Jaka jest wasza ulubiona runa? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Darnith,
Przyzwanie Demona :>
Wystarczy jedno przyzwanie by zabić każdą istotę (oprócz ostatniego bossa ) - dla przykładu Finkregh ginie w 30 sekund, a po bitwie demon ma co najwyżej lekkie obrażenia
Oprócz tego to oczywiście Kula Ognia
Tamc.,
Stara, dobra i poczciwa Kula Ognia.
Wiktul,
Najładniejszy i najśmieszniejszy był Deszcz Ognia. Wszyscy trzepali się i skakali niczym kit ludzie z Power Rangers.
Mortton,
Moja ulubiona runa to duża kula ognia. Wszyscy płoneli, a jak oni płoneli. ;d
Ulu-Mulu,
A ja najbardziej lubię " Burze Ognia " z nią nikt mi nie podskoczy xDDD
Pyjak,
Teraz gram od nowa i tankuje magiem To jednak "puszczam" kulę ognia a potem siekam ;] ale Lodowa Fala + Deszcz Ognia = Śmierć wszystkich wrogów a leczenie to zawsze i w ciąż
Sosna,
Leczenie-tanie leczenie
Duży deszcz ognia-dobra runka obszarowa
(duża)Kula Ognia- uniwersalna runka
Kiyuku,
Gejzer-fajnie wygląda
Duży deszcz ognia-bójcie się orkowie
Grom-fajnie wygląda
Wir-to samo co wyżej
Pyjak,
Leczenie z resztą sobie poradzę innym sposobem ;]
diego13,
Swięty Pocisk
Królewski Paladyn Konrad,
Duża burza ognista,descz ognia,fala śmierci,duze leczenie +400 Hp
Darnok Smith,
Zdecydowanie Święty Pocisk. I może Fala Śmierci?
Theoden,
Mam dwie ulubione runy; -większe leczenie (+400 PŻ robi wrażenie )

-święty pocisk (zabija orków po dwóch uderzeniach )
obsydian20,
Deszcz Ognia
diego19,
Mi to sie podoba (może nie najbardziej) duża kula ognia , bo sporo obrażeń zadaje , zanim ktoś do mnie podpełznie to już jest po nim:):)
Dark,
Poza runami leczniczymi, deszczem ognia i falą śmierci przydatne są też runy telportacyjne.
Voldi,
Moja to fala śmierci i przyzwanie demona xDDDDD no i leczenie też się przyda ;>
Archol,
Zdecydowanie ognisty deszcz, świetne zaklęcie. Innych za bardzo nie pamiętam bo niewiele grałem magiem.
Diego158,
Deszcz ognia, krzyk umarłych, duża kula ognia i święty pocisk to cyba najlepsze runy.
Jeździec Apokalipsy,
Masowe Zniszczenie jest najlepsze zabija chyba każdego.Jak zrobiłem tą rune to od razu na próbe użyłem jej w krypcie za farmą Onara na wszystkie szkielety i Inubisa...1 strzał i cała sala nie żyła.Przedtem się trudziłem Deszczem Ognia ale mag(nie jeden) mnie zamrażał a reszta biła.
Wczytywanie...