"Biedronka" wspiera RPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Tropico 3 godne polecenia, choć w porównaniu do poprzednich części wielkich zmian niema, ale to wciąż naprawdę solidna gra!
krzyslewy,
Jak u mnie będzie to wezmę Tropico 3, bo kolega mówił, że fajne się wszystkich skazuje na śmierć i może kroniki Ridicka. A na razie muszę zajrzeć przed 3 listopada czy nie ma jeszcze Two worlds.
Ati,
Jej, Tropico!
Obserwator,
Dzięki za info Tokar.Hmmm zapoluję na Warhammer: Dawn of War II
Tokar,
Nowy rzut od 3 listopada. Z naszej działki niewiele, ale może ktoś się zainteresuje:

*Zeno Clash.
*Chronicles of Riddick.
*Tropico 3.
*Blood Bowl.
*Warhammer 40,000 Dawn of War II.
*Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i stara szafa.
*Supreme Commander.
*Codename Panzers Zimna Wojna.
*X-Blades.
*Król Lew: Powrót do Lwiej Ziemi.
*Doc Clock.
*Załoga G.
Bishin,
Racja, można było z biedry wywieść 5 paczek cRPGów. Ja wyniosłem dwie.

Tfu znaczy kupiłem.
Obserwator,

Cytat

A u mnie na trzy biedry w mieście tylko w jednej są gry i żadnych RPG.

Współczuję Ci Mortton . Naprawdę
Mortton,
A u mnie na trzy biedry w mieście tylko w jednej są gry i żadnych RPG.
Sosna,
Akurat Dawn of War II był tylko przez pierwsze 2 dni, miałem szczęście że trafiłem na początek promocji.
Obserwator,

Cytat

U mnie było: Two Worlds, Dawn of War II, Painkiller: Ressurection, Postal X, Dungeon Lords i Wheelman... i nie były to bynajmniej wersje boxowe.

Sosna strasznie tego Tobie zestawu zazdroszczę . U mnie nie było Dawn of War II grrr...
Sosna,
U mnie było: Two Worlds, Dawn of War II, Painkiller: Ressurection, Postal X, Dungeon Lords i Wheelman... i nie były to bynajmniej wersje boxowe.
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia sobota, 20 sierpnia 2011, 21:03 napisał

A w mojej biedronce był tylko zestaw gier podany przez Wiktula.Zakupiłem Two Worlds i nawet nie żałuję .


Sam się zastanawiam, dlaczego ten tytuł nie obił mi się o uszy wcześniej. Ma świetną grafikę i dość przystępną fabułę, a świat jest bardzo ciekawy. A samych błędów, jakie mu się zarzuca, nie zauważyłem albo nie były zbyt rażące. Chyba zadziałał tani marketing. Na szczęście przy drugiej części zrobiono to lepiej.
Obserwator,
A w mojej biedronce był tylko zestaw gier podany przez Wiktula.Zakupiłem Two Worlds i nawet nie żałuję .
Lionel,
Woow... to tam był Icewind Dale? U mnie tylko Goblins 4, Two Worlds i jakieś mniej znane tytuły. Widzę, że za rzadko chodzę do owada.
Bishin,
Te promocję są super. Zakupiłem ostatnie pudełka Fable, Sagi Icewind Dale i czarną edycję Painkillera. Leżały w koszu jak bułki. Co prawda że w środku pudełka metr na metr była sama płyta, ale za to w środku dysku było co trzeba. Instrukcja, solucja i poradnik plus kilka modów, soundtrack do odsłuchania i galeria (co najmniej w Icewindzie)
Lionel,
Tylko mogłaby darować sobie napis 'Najlepsze Gry Komputerowe'.
Wiktul,
Byłem właśnie w Pierdonce po bułki i można tam dostać za dychę "Two Worlds", "Dungeon Lords", a z nie-rpg "Wheelmana", "Postal X", "Killing floor" i "Painkiller Ressurection"
Valandil Falassion,
Też kupiłem Gears of War i jeszcze Gothic 2 na dokładkę. Chciałem BlackSite do kompletu, ale po grudniu pustki i wątpię, żeby planowali dostawę. Za Biedronką w sumie nie przepadam, ale ta oferta mile mnie zaskoczyła.
Rughavera,
Ja kupiłem Gears of War i Świątynię pierwotnego zła
Byłem już w poniedziałek ( w dzień, kiedy rzucili te gry) o 7.00 pod biedronką.
I dobrze, bo po południu już połowy nie było
Wiktul,
Cała przyjemność po mojej stronie Ja też nie wiedziałem. Szedłem z mamą po mleko
Wczytywanie...