[WFRP] Najładniejsze i najfajniejsze kraniy i panstwa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Subeetej89,
Imperium, bo to podstawa. Kislev srogie miejsce, w sam raz na śmierć.
Seturius,
Pustkowia chaosu rządzą. Świetna kraina, gdzie władze sprawuje chaos i jego bogowie, ruiny dawnych miast, zamków itp. Nieodkryte miejsce, które może być polem do popisu dla MG.
Baka,
Ja polecę po standardzie - Imperium. Może nie ma tu aż tyle chaosu w Kislevie i w Naggaroth, ale za to może być wszędzie. Nigdy nie wiadomo czy ta kobieta z wiązką chrustu nie jest zamaskowanym mutantem i czy ten koleś na rynku to nie kultysta Slanescha. To jest Klimat!
Gość_kamar*,
Ne ma....myślę że wygląda jak średniowieczne Chiny....też ciekawa możliwość pogrania w takim miejscu
grahnar,
Jestem ciekaw jak wygląda Kitay, chyba nie ma żadnych warbooków co go opisują, bo to może być interesujące, tam nie ma chyba aż tyle chaosu (chyba)
Gość_kamar*,
Naggaroth jeszcze bliżej pustkowi chaosu, tam gdzie nawet Mroczne Elfy boją się spac spokojnie. Ta kraina jest dla mnei najlepsza, szczególnie po oczytaniu jej w Warbooku. Nikt z kilku drużyn doświadczonych graczy nie wrócił żywy z naggaroth u mnie To o czymś świadczy i na pewno nie o mojej zawiści.

A i Kislew cenię tez dobra kraina
grahnar,
Pewnie że Kislev, jest jedynym miejscem w Starym świecie gdzie żyją naprawdę twardzi ludzie, codzienne (i conocne) walki z chaosem. A poza tym wzorowany na polskiej szlachcie
Lord_Patos,
Chciałbym abyście wypowiedzieli się jakie państwo/kraine itp. sobie cenicie, jaką najbardziej lubicie i za co? Którą uważacie za najciekawszą, a którą za najgłupszą? Chodzi mi tu np.: o Kislev, Imperium, Bretonie, Arabie itp.
Wczytywanie...