[Drakensang: The Dark Eye] Drakensang - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_cycu*,
Pany jak zrobic zeby farmic na komnacie panoltiaco?
Gość_Kilon*,
więc no ciężko z tym
Gość_Kilon*,
ja wiem gdzie ich moge znalesc ale o co chodzi z tą komnatą tortur i jak sie tam dostac
Gość_Pol Woody*,
Kapitana znajdziesz w więzieniu w celi. Dalej następny w zbrojowni i 3 koło kryształu, a całą hordę w sali ćwiczeń.
Gość_Kilon*,
Ehh gram w tą gre w ciul czasu a dalej nie wiem gdzie jest komnata tortur zamek posępny kieł klucz od orkowego kapitana HELP!
Gość_Kilonek*,
Shakyor Nóż elfiego łowcy jest w Drakensang The river of time a ekipę na mordercę polecam ci taką: Jost naucz go w talon wyczarowania szkieletu i ulepsz go do 11 poziomu Forgrimm Dwóręczny toporek i nauczy się ciosu gniewu w murolosh I na koniec Traldar też dwóręczna bron i cios gniewu morzesz mi napisac tez jaką profesją grasz to jeszcze ci pomoge bardziej
Gość_Shakyor*,
To jak tak pomagacie to może i mi pomożecie...
Mam 2 pytania:
1. Gdzie można znaleźć Nóż elfiego łowcy? Wg strony taki sztylet w grze jest, a ja juz doszedłem do Ognistego Wodospadu i nigdzie nie znalazłem.
2. Jaką ekipę polecacie do walki z mordercą Ardo i jego pomagierami?
Gość_Kilonek*,
Werka wiem ja chciałęm pomóć zmartwionemu typowi drakensang to moja gra dziecinstwa
Gość_Werka*,
Kilonek, jest na mapie. Musisz ja na dol przesunac
Gość_Mag*,
Wie ktoś, gdzie DOKŁADNIE leżą kości Hesperii?
Gość_Kilonek*,
Mam poważny problem i proszę o szybką odpowiedź. Otóż po zabiciu Jopghura poszłam porozmawiać z Aromem i on zaproponował, by wyruszyć do Murolosh. No i mogłam albo się zgodzić, albo powiedzieć, że muszę coś jeszcze załatwić w Tallon. No i wybrałam to drugie, bo nie dokończyłam zadania z Cuchnącymi Jaskiniami, a teraz nie wiem, jak się dostać do Murolosh. Nie wyświetla mi się na mapie, a co gorsza, przypadkowo usunęłam poprzedni zapis gry Czy istnieje sposób dostania się do Murolosh bez konieczności rozpoczynania gry od nowa? Pomocy!

Jeżeli klikniesz myszką na mape to morzesz nią przesówac na dole jest murolosh
Gość_Zmartwiony typ*,
Mam poważny problem i proszę o szybką odpowiedź. Otóż po zabiciu Jopghura poszłam porozmawiać z Aromem i on zaproponował, by wyruszyć do Murolosh. No i mogłam albo się zgodzić, albo powiedzieć, że muszę coś jeszcze załatwić w Tallon. No i wybrałam to drugie, bo nie dokończyłam zadania z Cuchnącymi Jaskiniami, a teraz nie wiem, jak się dostać do Murolosh. Nie wyświetla mi się na mapie, a co gorsza, przypadkowo usunęłam poprzedni zapis gry Czy istnieje sposób dostania się do Murolosh bez konieczności rozpoczynania gry od nowa? Pomocy!
Gość_MrSaiko*,
"Skróć sobie drogę z ruin wychodząc tylnym wyjściem", rozdział IV, Krwawe Góry. Gdzie jest to tylne wyjście z twierdzy?
Gość_Arczi*,
Mam pytanko. Te kryształy z za ognistego wodospadu, jak się je zniszczy można zabrać odłamki, gdzie można je sprzedać za więcej ?
Ernesto13,
Gdzie znaleźć mapę Krobbera ? (W którym miejscu w tej kryjówce)
salamon629,
w tej solucji NARAZIE znalazłam tylko jeden błąd a mianowicie to jest tak
Mordercy w Ferdok

W czasie rozmowy z Barlą Darksmith poproś ją, aby wyznaczyła cię na agenta zajmującego się tą sprawą. Strażniczka zgodzi się i wręczy ci pismo zezwalające na prowadzenie śledztwa. Zostaniesz też bardziej wtajemniczony.

Po tej rozmowie masz do wykonania trzy sub-questy:

Sprawę morderstwa Ardo z Boarstock
Sprawę morderstwa Ericka
Sprawę morderstwa Smoka

1.to jest sprawa zabójstwa Elko anie Erica
2.Barla ma chba na nazwisko Brokensmith coś takiego
gość,
Mam pytanie?W katakumbach w Tallon znalazłem 5 części dziennika w bocznych salach i tej z dziewczyną.Gdzie szósta?
Lionel,
Niestety, wyłącznie wczytanie poprzedniego zapisu, ponieważ jest to istotna postać dla fabuły i raczej nie ma sposobu na jej sztuczną reanimację.
mroczny,
W misji dla kupca w tallon z tą kryptą to zdobyłem dzienniki zabiłem nekromante pokonałem fale nieumarłych lecz po tych nieumarłych ta nieme mi umarła a miała całe życie czy da się to jakoś naprawicz
Wczytywanie...