[Neverwinter Nights 2] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

RampaThor,
Swoją przygodę z Forgotten Realms rozpocząłem właśnie od Neverwinter Nights 2. Nigdy nie grałem w jedynkę do wczoraj, kiedy ją dostałem, i nie mogłem się do czekać zagrania w starszą część. Dla mnie dwójka to naprawdę fajna gra, ale właśnie ten H&SL też ma swoje uroki. Powiem szczerze, że nwn 2 jest 10 razy lepsze od swojego poprzednika, ale nigdy nie będzie się równało takim grom jak Planescape czy KotOR.
Bishin,
W NWN2 jest za dużo walki. Każdy podquest w quescie wiąże się z walką. Choćby to było przejście z jednego końca miasta na drugie;/.

Po za tym fabuła ani nie taka świeta ani wciągająca, przecięta.

Rozmowy międzytowarzyszami są bardzo dobre, jeśli pod uwagę brać jakoś. Ilość dialogów pozostawia spooooro do życzenia.

Miasto NW jest małe, puste, bez pomysłu i bez życia.

Ale mimo wszystko NWN2 to lepsza kontynuacja nić choćby ME2 czy wógle jako cRPG. Gdzieś 4-/6 w stosunku do najlepszych cEPG
krzyslewy,
Gra mi bardzo przypadla do gustu.Niektorzy sie zawiedli bo mysleli ze gra bedzie odgrzewanym kotletem,a tu nie do konca tak jest.Mnie jedynka nie przypadla do gustu - slaba fabula i nudne walki ktorych jest sporo.
Gość_Freya Noon*,
Kocham 1 i 2 akt, ale 3 jest tragiczny niestety Romanse też pozostawiają wiele do życzenia, ale w sumie to nie jest najważniejsze...
Generalnie gra jest okej, wciąga, ale żeby dokończyć 3 akt (bo chce kontynuować grę w "Masce Zdrajcy") muszę się okropnie zmuszać...
krew_na_scianie,
Hmm ja może grą rozczarowana nie jestem, bo nadal NwN mnie wciąga. Ale faktycznie, z tego co już zdążyłam zobaczyć, lokacje są dość małe i przede wszystkim - ta sama ścieżka dźwiękowa. Aż nie mogłam uwierzyć! Jak można wepchnąć te same kawałki muzyczne? Oczywiście fajnie, że nadal tworzenie postaci daje tak ogromne możliwości wyboru. W końcu mogę zagrać drowem.

Czyli wstępnie jak najbardziej zgadzam się z recenzją.

Edit: Cofam własne słowa. Po kilku dniach grania stwierdzam, że gra jest zwyczajnie mierna! Jestem zła, że można było zepsuć tak dobry tytuł.. Gra jest nudna, zwątpiłam w nią w mieście Neverwinter. Grafika nie powala, denerwują mnie dialogi (może jedynie kłótnie kompanów to fajny motyw), fabuła nie rozkręca się, domy w okolicy są praktycznie w większości pozamykane (normalnie jak jakieś sztuczne makiety). Podobała mi się początkowa podróż przez bagna, ale mój zachwyt uleciał niemal całkowicie. Nie mam nawet ochoty patrzeć na tą grę..
Gość_Gość*,
Ja niczym się nie rozczarowałem (no może poza fabułą) ale reszta gra jest po prostu genialna
kol,
Mam pytanie (przymierzam się do zakupu tej gry): jak wygląda tam system moralności? Można liczyć na coś więcej niż spuerylizowaną papkę a'la Bioware?

--------
Edit:
Autor recenzji chyba zbyt pospiesznie zapowiedział koniec Bioware'u, hehe.
Gość_Nwn1*,
Ja także sporo się rozczarowałem po zagraniu w NwN2 ;( NwN1 to było coś..
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Neverwinter Nights 2"!

Neverwinter Nights 2 było jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku pańskiego 2006. Producentem jest firma Obsidian Entertainment, a wydawcą generalnym Atari/Infogrames. Trwająca miesiącami promocja i reklama, wywiady z twórcami gry, trailery i screeny zapowiadały grę przełomową. Sami autorzy z Obsidianu opisywali swój produkt jako rewolucję w grach crpg, odróżniającą się od wcześniejszych wydań pełną interakcją, niepowtarzalnym światem, który miał "dziać się" i funkcjonować obok bohatera, a nie tylko inicjować się pod wpływem jego działań. Fabuła miała być wielowątkowa i oczywiście nieliniowa, a wzajemne kontakty między NPC-ami winny przypominać nam raczej grę MMORPG. Polski dystrybutor CD Projekt opracował gigantyczną wersję polskojęzyczną, sprzedaż ruszyła pełną parą i... No właśnie. Reakcje wielu graczy, w tym moja – były mieszane. Nabyłem osobiście edycję kolekcjonerską Lawful Good i oczekiwałem fajerwerków. Tymczasem...... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...