraz niestety tylko bardziej rozbudowane Diablo...,(dla niektórych to może plus dla mnie ogromny -) co czyni grę dynamiczniejszą, już nie musimy praktycznie stosować taktycznej pauzy, w grze nie ma żadnego wymagającego przeciwnika. Grę ukończyłem w 12 godzin wykonując przy tym 40 pobocznych zadań, co przy obecnej cenie dodatku jest wynikiem słabym. J tak jak napisał już autor recenzji zakończenie jest fatalne!!!W moim przypadku żadne bugi nie występowały. Podsumowując: DA:O bardzo mnie zaskoczył spodziewałem się słabej gry a tu.... jak dla mnie jeden z najlepszych cRPG-ów w historii tego samego spodziewałem się po dodatku, liczyłem na coś pokroju BGII:TB a tu ........... klops, widocznie dla Bioware zaczyna liczyć się kasa a nie jakość. Mam jednak bardzo wielką nadzieje, że DA2(o ile powstanie) nie podzieli losu dodatku i poziomem przebije 1 a może i dorówna legendzie której miało być duchowym następcą!

+Dosyć dobra fabuła
+ Dość ładne lokacje
+Anders i Oghren, mistrz Wade

-umiejętności czyniące naszego bohatera prawie nieśmiertelnym!!!!
-skandalicznie niski poziom trudności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-brak rozmów z towarzyszami
-czas gry
-cena

3/10

Za poziom trudność -3,5 punktu,
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Dragon Age: Początek - Przebudzenie"!

Wszystkim wydawało się, że po śmierci Arcydemona w królestwie Fereldenu w końcu zapanuje wieczny spokój. Jak się wkrótce okazało, pokonanie dowódcy mrocznego pomiotu nie rozwiązało problemu rosnącej w siłę armii zła, która zaatakowała ponownie. Ferelden znowu potrzebuje wybawiciela, którym po raz kolejny zostanie gracz wcielający się w rolę Szarego Strażnika. Tym razem staniemy przed trudnym zadaniem odbudowy dawanej potęgi zakonu oraz powstrzymania kolejnego ataku mrocznego pomiotu.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...