Star Wars The Old Republic: Threat of Peace #12 - Odpowiedź
Podgląd ostatnich postów
![](/view/images/emoticons/default/smile.gif)
![](/view/images/emoticons/default/wink.gif)
Po kolejnych dwóch tygodniach oczekiwania pojawia się kolejna część Threat of Peace – komiksu, który ma za zadanie wprowadzić graczy w historię powstającego MMORPG-a od BioWare i LucasArts.
![logo, threat of peace, komiks](https://gfx.gexe.pl/2009/08/02/115342.5834740m.jpg)
Nowe trzech kolejnych stronach komiksu znajdziemy akt drugi opowieści. Autorem scenariusza jest Rob Chestney z BioWare, natomiast rysunki, poprawione kolorami przez Michaela Atiyeha, wykonał Alex Sanchez.
Akt drugi ma miejsce na Coruscant, gdzie w wyniku oszustwa Sithów Republika jest zmuszona do przyjęcia niekorzystnych warunków traktatu. Ma on na celu szybkie uporządkowanie sytuacji, stanowiąc zarazem być albo nie być dla Republiki. W myśl traktaktu, Rada Jedi wysyła swoich najlepszych i najzdolniejszych rycerzy do Odległych Rubieży na pokładzie statku dyplomatycznego, Envoy. Misja ma na celu przekazanie tamtejszych obszarów Imperium. Niestety, zadanie to zakończyło się klęską, gdy wybuchła niezrozumiała bitwa pomiędzy Envoy a imperialnym statkiem transportowym w drodze do Korriban. W jej następstwie, Envoy ulega zniszczeniu.
Zainteresowani znajdą drugi akt komiksu w tym miejscu.