lockerz.com - sposób na nagrody za kilka minut roboty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Matthias Circello,
Albo nawet i dwa! ;p
Kresselack,
Czyli można powiedzieć, że gdybyś nie zapomniał, to miałbyś już prom kosmiczny
Matthias Circello,
Zapomniałem o tym totalnie od jakiegoś listopada.
eimyr,
Czy ktoś dostał już z tego serwisu jakąś nagrodę, jakąkolwiek?
Matthias Circello,
Przegapiłem niestety.
Taramelion,
Matt jest Zlisterem.
Kurde mi masę ludzi brak, a punktów mam tyle żeby mi starczyło na gierkę na xboxa360...
Rangramil,
Nie tak dawno ogłoszono wymianę punktów dla z-listerów. Są tu jacyś? Dorwali się do czegoś? Doszło?
Rey,
Hmm, brakuje mi 4 osób do Z-listy - pomoże ktoś?
Matthias Circello,
Co jakiś czas mają to uzupełniać. Okaże się, co jaki czas i czy rzeczywiście jest szansa, aby coś zgarnąć. Spróbować nie zaszkodzi.
Rangramil,
Jedno mnie zastanawia: w katalogu są super fajne nagrody, ale fizycznie ich nie ma. Co z tego, że mam dość punktów, skoro jedyne, co mogę sobie za to kupić, to tapety na pulpit?
Matthias Circello,
Eee... no ja to legalnie zrobiłem. Wystarczy pomęczyć znajomych trochę. ;p 20 osób to nie jakaś przerażająca liczba. 3 dni i po sprawie. ;p
Rey,
Już? Komu Ty to wysyłasz? A sam się chyba pofatyguję do kafejki i te kilka adresów do Z-tki zrobię. Bo legalnie chyba nigdy nie nazbieram.
Matthias Circello,
Ja już mam Z-List, nie jest źle. ;p
Rey,
Znajomemu szedł 6 dni Ale z kolei na inny mail nie doszło przez dwa tygodnie, mimo wielokrotnego "ponownego wysłania".

No co, nikt nie chce? Dla tych co nie mają zamiaru grać dodam dwie rzeczy:
1. Za samą grę na początku jest max 60 PTZ, a za mniej już można kupić dofinansowanie na jakąś fundację charytatywną: za 5, 10, 15, 25 lub 35$ - no ludzie, klikać pajacyka codziennie możecie za 5 groszy, a poświęcić 3 minuty na danie biednym dzieciom albo innym zwierzakom 35$ nie?
2. My dostajemy za to punkty, a wdzięczność wyraża więcej niż 1000 słów Ładnie proszę.
Shasfana,
Doszło, doszło ;p Nawet na oba adresy
Taramelion,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia czw, 15 paź 2009 - 17:19 napisał

Miło poznać de Bielau

Poczytałam i hm... brzmi fajnie. Chyba zacznę się w to bawić, zaraz podeślę Ci mojego maila. [sorry Matt, Twój nadal nie doszedł ;p ]



Poczekaj, mail Matta dojdzie. Ja czekałem chyba 2 dni.
Latino,
Serdecznie witam.
Ja również posiadam zaproszenia na Lockerz.com
Jeżeli ktoś chce przyłączyć się do tej wielkiej już społeczności napisz do mnie na GG ( 10139361 )
Napisz mi swój e-mail i czekaj na odpowiedniego e-maila z temat Lockerz.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam ; ]
Matthias Circello,
Hehe. Robi się popularne. ;p Dziś rano się zarejestrowałem i tak się bawię trochę z tym i męczę ludzi. Ciekaw jestem czy rzeczywiście coś z tego wyjdzie.
Rey,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia czw, 15 paź 2009 - 18:19 napisał

Miło poznać de Bielau

Poczytałam i hm... brzmi fajnie. Chyba zacznę się w to bawić, zaraz podeślę Ci mojego maila. [sorry Matt, Twój nadal nie doszedł ;p ]



Nie jestem de Bielau, tylko Reynevan albo po prostu Rey. A to, że nick pochodzi od popularnej postaci to już moje przekleństwo.

Cytat

wpadłem kiedyś na taką stronkę. oczywiscie bylo napisane "to żadna podpucha", wszystko sensownie wyjaśnione - miałem zakładać znajomym konta bankowe - wszystko za darmo, można by uciułać kilka punkcików. za płatne rzeczy było oczywiscie więcej punktów. ale zaciekawiony przeczytalem dokladniej regulamin i okazalo sie, ze taki mój znajomy po zalozeniu konta musi trzymać na nim kasę co najmniej 100zł przez ten miesiac. jestem studentem, nie mam takich bogatych znajomych. co prawda gdybym był bogaty nie byloby sensu bawic sie w takie internetowe gierki. koło się zamyka. mówicie, że jedno 100zł to nic, ale jeżeli miałbym chrapkę na xboxa musiałbym przekonać 50 znajomych do przelania na konto tych pieniędzy. potem mogliby je zabrać, ale... czy tylko ja uwazam, ze to strasznie duzo zachodu?


nagrodynabank.pl o ile dobrze pamiętam - prawda, tamto to jest oszustwo na potęgę. No chyba, że ktoś ma wolne kilka tysięcy, wtedy robi sobie takie konta i tyle, ale to już zabawa dla wysoko kapitałowców - tutaj nawet zapraszanie znajomych nie jest obowiązkowe, a po prostu diablo przydatne.
Kresselack,
Ucz się, matura za pasem No chyba, że za zarobione pieniądze przekupisz komisję egzaminacyjną, w takim wypadku to świetny pomysł.
Wczytywanie...