[The Elder Scrolls III: Morrowind] The Elder Scrolls III: Morrowind - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Bart*,
Widzę sporo osób podeszło kolejny raz. Z ponad 80 modami gra wygląda naprawdę dobrze. Finał przeszedłem z generowanym przez AI głosem Dagoth-Ura. Genialny klimat jest w tej grze, w Skyrimie już tego nie uświadczyłem. Gdyby tylko lepiej podeszli do tych ciągnących się zadań takich jak choćby w przypadku Horatora rodów…
Gość_Valeria*,
i w 2023 też
Przez te wszystkie lata jadę już któryś raz i nadal uwielbiam
Gość_Ned*,
i w 2022 ktoś gra...robię kolejne podejście po paru latach ,teraz na spokojnie czas pozwiedzać
Gość_Tom*,
Zaliczam któreś tam podejście do Morka i wreszcie skończę Jutro rozprawa z Dagoth Urem. Gra fantastyczna, po niej Obilivion i Skyrim zgodnie z chronologią. Badałem świat tej gry dokładnie i bez pośpiechu więc po odkryciu jakichś 25 % mapy już byłem przekokszony ale o dziwo gra nadal mnie nie znudziła:) Niestety - nie przeczytałem wszystkich ksiąg. Alchemię mogłem też lepiej wykorzystać bo surowców mam mega dużo. Muzyka w tej grze to coś niesamowitego!!! Powodzenia Ludzie:)
Gość_Pan Artek*,
Świetna solucja! Dziękuję i pozdrawiam!
alland_n,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Tak* dnia wtorek, 1 października 2019, 21:29 napisał

gram w to od początku istnienia i co jakiś czas wracam. Obecnie kupiłem goty więc szczegółowo je przechodzę bo podstawkię znam jak własną kieszeń nawet po latach. ps jak dla mnie nie ma lepiej zrobionych gier nawet jak na dzisiejsze standardy i obawiam się, że jeszcze jakiś czas nie zobaczę lepszego tytułu

Do Morrowinda podchodziłem parę razy - zawsze bez efektów. W tym roku na YouTube znalazłem serię Procjona. Początkowo grałem niemal identycznie jak on. W zasadzie po to, żeby poznać podstawy i wszelkie możliwości działań postaci. Po jakimś czasie zacząłem grać bez "podpowiedzi". Myślę, że w 2021 skończę
Gość_Tak*,
gram w to od początku istnienia i co jakiś czas wracam. Obecnie kupiłem goty więc szczegółowo je przechodzę bo podstawkię znam jak własną kieszeń nawet po latach. ps jak dla mnie nie ma lepiej zrobionych gier nawet jak na dzisiejsze standardy i obawiam się, że jeszcze jakiś czas nie zobaczę lepszego tytułu
Jezid,
Jestem za. Grafika się całkiem ładnie zestarzała, a po reszcie nawet nie widać upływu czasu.
Gość_Hortator*,
Właśnie robię 2 podejście do Morrowinda, pierwszy raz gralem coś koło 2005 r.Gra się dalej dobrze.Po przejsciu Obliviona I Skyrima chyba skończę po raz pierwszy Morrowinda.Grafika nawet dobrze sie trzyma jak na 17!!! Lat,świat niezwykle wciąga,ogrom misji gildii i eksplorowania świata. I ta muzyka.
Gość_Killer Pitter*,
Też gram 1 raz, naprawdę zajebista gra przewyższa moim zdaniem pod względem świata i możliwości skyrima i obliviona. Do tego ogrom dialogów i książek w świecie gry, ciekawe lokacje, wiele broni, przedmiotów, zaklęć, w tym możliwość tworzenia własnych, wiele umiejętności, ogromny świat nawet jak na dzisiejsze standardy. Walka rodem z papierowych erpegów w niczym nie przeszkadza, a grafika nawet bez modów ma swój urok.
Gość_Gość_Kilowax*,
Ja też gram i to pierwszy raz, bez modów, goty edition
Jezid,
To się nazywa właściwa postawa!
Gość_Webber*,
W 2019 roku gra np. taki gość jak ja i mam zamiar go przejść zwiedzająć wszystko .
Gość_Mati z Zakopca*,
Czy W 2019 gra jeszcze ktoś W morka ? mega przydatny artykuł. Kiedyś bez jakichkolwiek poradników utlnalem na Horatorze po czym poszedłem zaje#ać Pana z czerwonej góry i uznałem że pyklo hehe musiałem.to zrobić bo grałem u kuzyna (z powodu braku kompa u siebie) W 2007. Jakoś miło. Wrócić nawet grafika nie przeszkadza ...pozdro z Balmory hehe
Gość_dany*,
jak dasz wykwintne buty chanowi to bedzie ale wpierw porozmawiaj z chanem
Gość_J103*,
nie chce mi działać. pomóż plis
vFooxu,
"Mam problem z tym zadaniem z Dwemerową Łamigłówką szukałem nawet na tych dolnych piętrach z Krasnoludzkimi widmami i nic . To jakiś bug czy co?"

Wchodzac do ruin schodź powoli az zejdziesz na sam dol. Nastepnie wejdz na skalke, ktora bedziesz mial po lewo. Po skałce wejdź na górną "półkę". Po prawo bedziesz mial chyba szafke a o nią opartą bodajze Halabarde. Natomiast po lewo bedziesz mial drzwi przez które trzeba przejść. Bedzie tam na Ciebie czekał kolejny bandyta. Zaraz za nim bedziesz miał pare półeczek. Na którejś z nich lezy mała kosteczka, którą nazwno "Dwemerowa Łamigłówka".

Pozdrawiam Lisiasty!
Gość_*,
Mam problem z tym zadaniem z Dwemerową Łamigłówką szukałem nawet na tych dolnych piętrach z Krasnoludzkimi widmami i nic . To jakiś bug czy co?
Gość_Sebasz*,
mam problem z misją Hortatora...nie moge wyzwać na pojedynek ten Venima...wogóle nie ma takie opcji rozmowy..prosze o pomoc.
Gość_nikonatan*,
nie działa mi Morrowind

Z morrowind restartuje mi się komp:(
Wczytywanie...