[Risen] Kody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Piotr*,
Czemu nie ma kodu na buty tytana- przez jego brak nieukonczylem gry,bo pełny pancerz tytana nie aktywuje odpowiedniej kwestii dialogowej w misji.
Gość_Walcrane*,
na woreczek z przyprawami to będzie It_Spice
Gość_Nieosiagalna*,
Hej jaki jest kod na woreczek z przyprawami?
Gość_Ryty*,
Jak wskrzesic postac?
Gość_hydra*,
jak napiac znak tyldy ten znak napoczątku kodu bo niemoge go napisac robi sie chasztag pomocy
Kona,
Jest jakiś kod na pierścień wasalny? Zabiłam już wszystkich nieumarłych władców, ale jeden tak jakby spadł mi z klifu do wody i teraz nie mogę znaleźć ciała, żeby zabrać pierścień.
Gość_Kamo*,
Hej a może, macie kod na woreczek z przyprawami zakupiłem kilka a teraz nie pamietam gdzie i ciężko je spotkać. taka niewinna rzecz, a lubie nieraz coś ugotować
Riseniak,
może ktoś mi podać kod do listu Carlosa?
Gość_Gość*,
Możecie podac kod na głowe Betsy ( no wiecie tej krowy )
Gość_ZIP*,
Jaki jest kod na złote misy?
Gość_*,
@Up
Masz założoną odpowiednią broń? W 1 akcie trzeba było mieć.
Gość_hant4*,
JA mam problem mam 4 act i pogadalem z Ignatiusem ( cgyba ten mag tsk sie nazywa) on powiedział mi ze chca mnie na misztra i powiedzial ze jak bede gotowy to mam przyjść i staneli w świątyni i nic nie moge mu takiego powiedzieć, stja przygotowani do ceremoni i kaput nic wiecej nie moge znimi gadać ( z magami) wie ktoś jak wyjśc z tego? albo co zle zrobiłem?
Gość_Risen*,
A ja mam taki problem: Nie mogę wejść do płn. wsch. świątyni. Pierwszym razem wszedłem przez jakiś błąd gry, wykonałem misję i teraz Eldric każe mi przynieść dysk. Wiem, że bariere powinien zniszczyć Cyrus, ale teraz nie ma w rozmowie z Cyrusem takie akcji żeby mi dał zwój niszczący barierę, tylko opcja handlu.
Wpisałem kod na zwój niszczący barierę, ale ten zwój nie działa. W Gothicu klawiszem k można było przejść przez ścianę. Jest w Risen taki odpowiednik? Albo dajcie kod na dobry zwój.
Gość_Mendoza*,
Spoko gra i kody też. Jeśli się przejdzie pierwszy raz gre bez kodów to nastęnym razem fajniej grac z kodami!
Gość_gość*,
jaki kod na kawałek pancerza???
Gość_Marcinwerty*,
moze mi ktos podac kod na pierscien wasala
Gość_gosc*,
Jeszcze najciekawszy kod "edit PC_Hero" możemy zmieniac wszystkie statystyki i umiejetnosci
Gość_Mefiu*,
a gdzie kod "kill"??? co najciekawsze zabijajac tym kodem dostajesz doswiadczenie.
Gość_Fijołek*,
teach INT xx- w miejsce xx wartość jaką chcemy ustawić w MĄDROŚCI
teach LP xx- w miejsce xx wstawiamy liczbę ile chcemy Punktów Nauki ;]
teach STR xx- w miejsce xx podstawiamy wartość naszej SIŁY

Pirania Bytes poprostu dal prawie wsio to samo co w Gothic , nawet kody pasują ;]
Gość_HELP PLEASE*,
Idzie obracac te przywolane obiekty?Jak tak to jak?
Wczytywanie...