[Wampir] Fejwryt dyscypliny i ich zastosowanie. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

gutek,
moimi ulubionymi i najczesciej uzywanymi byla akceleracja i potencja
Asgeroth,
Wszelkie dyscypliny Assamickie -

Śmierć
Akceleracja
Niewidzialnosc

A szczególnie te dyscypliny, które opracowali sami, jak Zew Dagona czy Smak Śmierci, lub tez Pieszczoty Baala...
Elharad,
Quaietus-dyscyplina assamicka, służąca głównie w zmianie swojej vitae w śmiercionośną broń.......ciche zabijanie to podstawa . Ciekawa jest kropka piąta Smak Śmierci, zmieniasz swoje vitae w kwas i plujesz w kogoś........ efekt murowany. Oczywiście Taumaturgia i Kocioł Krwii...... boska rzecz .
Nym Fey-Branch,
Mi bardzo podoba się 9 poziom dyscypliny zniekształcenie o nazwie"Doppleganger* Moc ta umożliwia przyjęcie dowolnego kształtu... Nie ma to jak wampir który przemienia się w ogień
VL,
Tak, zdają poważne rany i łatwo nimi łeb odtrzepać. Bardzo przydatne przeciwko właściwie wszystkim przeciwnikom. Szczegolnie wysokie poziomy tej dysypliny dają możliweość przebicie się przez wszystko, bez wyjątków;]
Devilus,
eee tam... ja sobie zawsze lubilem wychodowac pazurki i patrzec jak sie nimi tlucze
VL,
Odżywanie się na odleglość to chyba najgorsze co jest:] Nic nie dorówna uczuciu które towarzyszy przy piciu krwi prosto z tętnicy ofiary...Wbiciu drapieżnych kłow ofierze. Te jej drgawki ze strachu i ubywającej krwi...Proferuję odżywianie "kontaktowe". (I nie sugerujcie się tym pisałem wtedy o wyssysaniu krwi na odleglość...przekonałem się, jaki shit to jest...:] Ale inne dyscypline są prawdą:])
Dany,
Ja lubię bardzo iluzję 5 stopień, pożywianie się krwią na odległość, przemianę( w szególności wtopienie w ziemię), nadwrażliwość także.
akati,
[i] prosilabym o nieuzywanie slangowych wulgaryzmow lub ich wygwaiazdkowywanie..
akati,wredny MOD :mrgreen:
Seturius,
Zajebistym połączeniem jest Nadwrażliwość (na jeden) i Demencja. Patrzysz na kolesia używając Nadwrażliwości a potem podkręcasz jego uczucia. Kiedyś mi wyszły 4 sukcesy i koleś oszalał ze strachu.
Gość_Aventya*,
Hmm... ręce odchłani ( vampir przywołuje jedna lub kilka macek ciemości, które atakuja przeciwnika ), wyganie (vampir może usunąć ofiarę z tego swiata i umieścić ją w otchłani, niestety dyscyplina ta jest dopiero z 10 poz :cry: ), zbiorowa spiaczka )chyba nie trzeba tłumaczyć działania ) <--- dyscypliny z Sabatu. Jeśli chodzi o standartowe dyscypliny to też leczenie krwią
Gość_Vampire Lord*,
oczywiście Leczenie Krwią wymiata :wink: Odrzywianie się 8) Potem co, szybkość, Moc, Hart Ducha, Siła Krwi, Przebudzenie, Wyssyanie krwi na odległość, ale tylko na ludzii co tu jeszcze hmmm...włacze gra i zobacze :wink: Nie używam animalizu, nie lubię powieu śmierci (taka trująca chmura, używana prez Giovannich...)
Łaku,
Wymieniajcie ulubione, ciekawe bądź odwrotnie głupie dyscypliny i ich zwykłe oraz niezwykłe zastosowania. :mrgreen:
Wczytywanie...