[Dragon Age: Początek] Elf Dalijski - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Gość*,
Dalijczycy to najlepsza i najbardziej rozwinięta rasa ze wszystkich gier w jakie grałem. Szacun dla scenarzystów.
Gość_gościu*,
Mógłby mi ktoś zaspoilerować co się dzieje po ukończeniu gry tą rasą?
Gość_*,
Gdzie go się spotyka proszę o odpowiedź PROSZĘ!!
mistyqju,
Tak jak mówi Lily. W dokładności stał się cieniem
Lily,
Na swój sposób żyje, ale to dużo powiedziane, bo co to za życie. Jeśli grasz dalijskim elfem, to go spotkasz, lecz nie będzie to do końca miłe spotkanie "po latach", więc lepiej nie spoilerować nikomu.
Gość_Gość*,
jak to Tamlen żyje ??? proszę o więcej informacji. Z góry THX
Lionel,
Rzeczywiście szkoda. Nawet nie spodziewałem się go później spotkać po incydencie z lustrem, a tu takie zaskoczenie. Niemiłe, ale zawsze.
Gość_*,
Elfy rządzo aleszkoda mi Tamlena
Gość_*,
Elfy są świetne. Pierwszy raz grałam elfką z obcowiska. Chciałam wybrać Dalijkę, ale zniechęcił mnie łuk na plecach postaci. Walka wręcz to jest to
Gość_Elissa*,
Ja tam i tak wolę kobietę-szlachciankę
A elf nie jest taki zły
Gość_KQsa*,
Ja już grałem i ta gra jest suuuper. No i dalijskim elfem się gra z********e!!!
Gość_Guest*,
Extra! Nie moge sie doczekac na te gre. Czekam na nia juz od 5 lat! (wtedy o niej uslyszalam). Przy pierwszej grze na pewno wybiore elfa dalijskiego na swoja postac, jesli gra bedzie tak miodna jak mysle, ze bedzie to postaram sie rozegrac wszystkie origins stories
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Elf Dalijski", znajdującym się w dziale "Dragon Age: Początek". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...