[Drakensang: The Dark Eye] Postacie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Wojszach*,
Mam pytanie czy warto jest grac elementalista?
ps nie mam polskich znakow.
Gość_gośc*,
ja gram najemnikiem jest dobry mam jusz cios gniewu a tak po co mieć złodzieja,włamywacza,i łotra skoro ma się dranora
Gość_Adek*,
Ja polecam złodzieja. Gram już nim 7 raz i jestem w IX rozdziale. Ma on 17 siły(bez żadnych pierścieni i tpd.) wszystkie możliwe ataki specjalne w zwarciu, i wszystkie umiejętności specjalne dla łuku, ponad 703 dukaty, 54 wytrzymałości, 52 życia i walczy mieczem dwuręcznym i łukiem.


P.S. Kradzież kieszonki na 17 i targowanie na 18% (bez tych pierścieni i całego gówna (*_*))
Tyczyn26,
Osobiście polecam żołnierza włada on dwuręcznymi mieczami co sprawia że w późniejszych etapach gry bardzo się przydaje. Polecam też krasnoludów to bardzo silni wojownicy
ryuga4,
Grałem i przeszedłem kilkoma postaciami. Oto ich wady i zalety:

Wojownik- postać dobra dla osób nie lubiących się bawić eliksirami i czarami. Dobry w walce. Jak dla mnie typowy tanker.

Mag uzdrowiciel- świetny. Na samym początku mamy dostęp do chyba wszystkich zaklęć leczących. Z kulą ognia jest niepokonany. W walce bezpośredniej trochę gorzej.

Złodziej- mały i słaby ale za to świetnie obrabia kieszenie przechodniów. Jak nie mam na coś kasy to okradam parę osób i gotowe. Bardzo zwinny. Nauczony umiejętności walki sztyletem do maksymalnego poziomu jest niezniszczalny.

Elementalista- Moim zdaniem troche lepsza wersja maga bitewnego. Dobrze żuca czary i całkiem nieźle radzi sobię z kosturem.

Elf łowca- Świetnie szczela z łuku. Może rzucać podstawowe zaklęcia lecz lepiej miec jeszczę jakiegoś maga w dróżynie. Nauczony walki mieczem sieka każdego.

tkacz magii- jeszcze nie przeszłem ale niedługo to zrobię. Taki jak elf łowca tylko kiepścutko wali z łuku i ma lepsze czary.

Pirat- Świetny w walce wręcz nic po za tym.




Ogólnie polecam grać magami bo jest wtedy ciekawiej. Poza tym gdy uzbieramy całą złotą zbroje w której można żucać czary i jeszcze użyjemu czaru magizbroja to mamy jakieś 14 obrony na każdym miejscu ciała. Magom nie zakładamy ciężkich zbroji bo wtedy nie mogą żucać czarów (ikony są szarę).
Najbardziej polecam elfa łowcę i złodzieja.
Gość_Gość*,
Ja tam raz przeszedłem Elfim łowcą,teraz Gram Alchemikiem. (Szczerze mówiąc lepiej gra się Alchemikiem).POLECAM Ci :

-Alchemika,Elfi łowca albo jak już to....ZŁODZIEJ

Grałem Złodziejem i do Gór Krwawych doszedłem.

PS. Jak ktoś nie ma pojęcia jak przejść np.SMOKA to polecam Ci taką drużynę

-Postać główna
-Anacorn Lub Rhulana
-100% Jost
-Oraz Traldar albo Gwendala
Gość_123*,
Ja przeszedłem raz wojownikiem i .... złodziejem , i szczerze mówiąc złodziejem mimo , że jak ktoś powiedział jest "słaby i mały" to grało się mi najlepiej
Gość_Nieznana Postać*,
Wojownik jest najlepszy i pirat i mam już Moorbidge (::):
Gość_Gość*,
Jeśli ktoś szuka dobrego kieszonkowca i otwieracza zamków to polecam złodzieja.
PS:Jest dobry w sztyletach.
Gość_Drakensang T_D_E*,
Ja tam gram od niedawna łucznikiem i jest nawet dobry
Gość_Taisuke*,
Ja akurat gram magiem uzdrowicielem przyjemnie nim sie gra.
Gość_kat595*,
ja przeszdlem 2 razy najpierw wojownikiem a tera przeszedlem elfim lowca i nadal to frajda tera przechodze matemagiem nikomu nie polecam w każdym razie złodzieja słaby i mały;p ale nie on
Gość_*,
ja Łatwo przeszłam grę elfią tkaczką magii
Gość_Maister*,
Wszystkie postacie odpowiednio ukierunkowane są w stanie ukończyć grę i sprawić frajdę. Ja przeszedłem grę elfickim łowcą.
Gość_Shadov*,
Ja jakoś przeszłam Tkaczem Magii...
kol,
Każdym przejdziesz, kwestia taktyki oraz doboru drużyny.
Gość_*,
Polecam Sapera
Wyśmienita postać jak dla mnie i może Tobie przypadnie do gustu .
Gość_Elementalista*,
Gram Elementalistą.
Tamc.,
Bojownik jest niczego sobie.
Gość_Gość*,
Jaką postać najlepiej wybrać?

Bo grałem szarlatanem i przeszedłem aż do trzęsawisk, a grałem żołnierzem i nie mogłem przejść zadania "znajdź trzy artefakty w tej świątyni", więc jaką najlepiej wybrać?
Wczytywanie...