[Neuroshima] Neuroshima: Nowy Świat - przeżyj apokalipsę! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Massin,
Mimo wszystko nie spróbuje Nie dość, że ja nie Heyah, to jeszcze szkoda mi wydawać majątku na SMS. Taniej wyjdzie skrzyknąć kumpli i zagrać normalnie
Matthias Circello,
Dlatego wolę nie zaczynać nawet.
Ati,
7 dni to optymalny czas, żeby się uzależnić ;p
Matthias Circello,
Tia, wysłali mi dziś informację, ale jakoś nie jestem przekonany. 7 dni bezpłatnej subskrypcji, a potem się zacznie płaconko. ;p
Ati,
A na czyich kontach się chowasz?
I nie widły, a ciupagi.
Muszę dorwać kogoś z Heyah, bo jakoś nie chce mi się płacić, a chętnie bym zobaczyła cóż to.
Louis,
To kup, przecież o to chodzi.
Ja gram w takie gry internetowe przez iphone'a... niby nie jest źle, nie zajmuje tyle czasu co ogame, ale wyobraźcie sobie - jedno to spieszyć się do domu, żeby wysłać fleet save'a, a drugie to chować się z telefonem po kontach, żeby wypełnić kolejną misję...
A sms'y to kolejne polskie naciągactwo. Neuroshima w polsce? Niiieeee >.<
Jeszcze osadźmy ją w takich patriotycznych klimatach, co? "Jeszcze Polska nie zginęła" i te sprawy. Chwyćmy w dłonie widły i topory, i walczmy za naszą ojczyznę, w obronie wolności, której maszyny chcą nas pozbawić. xP Porażka.
Ati,
Łosz. A ja nie mam Heyah...
Nazin,

Użytkownicy Heyah mogą odkrywać Nowy Świat – wystartowała nowa gra mobilna Neuroshima, przygotowana z myślą o pasjonatach gier społecznościowych, stworzona we współpracy one2tribe i Heyah.

Neuroshima to marka, która znana jest wszystkim wielbicielom fantastyki w Polsce. Od sześciu lat funkcjonuje na rynku, będąc najpopularniejszym polskim systemem RPG. Wydawcą gry jest znane fanom Wydawnictwo Portal. To właśnie na podstawie tego systemu powstała innowacyjna gra mobilna – Neuroshima: Nowy Świat. Gracz przenosi się w przyszłość, do zrujnowanej przez system komputerowy Polski, wybiera swoją postać i staje oko w oko z niebezpieczeństwami czyhającymi na każdym kroku. Tylko od wyboru gracza zależy, czy stanie się on samotnym wędrowcem, czy razem z przyjaciółmi stawi czoła przeciwnościom losu.

Neuroshima: Nowy Świat to unikalne połączenie usługi mobilnej i funkcjonalności internetowej. Wszelkie nasze działania i eksploracja świata odbywają się za pomocą SMS-ów. Dzięki temu gracz może przenieść się w świat Neuroshimy, kiedy tylko ma na to ochotę. Strona internetowa gry target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Strona internetowa gry służy do zarządzania postacią, zmiany ekwipunku i omawiania strategii z innymi graczami na forum.

Każdy użytkownik Heyah może za darmo przez 7 dni testować usługę. Aby się zarejestrować, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści NS na numer 8089 i postępować zgodnie z otrzymywanymi instrukcjami. Na start każdy otrzymuje 250 SMS-ów do wykorzystania w grze. Po wygaśnięciu okresu testowego usługa dostępna jest w subskrypcji, gdzie użytkownik ma do wyboru różnego typu pakiety SMS-ów.

Więcej na temat gry Neuroshima: Nowy Świat na stronie: neuroshima.heyah.pl target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">neuroshima.heyah.pl.

Wczytywanie...