[Gothic] Gothic - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Sks*,
Fajne
Gość_:))*,
trololo 6 lat pozniej watek nie umarl. @Gosc_Gothifcan odpal notatnik w trybie administratora
Gość_Gothicfan*,
Pewnie nikt tu nie zagląda juz ale co tam. Też utknelam na moscie w świątyni sniacego, przed piatym szamanem. Nie da sie przebiec po moscie, bo mnie wywala z gry. Probowalam zmienic ten plik i nadpisac enabled sound, ale nie moge zapisywac zmian w tym pliku. Co robic?
Gość_Gość*,
dzięki za pomoc wiktul
Wiktul,
Aktywuj zatem komendę MARVIN, podejdź do kraty i wciśnij "k" - postać przejdzie przez kratę.
Gość_Gość*,
a ja mam taki problem że zabiłem tego templariusza bez żadnej rozmowy z nim i nie mogę wejść przez te kraty mimo tego że strzelałem z łuku w tamten kamień... a zapisywałem grę już po zabiciu go i nie chcę zaczynać gry od nowa.
Gość_gość*,
Hej ! fajna solucja mam jednak mały problem jak w 3 rozdziale mam użyć zaklęcia? mam już 2 części zwoju i orki też już pokonane co dalej ??
Gość_Oi!*,
Hehe teraz jeszcze starego komenta nie poprawilem z błedow koras ze mnie w kazdym razie wiecie o co mi chodzilo dobra zawijam do pracy Pozdro
Gość_Oi!*,
Co najlepsze wydaje mi sie ze wszystkie zadania wykonalem ;/ no nic nie dostalem od Xardassa choc mowi ze daje mi mie mi daje miesz i daje mi miecz i zaklecie i mam gadac z Miltenem kiedy odejdziemy juz z nim na bok i pogadamy idziemy do
tego kopca z ruda a tam dostaje pytanie od Miltena czy mam miecz i zaklecie no a po tym jest walek nie mam
o czym z nim gadac tak samo Xardas ;/ ostatnia sprawa o ktorej z nim rozmawiam to to ze jestem magiem i
moge sobie nie poradzic z wladaniem tym mieczem cos w to sedno No nic pobiegam sobie najwyzej lvl i kregi
ogarne w tym czasie moze sie cos wyjasni bo nie mam juz pomyslu w kazdym razie Wielkie Dzieki za odpowiedz
jesli ktos bedzie mial jakas sugestie co do rozwiazania tego zadania prosze pisac
Pozdrawiam (ten ostatni post pisalem szybko i do tego o 6rano przed praca gdzie ledwo ogarnialem a chcialem cos wydusic z siebie teraz juz przy kawie siedze to lepiej ;p)
Gość_Oi!*,
Co najlepsze wydaje mi sie ze wszystkie zadania wykonalem ;/ no nic nie dostalem od Xardassa choc mowi ze daje mi mie mi daje miesz i daje mi miecz i zaklecie i mam gadac z Miltenem kiedy odejdziemy juz z nim na bok i pogadamy idziemy do
tego kopca z ruda a tam dostaje pytanie od Miltena czy mam miecz i zaklecie no a po tym jest walek nie mam
o czym z nim gadac tak samo Xardas ;/ ostatnia sprawa o ktorej z nim rozmawiam to to ze jestem magiem i
moge sobie nie poradzic z wladaniem tym mieczem cos w to sedno No nic pobiegam sobie najwyzej lvl i kregi
ogarne w tym czasie moze sie cos wyjasni bo nie mam juz pomyslu w kazdym razie Wielkie Dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
Wiktul,
Przejrzyj dokładnie czy zrobiłeś wszystkie niezbędne do tego misje. Jeśli jesteś już na tym etapie, to Milten powinien dać Ci zwój z zaklęciem, które przeleje moc rudy na miecz, Xardas powinien wyjaśnić Ci wszystko, co było do wyjaśnienia, również Saturas powinien dopuścić Cię do rudy po omówieniu wszystkich kwestii fabularnych. Jeśli nie masz miecza, to Xardas nie mógł kazać Ci nasycić go mocą kopca
Gość_Oi! Boy*,
"Cześć ja mam problem ponieważ gdy mam włożyć miecz do rudy to nie mam miecza jak i skąd go wziąć. Milten stoi przy rudzie lecz ja nie mam miecza bo ma go Xardas a nie mogę go od niego wziąć gdyż nie pisze nic co by było z tym wspólnego." Mam taki sam problem jak kolega ;/ Bardzo bym prosił o pomoc bo wciagnalem sie w gierke a juz nie mam pojecia jak to rozwiazac ;/
Gość_oliwier*,
piszcie do mnie kiedy chcecie.ale jeszcze mam dużo pomysłów np zabić ryżowego księcia i przejąć pole ryżowe ale jak by co to ja jestem tym gościem co powiedział gdzie leży miksturka w komentarzach i co się pytał o miksturke pozdro
Gość_oliwier*,
elo!Wiem gdzie miksturka leży, idziesz do przyjaciela szamana nie zawracasz do tyłu i prosto jeśli zaważycie drugie przejście to idziecie patrząc się w prawo. jak by co to jest tam ta orkowa miksturka.pozdro!
Gość_oliwier*,
Yo! Mam problem roździał4 nie moge miksturki dla orka znaleźć.pomocy!
Gość_lolek324*,
to jest dobre ile razy przeszedłes tą gre?
Gość_gość*,
Po dotarciu na miejsce okaże się, że ów nieszczęsny nowicjusz wcale nie zginął, ale - co gorsza - oszalał. Od razu żuci się na ciebie, nie dając szans na bezkrwawe rozstrzygniecie sporu.


a ja tego koesie tam nie mam
Gość_*,
Ahha dzięki bardzo pomogłeś
Wiktul,
Cronos niezależnie od rozdziału chodzi wokoło kopca rudy w Nowym Obozie, w samym jego centrum. Ewentualnie wieczorami spija gorzałę w knajpie na jeziorze
Gość_*,
Zabierz z niej kamień ogniskujący i księgę. Udaj się do Nowego Obozu i porozmawiaj z Cronosem.
Mam dość nietypowe pytanie ale gdzie jest ten Cronos czy jakoś tak ? jest to 3 rozdział po śmierci Y'berion'a
Wczytywanie...